ומה תציעו לעולה? פיגועי תופת?

ומה תציעו לעולה? פיגועי תופת?


נחום שחף 07.12.2005 13:19
מה תציעו לעולה?

מה תציעו לעולה?


אולי תלמדו את העולים החדשים איך לשמור על זקיפות קומה בהליכה מתחת לשולחן. איך להתרפס בפני הפריץ, איך להפקיר את ילדינו לטרור (המאמר פורסם לראשונה ב-19.11.2003)?
ומה תציעו לעולה? פיגועי תופת
?

 

אולי תלמדו את העולים החדשים איך לשמור על זקיפות קומה בהליכה מתחת לשולחן, איך להתרפס בפני הפריץ, איך להפקיר את ילדינו לטרור?

ידיעה בעיתונות – 750 אלף ישראלים חיים מחוץ לגבולות הארץ – משרד הקליטה פותח בקמפיין – עלייה ארצה.

מה תציעו לעולה החדש?

אולי תלמדו את העולים החדשים איך לשמור על זקיפות קומה בהליכה מתחת לשולחן, איך להתרפס בפני הפריץ, איך להפקיר את ילדינו לטרור, שאימא פוחדת לשלוח את הילד לרחוב, או איך להשחית את המידות, שעלילות הדם על חיילי צה”ל בג’נין מקבלת את הכשר הבג”ץ?

אולי תלמדו אותם שלשוטרי ישראל אין זכות להגן על אזרחי המדינה בפרעות ערביי ישראל, ששוטר שנחלץ להגנת שוטרת במצוקה מפוטר (רב פקד גיא רייף – ב-25 לחודש זה), ואם הוא יעז לפתוח את הפה ימצא הפיתרון (ואני יודע על מה אני מדבר), שכללי החוק לא תופסים לגבי ראש אגף החקירות במשטרת ישראל, שהעיתונות בישראל מחפה, שארבל ראש הפרקליטות בישראל עומד מעבר לחוק, שדין אחד לאזרח ודין שני ל”מורמים מהעם”, ומה על שופטת העליון ביניש והבעל יחזקאל? ואם ספריו של עו”ד יוסי דר על נשיא בית המשפט העליון עלילה, מדוע העו”ד לא עומד לדין? ואם נכונים מדוע הנשיא עדין בתפקיד? (ראה הספר “אהרן ברק ומנעמי שלטון החוק”, או “צדק של פלנגות”).

ולמה היועץ המשפטי לממשלה חסר עמוד שדרה? רועד כעלה נידף. התספרו לעולה החדש שהפכנו למשל ולשנינה בעולם? שישראל הפכה “מדינת כל קלגסיה”, שבמשאל דעת קהל באירופה ישראל במקום ראשון כ…. “סכנה לעתיד העולם”, לפני אירן וקאדפי, שמערכת ההסברה הישראלית לא היתה עוברת את בחינות הכניסה לבית הספר היסודי, שישראל “אור לגויים” הפכה סמרטוט רצפה לנגב עליו את הרגליים?

מה תלמדו את העולים?
ואיך תבטיחו את בטחונם?
אשמח לשמוע. גם הם.

ועל פרנסה נדבר בפעם אחרת.

19.11.2003כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר