גלעד שליט כלי משחק בידי אופורטוניסטים מכל הזרמים

גלעד שליט כלי משחק בידי אופורטוניסטים מכל הזרמים

חנה אייזנמן
16.10.2011 00:06
גלעד שליט כלי משחק בידי אופורטוניסטים מכל הזרמים


הרב יעקב אריאל אומר שגלעד שווה גם אלפיים מחבלים… ואני מאמינה שכל יהודי, להוציא מהרסינו ומחריבינו, המלשינים, המוסרים והרודפים, שוחרי ה”שלום”, הפעילים לשחרור רוצחי העם היהודי, שווה לפחות מליארד וחצי מוסלמים. אבל, נסתפק באלפיים של יעקב אריאל….. אם גלעד לא ישוחרר בתוך 12 שעות, אלפיים מרצחים יוצאו להורג! 

ב”ה

 

 

 

גלעד שליט כלי משחק בידי אופורטוניסטים מכל הזרמים

 

 

 

שווה גם אלפיים מחבלים

 

 

כל יהודי, להוציא מהרסינו ומחריבינו, המלשינים המוסרים והרודפים, שוחרי ה”שלום”, שווה לפחות מליארד וחצי מוסלמים

 

 

 

הרב יעקב אריאל אומר שגלעד שווה גם אלפיים מחבלים…

 

ואני מאמינה שכל יהודי, להוציא מהרסינו ומחריבינו, המלשינים, המוסרים והרודפים, שוחרי ה”שלום”, הפעילים לשחרור רוצחי העם היהודי, שווה לפחות מליארד וחצי מוסלמים. אבל, נסתפק באלפיים של יעקב אריאל, ואם נכון מה שהוא אומר, היתה “ישראל” צריכה להודיע לאשפת האדם המחזיקה בשליט, ולכל הנאציזם הבינלאומי, כולל “הצלב האדום”, שאם גלעד לא ישוחרר בתוך 12 שעות, אלפיים מרצחים יוצאו להורג! ואת זה צריך היה לעשות ביום חטיפתו, וגם זה, לפנים משורת הדין, והדין – בחלוף 12 השעות, מבצע צבאי ענק לשחרור שליט ולמחיקת עזה מתחת השמים.

 

כשאומרים ששום עם בעולם לא היה מתנהל בצורה בה מתנהלת “מדינת ישראל”, מספרים לנו, שהסיבה היא, שליהודים חשובים חייו של כל יהודי, ולא משאירים פצועים בשטח… אין דבר רחוק מזה מן האמת!!! לכל הגויים חשוב מאד דם בניהם, לכן אינם עושים עסקות כאלה עם נאצים, אבל, במדינה שהשמאל בנה, לחורבן העם היהודי, כל מעשה, החישובים קרים, תחילה; חישובים של רווח והפסד בפוליטיקה הפנימית, ולא שום דבר אחר. אילו מחקו את עזה מתחת השמים, כבר לפני הרבה שנים, שום יהודי לא היה נחטף! לא משחקים פה פינג פונג ספורטיבי, זו מלחמה לחיים או למוות, מלחמת קיום, מלחמה במרצחים גרועים מן הנאצים, הפועלים להשמדתנו.

 

שחרור גלעד הוא אמצעי אל המטרה – רווח פוליטי פנימי של הכת השלטת ב”ישראל”. במשך כל השנים בהם אין לנו שביב מידע על השבויים והנעדרים מקרב שולטן-יעקב, ובמשך עשרות השנים בהם נמק רון ארד במאורות הג’יהאדונאצים, עשתה “ישראל” מחוות ושחררה אלפי מרצחים, ללא כל תמורה, כאמור – מחוות. צ’ופרים בתמורה לשכירי החרב ה”פלשתינאים”, לקידום תכנית השלבים ה”ציונית” לחורבן ה”עולם הישן” –  חורבן מורשת ישראל-סבא.

 

עכשו, לדעתו של הפושע, ביבי, ניתן לעשות את הרווח הפוליטי הרצוי, והוא הלך לעיסקה – מחווה של שחרור למעלה מאלף רוצחים שכבר מזמן לא היו צריכים להיות בין החיים, כאילו, מול שחרור גלעד… זה שקר עצום! כשביבי נשא את הנאום ה”רגשני” שלו על נועם ואביבה והדס והסבא והאח, בא לי להקיא. מי שהחריב את גוש קטיף, ובין השאר הביא לחטיפת גלעד, מי שביצע את הפוגרום במיגרון, אין לו שום הערכה לחיי אדם, וגלעד מעניין אותו פחות מקליפת השום!!!

 

עם ישראל תמורת חייל

 

רק במדינה המטורפת שהשמאל בנה, אזרחי המדינה הם בני ערובה בידי הצבא

 

דיקלום נוסף הוא בדבר החוב שהעם חייב לחייל, שהתגייס, כדי “להגן עליו…”. מדהים! בכל העולם, אכן, תפקיד החייל להגן על האזרחים, רק במדינה המטורפת שהשמאל בנה, אזרחי המדינה הם בני ערובה בידי הצבא. שהרי, תפקידו של החייל לחזור הביתה בשלום, מה שאין כן האזרח, בין שהוא סב ובין שהוא עולל, אף עובר במעי אמו, ובעיקר כשהוא “מתנחל”, כי השמאל, ימח שמו, שבנה את המדינה, מחליט מה לגיטימי ומה לא לגיטימי, ושיבת ציון אינה לגיטימית. בעיני “מחנה השלום” ראויים היהודים לכל מיתה משונה, ואף לא להגיע לגיל יוצא צבא, כך, שלעולם לא יהיה למדינה שום חוב כלפיהם, כי, למדינה הזו אין ולא היה מעולם חוב, לא לחיים, לא למתים ולא לבני משפחותיהם; זו היא זילות השואה, שהם, המנוולים, מחוללים על ראשנו, מאז הולדת ה”ציונות”. אבל, החוב לחייל קדוש, שהרי, צה”ל “קדוש”, לא מאמינים? תשאלו את “רבני” ה”ציונות הדתית….”.  

 

מי שמשחרר את טובחי התינוקות היהודים בסיטונות; רוצחים בסיטונות ומשתחררים בסיטונות, אין בו שמץ של רגש אנושי!!! מי שמעולל זאת ליהודים שעולמם חרב עליהם וחייהם אינם קרויים עוד חיים, אנשים שפצע ממאיר מכלה את לבותיהם, ראוי הוא לעמוד לדין על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם.

 

גלעד שליט כלי משחק בידי אופורטוניסטים מכל הזרמים 

הרשקוביץ מן “הבית היהודי” מספר לנו שההחלטה הנפשעת הזו, היתה ההחלטה הקשה בחייו. אפילו לזה איני מאמינה. נכון, שהוא ידע שהוא חייב להצביע נגד, נכון שהוא הצביע בעד, כי לא העז להצביע נגד, אבל, מה שבטוח, ההחלטה לא היתה קשה בשבילו. כמו שלא היתה קשה בשבילו ההצבעה בעד הקפאת בנין הארץ, כמו שלא היתה קשה בשבילו הפסיקה, שחיילים יהודים צריכים לציית לפקודות ארכי-נאציות בעליל, משום קדושת ה”ממלכתיות” ו”אחדות ישראל” בחורבן.

 

אין בדורנו, לא אנשים ולא רבנים. אין כלום. והצאן נפוצים באין רועה. חובה עלינו להתארגן למלחמה בכל צר ואויב מבית ומחוץ, חובה עלינו לבצע את “יום הבסטיליה” במהופך – לעלות, בהמונינו, על בתי הכלא ולקרוע לגזרים את כל הלוחמים בתינוקות ובאמותיהם לשחרור “פלסטין” מן הקיום היהודי.

 

לאחר מכן, לעלות על הכנסת, לתפוס את כל אלה שקבלו את ה”החלטה הקשה בחייהם”, לגלגל אותם בנוצות ובזפת ולהעמידם לדין על פי תקדים משפטי נירנברג.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר