מילה טובה על משטרת ישראל: מכה אנושה לפשיעה בלוד

מילה טובה על משטרת ישראל: מכה אנושה לפשיעה בלוד

יגאל אנקורי, סנ”ץ בדימוס
25.04.2011 00:10
ולא לומר שהיא לא מוצלחת

ולא לומר שהיא לא מוצלחת


ידידנו, שלא כדרכו, מדבר טובות על המשטרה *** גזור ושמור!!!לדף הפייסבוק של האתר

היכנסו והצביעו “לייק” (“אהבתי”)

ותקבלו עדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדש

מותר לכתוב ולספר גם טובות על משטרת ישראל ואפילו, כשהיא לא תמיד נותנת לנו שרות טוב, וגם כשאינה מורידה או מצמצמת את אחוזי הפשיעה .

יש לנו רק משטרה אחת, וטוב שכך, ואנו חייבים להאמין בה ולתמוך בה, ולא לומר שהיא לא מוצלחת ולכן אנו מואסים בה ולא אכפת לנו ממנה. לנו צריך להיות ברור שמעשה כזה הוא כמו “לירות לעצמנו ברגל”.

הציבור לא מודע לכל הצלחותיה של משטרת ישראל. אשמים בכך אולי הם הדוברים מטעמה, אבל יש למשטרה הצלחות יפות בתחומים חשובים ולכן אסור לומר באופן מוחלט שהיא לא יעילה ושלא כדאי לסמוך עליה, ולכן לא נתלונן אצלה על אירועים ואו פשעים ולא נמסור לה מידע.

לפיכך, אני מבקש לשים דברים על דיוקם ולציין ולשבח אותה ואת קציניה ושוטריה בהצלחות כדלקמן:

לאחרונה כוחות משימה משולבים של משטרה ומג”ב, באחריות מחלקת המבצעים של המטה הארצי של המשטרה, פעלו במשך כמה חודשים בעיר לוד, ביצעו חיפושים, הציבו מחסומים, ביצעו מעצרים עם כלבים מאומנים לתפישת נשק וסמים, והצליחו ללכוד על-חם רוצח שכיר, כאשר זה ניסה לפגוע בשוטרים וירה אש חיה לכיוונם. כמו כן תפסו שוטרי לוד במשך הפעילות שלהם כ-450 כלי נשק מוסתרים הכוללים רובים, אקדחים, טילים, רימונים, מוקשים וחגורות נפץ, ועצרו כ-180 חשודים מהם כ-50 הובאו לדין תוך כדי מעצרם. הכוח המשימתי גם תפס כ-35 ק”ג סם הירואין שערכו מאות אלפי דולרים, וכך הנחיתה המשטרה מכה חזקה על משפחות הפשע שעשו בעיר לוד כבתוך שלהם, רצחו בחיסולי חשבונות על רקע פלילי והמטירו אש חיה לכול עבר בשכונות והטילו מורא ופחד על אזרחים תמימים ושלווים, ופגעו בתדמית המשטרה כחסרת אונים.

התוצאות לא הרחיקו לבוא ומשפחות הפשע ביקשו להפחית את פעילות המשטרה בשכונות, והמשטרה עשתה סולחה והרגיעה את הרוחות הרעות. כיום שקט יחסית בעיר לוד ועסקי הסמים, קרי התחנות לממכר סמים שאליהן הגיעו צרכנים רבים ממקומות שונים במרכז הארץ פחתו וצומצמו .

מכאן צריך לברך את משטרת ישראל ואת העומדים בראשם ולשם שינוי גם את השר לביטחון פנים שהיה בין היוזמים לביצוע ולהישגים המופלאים.

_____________

יגאל אנקורי, סגן ניצב בדימוס, הוא יו”ר התנועה למאבק בפשע ובשחיתות

יגאל הוא מומחה למניעת פשע וחוקר פרטי, ומחבר הספר “בעין בולשת”, המתאר את הפשיעה והפשע המאורגן בישראל

______________

לדף הפייסבוק של האתר

היכנסו והצביעו “לייק” (“אהבתי”)

ותקבלו עדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדשכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר