נפיחת זיילר – אפס בסולם דיכטר

נפיחת זיילר – אפס בסולם דיכטר

אריק באך
http://www.mybach.org 19.02.2007 18:07
השתבש לחלוטין

השתבש לחלוטין


זיילר, ולצידו פרקליטה לשעבר ואיש משטרה לשעבר, לא יכלו להיות חלק מהפתרון, כי הם חלק מהבעיה!ועדת זיילר הפכה פיל של ועדת חקירה לזבוב שכל קצין בודק יכול היה לנסח במהלך חופשת הלימודים שלו מקריאה, אפילו לא בעיתונים, רק בטוקבקים…

למה מי לא יודע שקציני משטרה ושב”כ ואף בכירים מהם שותפים בתעשיית גניבות הרכב, במכוני הליווי, בתעשיית ההימורים, ובתעשיות האקסטזי ושיווק האמל”ח לארגוני פשיעה ומדינות טרור? מכל החינגה השגרתית הזו רק לפריניאנים ואיזה יורם לוי מסכן ניטפלו?

נפיחת זיילר – אפס בסולם דיכטר

מאת: אריק באך

 

המדובר הוא בסך הכל במלחמה בין שתי כנופיות של עבריינים על השליטה במתחמי החסות של הפעילות העבריינית שלהם.

עובדה שהשם של קצינים מתוך המשטרה וביתר זרועות השלטון הידועים ביושר שלהם, לא עלו בכלל לדיון כמועמדים למפכ”לות על ידי אף אחד מהצדדים, היא האומרת דרשני.

באופן טבעי, כל אחד משני ראשי המאפיה רוצה את הפיונים שלו בתור מפכ”ל, כדי שיוכל לתפור את התיקים שנוח לו כדי לסכל את מי שלא נוח לו, ולחפות על התיקים שצריכים טיוח כדי לטפח את העבריינים שעל זרועותיהם הוא נסמך.

המשטרה הפכה כבר מזמן לכלי ניגוח פוליטי, כלי סיכול ממוקד, ולא לזרוע המטפלת בפשע באורח ישיר דווקא. אלא רק בתור תירוץ כשזה משתלם ונוח ומשרת את האינטרסים “הנכונים”.

לכן זה גם טבעי ונכון וראוי שדיכטר -ראש השב”כ לשעבר- עומד בראש הארגון הזה. שהרי המשטרה כבר מזמן לקחה לשב”כ את תפקידו וכעת היא היא היחידה לאבטחת אישים… אישים המבקשים לבצע עבירות חמורות תוך חסינות מהעמדה לדין. 

 

כעת מדובר בסך הכל בקרבות שליטה בין שתי כנופיות

לביניש יש את קופת השרצים שלה והאדמה תחתיה רועדת, וגם לאולמרט יש את השלדים בארון שלו.

מי שזה משרת את האינטרסים שלו מנגח את אולמרט, ומי שהפושעים של הצד השני משרתים את האינטרסים שלו מנגח את ביניש, ומעטים מידי הם האנשים המנגחים את אוייבי שלטון החוק המצויים משני צידי המתרס: הרודף נגוע לא פחות מהנרדף. מזרק החיסון הציבורי נגוע באיידס (כשל מערכות החיסון).

לא המשטרה צריכה זעזוע אלא הציבור, אשר חייב לעמוד על זכותו לקבל שלטון נקי.

הציבור לא חייב להמתין עד שעדים יירצחו ועבריינים יקודמו עד למשרות של שופטת בעליון, פרקליט המדינה ופרקליטת מחוז וועדות יתכנסו כדי להבין שמשהו כאן השתבש לחלוטין.

מספיק לגלות שהרכב נגנב ולהישאר חסר אונים, או לשלוח את הילד לבית הספר ולקבל בחזרה שבר-כלי מסטול וחסר השכלה ותרבות וערכים כדי להבין ששיתופי הפעולה בין משטרה לעבריינים כבר עברו מזמן את גבול הסביל והמחיר המקובל שכל חברה צריכה לבלוע ולשלם לאנשים הרעים מטעמה שיעשו את העבודה נגד הרעים יותר.

כאן הגולם קם על יוצרו והסוס השתלט על רוכבו וסדום ועמורה עברו מהנגב הפרוע אל מגדלי השן של ירושלים הבירה.

ההפקרות היא לא של המשטרה ולא של זיילר ולא של עברייני שלטון החוק. פריצה כידוע קוראת לגנב, וכל שליטי המדינה כולל שליטי שלטון החוק מוכיחים לנו כעת מה שפעם היה רק בדיחה של הגשש, כי גנב, כשקוראים לו – הוא בא.

על הציבור לקחת את האחריות לגורלו, כי אין שום סיבה שמישהו אחר יגן על האינטרסים שלו יותר טוב ממה שהוא מגן (או נמנע מלהגן) עליהם בעצמו. אפילו אלוהים לא עוזר למי שמסרב לעזור לעצמו…

זכותו של הציבור לנקוט בכל האמצעים לקבל שלטון נקי משחיתות.

הפרשנות המגמתית-מטעם, על חוקיותם או אי-חוקיותם של אמצעי המלחמה בשחיתות אינם המדד להתרת או איסור הפעולות הנחוצות להשגת המטרה הזו. באין דין ואין דיין, איש הישר בעיניו יעשה. המבחן הוא היושר, ואת במבחן הזה אין לאף אחד משליטי שלטון החוק ציון גבוה יותר מלכל אזרח ממוצע.

ערך ההגנה העצמית של עם מפני הקמים עליו לכלותו אינו מסתכם בהגנה מפני אויבים חיצוניים בלבד.

האוייבים החיצוניים מעיזים לצייץ ולהרים את הראש מעבר לגובה דשא רק כשהם מזהים חולשה במרקם הפנימי והזדמנות לנצל את התפוררות הדבק המלכד.

אף מקסיקני לא מבקש מאמריקה להתנתק מטקסס ומקליפורניה הכבושות!

אבל ביום שאמריקה תחיל להתפרק מהדבק המלכד אותה, גם אצלם יפתחו את ספרי ההיסטוריה וידרשו זכות שיבה של מקסיקנים לשדות הנפט של טקסס ולחופי התענוגות של קליפורניה. ואחרי המקסיקנים יתעוררו גם קורבנות השואה האינדיאנית. ובתור לקופת הצדק הזו יש גם מאות מליוני ויאטנמים ועירקים… אף אחד מהצודקים היסטורית הללו לא מעז לצייץ כל עוד אמריקה תמשיך להיות נאמנה לערך היסודי של הגנה על כל אמריקאי בכל מקום ולמעל ולפני כל חוק ואמנה והחלטות בינלאומיות, וזה מה שחייב להנחות אותנו. לא לנצח את הערבים אלא לכבוש את היצר הרע שהשתלט לנו על כל חלקה טובה

 

על כל אזרח להגן על מולדתו כדי שזו תגן על ילדיו ומשפחתו. האיום הקיומי על המולדת הוא לא חיצוני בכלל -זו רק התוצאה ותגובת ההתעוררות הטבעית של גורמים לא רלוונטיים. טחב לא מתחיל לפרוח במקום שיש אור!!!  האיום הקיומי הוא איפה קודם כל מפני אותם מסוכנים המתנקשים והבוגדים בערכי היסוד שעליהם מושתת כל תכלית הקיום של המדינה.

מי שמתפשר -במעשה סלחני או מתחמק בשתיקה כנועה- על טוהר המידות של האנשים האמונים על טוהר המידות, איננו חלק מהפתרון אלא מרכיב רעיל נוסף של אותה בעיה בדיוק.

על הציבור כולו להתנתק מהרעה החולה שהשתלטה לו על שלטון החוק והפוליטיקה והכלכלה והתקשורת ולנקוט בכל האמצעים על מנת למסד:

1. משטרה נקיה מהתחלואים השיטתיים, שפרשת פריניאן היא רק הדוגמא (ולא החמורה שבהן) לנורמה הרווחת של שיתופי פעולה פסולים בין שוטרים ועבריינים (הן מהעולם התחתון אבל בהחלט גם מהעולם ה”עליון”)

2. פרקליטות פחות מושחתת שהשיקולים הזרים שאיפשרו לעדנה ארבל ויסכה לייבוביץ’ להוביל לביצוע רצח השוטר צחי בן אור ועד המדינה פנחס בוחבוט, כמו גם מעשי נבלה חמורים ושיטתיים הרבה יותר

3. מחלקה לחקירות שוטרים פחות מושחתת ונגועה פחות בסרטן-השנדרי אשר גרם לה לטפח פשעי שוטרים והפקרת תלונות הציבור והחוק והאינטרס הציבורי בבוז כמו שבנה ערן שנדר במו ידיו הפושעות ומוחו העברייני ונורמת השקר וההונאה המהווים נר לרגליו

4. מערכת משפט פחות משוחדת מזו שאותה כנופייה מסעיף 2 לעיל הצליחה להשתלט עליה

5. וממילא רמטכ”ל פחות שלומיאל מחלוץ-אולנשפיגל, וממשלה פחות מושחתת (זו כמו גם קודמתה וממילא גם כמו זו שעתידה להחליף אותה) ומערכת מנהל ציבורי פחות, פחות מזרח תיכונית וממילא גם פחות מזרח אירופאית – כלומר: פחות סדומאית, פחות משוחדת, פחות שקרנית ופחות מסורבלת ופחות מתעמרת, עד שיתקיים בנו החזון (1) להיות (2) עם (3) חופשי (4) בארצנו

זה שערן שנדר ועדנה ארבל ויסכה לייבוביץ עדיין יושבים על הכיסא הציבורי הרם וחוגגים על חשבון הציבור בתנאי שכר אדירים במקום לקבל לחם וריבה בתא הראוי להם בכלא, זו רעידת האדמה הגדולה של דו”ח זיילר.

הדו”ח הוכיח שוב שהש”ג -קראדי- ישלם על חטא שהועדה לא מצאה בו, כשהפושעים האמיתיים ימשיכו להנות מחסינות בביצוע פשעיהם כי הם כבר בפוזיציות שאי אפשר לגעת בהם (מה גם שעל מינויו של העבריין שנדר למשרת פרקליט המדינה החליט… זיילר בעצמו).

ופושעים ימשיכו למנות פושעים לקול יבבותיהם של הפושעים מהצד השני, על שנגזלה מהם השליטה על אחד ממוקדי השליטה והחסות העבריינית שלהם.

כי זיילר, ולצידו פרקליטה לשעבר ואיש משטרה לשעבר, לא יכלו להיות חלק מהפתרון, כי הם חלק מהבעיה!

למאמר המקוריכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר