משתלם ל”עמלים” לבנות מדינה

משתלם ל”עמלים” לבנות מדינה

חנה אייזנמן
21.06.2009 09:22
משתלם ל"עמלים" לבנות מדינה


נמיר, מטיילת אינטנסיבית, סיפרה לרבין על חוויותיה מפסטיבל ורדי האחרון, בוורונה, והציעה לרבין להצטרף אליה לפסטיל הבא שם. רבין נענתה להצעה.ב”ה

זה רק “ספתח”

מזה עשרות בשנים חיים מנהיגי העמלים כמו באגדות אלף לילה ולילה, על חשבון משלם המסים ה”ישראלי” למדינה המושחתת ביותר בעולם. זו תוצאה טבעית של הויתור על הבכורה לטובת ה”ציונות הסוציאליסטית”, ששמה לבדו מעיד עליה – תמצית הרע שבעולם! במקום יהדות – “ציונות”, במקום חיים ביושר – דוקטרינת השוד והניצול.

אנשים רבים מאד צפו את סופה של מרוז, בגלל פושעים ופושעות כמו שתי המוזכרות להלן, אך איש לא עשה דבר כדי לקדם את פני הרעה, כלומר, לכלות אותה מעל פני האדמה. אין זה פלא שהם מוסרים את חיינו ואת ארצנו בידי מרצחים – מבחינתם – המדינה היא פרובינציה, קטנה עליהם, שהתועלת היחידה ממנה, בינתיים,  היא הכסף המוענק למנוולים, חינם. וכשהנבק הזה יחרב, בשביל מה יש “חברים” וחשבונות עתק בבנקים בכל העולם?

ואנו נישאר כאן, להתמודד עם השואה שהם הביאו עלינו.

זה היה כך מן ההתחלה. הם שנוררו כסף בכל העולם, כביכול כדי לשקם את הפליטים העולים במעברות, אך השתמשו בכסף הזה למימון משלחות “פועלים” לכל העולם, במסגרת “אחוות העמלים”, בנו לעצמם שיכוני יקרה (צהלה וסביון וכו’) והקימו את המונומנט – “בית ההסתדרות”. זו היתה החלאה, בראשות בן-גוריון, שהקימה את הבנק, שקוראים לו “מדינת ישראל”. הם לקחו לעצמם את כספי ה”שילומים”, לאחר שעשו את “מיטבם” לחסל את יהדות אירופה.

הפרופ’ יוסף קלוזנר מספר על אותו סוג של טינופת יהודונית, שנתלוותה לבולשביקים, שהתעללה ב”בורגנים” יהודים ורוסים והשתלטה על רכושם, כי רכושם של העשירים, כידוע, שייך ל”עמלים” הפראזיטים, היודעים רק לשדוד ולרצוח!

האלמנות העליזות

 

הכוורת של דבורה שפירא, מעריב, י”ב בתשרי, התשס”א, 11.10.2000כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר