“היזמה הישראלית”

“היזמה הישראלית”

חנה אייזנמן
13.08.2009 09:27
"היזמה הישראלית"


כל הרועים הפכו למשכוכיות מאולפות המצייתות לגדולי שונאי ישראל בכל הזמנים, וזאת, בשם “אהבת ישראל” ו”אחדות ישראל”, כמובן. אם נציית לפקודות אנטישמיות בעליל, נישאר עם אחד, אם נסרב, נהפוך, ר”ל, לשני עמים. מוטב להיות עם מתועב אחד, מאשר להישאר יהודים ולהניח לאיבר המדולדל לחלוף עם הרוחב”ה

“היזמה הישראלית”

 

 

בית ספר שדה כפר עציון – טיולים לירדן

מקור: www.k-etzion.co.il

ממלכת ירדן שוכנת במזרח התיכון וגובלת במערב עם מדינת ישראל. לאורך גבולה המערבי עובר השבר הסורי האפריקני. בחלקו הצפוני זורם נהר הירדן, במרכזו שוכן ים המלח ובדרומו מצויה הערבה. ירדן קשורה לסיפורי המקרא ,למאורעות בהיסטוריה, לערים אבודות, ל-לורנס איש ערב ולדימויים רבים אחרים .

 

לידיעתכם!

נרטיב של בית-ספר שדה הר-עציון. מעוז נוסף של הצד”ר להכחשת מורשת-ישראל ולקידום חורבן היהדות!

אחת התופעות היותר מבחילות בעם היהודי היא הצד”ר, שהתפתחה באופן הטבעי ביותר מן ה“ציונות הדתית”, מעוז “השותפות ההסטורית” למען – ISRAEL UBER ALLES – “ישראל” מעל לכל; מעל האלוקים, מעל עם ישראל, מעל תורת ישראל ומעל ארץ ישראל. הכל כשר, כולל השמדת היהדות והמחזיקים בה, לקידום המדינה שהשמאל בנה, מתוך מניעי שנאת ישראל תופתיים יותר מכל מניעי שונאי ישראל בכל הזמנים, כולל מניעי מחוללי “השואה”!

 

בית ספר שדה כפר עציון הוא לא סתם מן האו”ם, הוא מאותו פלג, שהוא רוב באו”ם, החותר, כאמור לעיל, למחיקת מורשת ישראל מעל פני המזה”ת, בתור התחלה.

 

וכך ממלא בית ספר שדה כפר עציון את משימת “אחדות ישראל”:

 

“…. אנו מאמינים שבשל העובדה שאיננו עוסקים בשאלות פוליטיות הקשורות לעתיד שטחי יהודה ושומרון ואיננו עוסקים בהחרמות, אלא רק בניסיון להכיר לעם ישראל את ארץ ישראל, אנו פונים לכל קצוות הקשת הפוליטית והדתית.

“בדרך זו הלכנו כל השנים ובדרך זו נמשיך להלך גם בעתיד. כי “עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה”.

“אנו דוחים בשאט נפש את הניסיונות הלא דמוקרטים להחרים קצין בצה”ל, אשר שירת כל חייו את המולדת ומודעים לכך שהקיטוב בעם המתרחש לנגד עיננו אינו “גזירת גורל” ועלינו לעשות הכל כדי למנוע הקמת שתי מדינות לעם אחד, מציאות שנוצרה כחמישים שנה לאחר מלכותו של המלך דוד”.

 

זאת בעקבות מחאות שהגיעו לבית ספר שדה כפר עציון בגין הזמנת פושע המלחמה, גרשון הכהן, לסימפוזיון על דוד המלך. ובאמת, מה רוצים מגרשון, שהצהיר בעת הגירוש – כולנו יוצאי בני-עקיבא, משני עברי המתרס….

 

אנשי האו”ם-מעל-לכל. מעל העקרונות הבסיסיים ביותר באנושות, מעל כל המוזכר לעיל, בתוך זה המדינה שהשמאל, ימח שמו, בנה. הם לא פוליטיים, על כן… הם מזייפים את ההסטוריה, כך… בתמימות… בפושע ועוכר ישראל הם רואים משרת המולדת, ואת המתנגדים לשירות דב כזה, הם מאשימים ביצירת שני עמים. שהרי הגיע הזמן שכל עם ישראל יהיה עם אחד – עם אנטישמי, מחריב העם והארץ ומורד באלוקים.

 

 

וכל הנ”ל כרקע להמשך – שהוא המשך טבעי –

 

לחורבן הארץ אחראיות כמה משפחות “אצולה” מבני “הציונות הדתית”, בתוכן – משפחת הכהן ומשפחת אלון (ואם אינני טועה יש שם גם איזו קרבה משפחתית). שתי המשפחות נתנו יד לחורבן, הן באידיאולוגיה והן בפעילות פיזית, ממש!

 

משפחות הכהן ואלון אינן משרתות את המולדת וגם לא את העם, אלא, בדיוק ההיפך מכך; הן משרתות את “ממלכתיות” הרשע והפשע, הדמים והזדון לחורבן העם והמולדת.

 

 

ולמה אני נדרשת לנושא זה?

 

קבלתי היום דוא”ל הקורא לנמעניו לפנות אל חברי הכנסת החברים בוועדה לבחירת שופטים למנוע את בחירתו של השופט, שונא ישראל, ספי אלון, לבית המשפט העליון. מה שלא נרמז שם כלל הוא, שספי הוא אחיהם של מוטי ובני, מי שתרומתם לחורבן הארץ תסולא רק בפרס-שראל מצד המדינה שהשמאל בנה בגיבוי “הציונות הדתית”. לא אתפלא אם שני אלה, ואולי שלשתם (ואולי גם ארי) יהיו מועמדים לפרס-ישראל.

 

 

מעולם לא אהבתי את האוראטורים, ה”רבנים”, שמילאו אולמות ובהם קהל שנשבה בקסמי יכולותיהם הרטוריות ובחוש ההומור המתקתק של הרב ש”א. העדר היה בידיהם כחומר ביד היוצר. כך הוציאו לשמד “ממלכתי” דורות של מיטב הנוער היהודי. בדיוק כך נוצרו דורות של עבדי ה”ממלכתיות” בכל מחיר. ושטיפת המח הזו נמשכת! אין רואים שום אור יהודי בקצה מנהרת “הציונות הדתית”. רק חושך על פני תהום, בלי רוח אלוקים. מקום שם ה”ממלכתיות” בכל מחיר, שמה הרשע!!!

 

ובכל זאת לא הייתי מוכנה לתמונות; תיעוד השתתפותו של הרב מוטי אלון בהוצאת יהודים מבתיהם בגוש קטיף וקריאתו, בצרידותו הידועה, לצאת – עכשו – לא להתעכב. וכמוהו רבנים רבים אחרים, בתוכם הרב צבי קוסטינר. אשר לרב בעל “חוש ההומור” מבית-אל אין כבר מה לחדש! כל הרועים הפכו למשכוכיות מאולפות המצייתות לגדולי שונאי ישראל בכל הזמנים, וזאת, בשם “אהבת ישראל” ו”אחדות ישראל”, כמובן. אם נציית לפקודות אנטישמיות בעליל, נישאר עם אחד, אם נסרב, נהפוך, ר”ל, לשני עמים. מוטב להיות עם מתועב אחד, מאשר להישאר יהודים ולהניח לאיבר המדולדל לחלוף עם הרוח, ואף לעזור לו בכך, ככתוב: “וידבר אל העדה לאמר סורו נא מעל אהלי האנשים הרשעים האלה ואל תגעו בכל אשר להם פן תספו בכל חטאתם”. גם אצל משה נאמר: “ויאמר לרשע למה תכה רעך”; לתורה אין שום בעיה לקרוא לרשעים בשמם, ל”ממלכתיים” יש! יש רשעים! הם לא אחים! עד מתי ישטפו הרבנים את מח התינוקות השבויים בידיהם בישיבות התיכוניות ובישיבות ההסדר? עד מתי יתנו יד לחורבן העם והארץ?

 

איך מעטים כל כך שוטפים לרבים כל כך את הנשמה ואת המח? כפי שאמרו הטרמפיסטים שלי, תלמידי “הר המור”, כשהבעתי את אי-הבנתי לקידוש ממלכת הרשע והפשע על ידיהם: “כשלומדים את הענין זה פשוט”. פשוט, נורא!! די ב”סוקרטס” אחד, כמו המוזכרים לעיל, כדי לעשות את העבודה כולה. וזאת תחת מטריית: “כל המבזה תלמידי חכמים אין לו חלק לעולם הבא”. כך הם גם פטורים מביקורת ומהטפת מוסר. מאידך: “כל ישראל יש להם חלק לעולם הבא” – ליוסי שריד, לשולמית אלוני, לגרשון הכהן, לאביה הכהן וליריב אופנהיימר… הכל משומן היטב. אז “הענין פשוט”….

 

הם עושים זאת בקלי קלות. ראיתי איך תלמידיו של מוטי מקבלים את פניו בדחילו וברחימו כאשר הוא מגיע לטכסי הברית של בניהם, כאשר הוא מגיע לערוך להם את הקידושין. מרדכי מלך ישראל. כפי שקבלו ב”יום העצמאות” האחרון בכפר דרום את הרב דרוקמן בהערצה, בשירה ובריקודים ובנשיאה על כפיים. אותו רב הרואה במדינת הדמים והזדון הזו – “כס אלוק’ ממעל” ו – “קידוש ה'”, לא פחות. המדינה השמה את היהודים לעג וקלס בגויים. המדינה המורדת בבורא העולם ובועטת במתנותיו לעמו, “מקדשת” את שמו…. וכך נמשכת שטיפת המח, דם ואש ותמרות עשן לא יכבו את האהבה של מעוּותי ה”ממלכתיות” למדינה שהשמאל בנה.

 

בהפגנה הגדולה מכולן, בכיכר מלכי-ישראל, בנסיון נואש למנוע את הגירוש, הפגנה שתלינו בה תקוות אחרונות, הבהירו המנוולים,  אפי איתם וזבולון אורלב ש“לא יהיה סירוב פקודה”. ולשונאי ישראל בארץ ובעולם היתה אורה ושמחה וששון ויקר! הם קבלו אור-ירוק לביצוע הפשע בלי שום הפרעות, ואנחת הרווחה יכולה היתה להישמע מקצה העולם ועד קצהו. עדר הרבבות בכיכר שיתף פעולה עם הנחשים, בלי ידיעתו מראש; עדר הרבבות בכיכר, זומבים וסטטיסטים של הפוליטיקאים האופורטוניסטים וחסרי המוסר הבסיסי, שמע את המסר. זו הבשורה שהביאה “השותפה ההסטורית”, שמעולם לא הכזיבה את הבוסים, לעם היושב בציון ולכל העולם.

 

בֶּני הוא אבא של היזמה: “ירדן היא פלשתין”. ממתי, אדוני הרב? ממתי? ועל סמך מה? מי שמך! בשם מי אתה מוותר על מצוות ה’? איך נטלת לעצמך סמכות כזו? האם את האלוקים אינך ירא?

 

בני לקח לו לפארטנרים את האוואנגליסטים המאמינים שארץ ישראל היא ארצו של העם היהודי, וגאולה תבוא לעולם רק לאחר שכל היהודים ישובו לארץ ישראל. אבל זו לא כל התכנית של האוונגליסטים/המסיונרים. במקום שבני ינסה לשכנע את עם ישראל בזכותו לארץ ישראל, בני מבקש את עזרת האוונגליסטים לקַבֵּע את “ירדן היא פלשתין”.

 

לזה התכוון חיים הזז בדבריו:

 

“אין הציונות והיהדות דבר אחד, אלא שני דברים השונים זה מזה, בודאי שני דברים הסותרים זה את זה, כשאדם אינו יכול להיות יהודי הוא נעשה ציוני.

 

 “הציונות מתחילה ממקום הריסת היהדות, ממקום שתש כוחו של העם, דבר אחד ברור, הציונות היא לא המשך, לא רפואה למכה, אדרבה, היא עקירה והריסה, היא מסיחה את דעתה מהעם, מתנגדת לו, הולכת נגד רצונו ורוחו, חותרת תחתיו ועוקרת אותו ופורשת לדרך אחרת למטרה רחוקה ומסויימת, היא וקומץ אנשים בראשה, גרעין של עם אחר, בבקשה לשים לב, לא חדש, לא חדש, אלא אחר, מי שלא סבור כך או שהוא טועה או שהוא מרמה את עצמו”

 

ברור שאין לי שום כוונה לפנות לחברי כנסת בבקשה לפעול למניעת בחירתו של ספי לשופט עליון. איני רואה כל הבדל בין כל המשתתפים בשקר הגדול הנקרא “הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון”. בעיני אין שום הבדל בין הרוב הגדול של רבני “הציונות הדתית” לבין ספי, או לבין כל חבר כנסת, באשר הוא – כולם שותפים לפשעים המתבצעים בארץ ישראל נגד העם היהודי ונגד האנושות!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר