לא נשכח ולא נסלח

לא נשכח ולא נסלח

חנה אייזנמן
10.06.2009 06:48
לא נשכח ולא נסלח


ככל שנוקפים הימים אנו מבינים טוב יותר את דבריו של הרב עובדיה יוסף, שליט”א. הוא טעה רק בדבר אחד, ששת מליוני הקדושים לא באו לכפר על חטאים שהיו, אלא, על חטאיכם. רישעות כזו, כשלכם, לא היתה מעולם, ונקווה שתיכרת מן הארץ לצמיתות.ב”ה

 

 

                                                                 ירושלים, ח’ באב, התש”ס

 

 

 

 

שלום,

 

 

 

צעירי מר”צ מפגינים מול משרדי מועצת יש”ע נגד השימוש ברצח רבין. הם נושאים שלטים – “לא נשכח ולא נסלח”. אנשי “השלום”, נמאסתם!!! ככל שנוקפים הימים אנו מבינים טוב יותר את דבריו של הרב עובדיה יוסף, שליט”א. הוא טעה רק בדבר אחד, ששת מליוני הקדושים לא באו לכפר על חטאים שהיו, אלא, על חטאיכם. רישעות כזו, כשלכם, לא היתה מעולם, ונקווה שתיכרת מן הארץ לצמיתות. הרצחתם, גם רקדתם על דמו, כדי להתיזו לתוך פינו ולסתום את זעקתנו נגד תכנית השלבים שלכם, וגם תפסתם מונופול על השימוש הפוליטי בו?

 

עשרת הרוגי מלכות, צדיקי עולם ועמודי התווך שלו, נבחרו לכפר על חטא עשרת האחים שמכרו את יוסף. האם אתם יכולים, בכלל, לדמות בנפשכם כמה נשמות טהורות נדרשות לתת את הדין על הפקרת כל העם, ואנשי יש”ע, תחילה?

 

אנו לא נשכח ולא נסלח! גם אם יקום עכשיו יצחק רבין מקברו, ולא יעסוק במשך האלף הבא, אלא, בבקשת סליחה ומחילה מעם ישראל, לא נשכח ולא נסלח! לא לו ולא לכל מחנהו!!! על ה”סיזון”, על הטבח באלטלנה, על שיתוף הפעולה עם הבריטים, לא רק בדיכוי המחתרת האמיתית לתקומת ישראל, אלא, על משלוח יהודים, ניצולי הכבשנים, בחזרה לאירופה הנאצית, על יצירת גזע ה”אליטות”, בדרך הסלקציה והאלימינציה. סלקציה, טרם הגיעם לארץ, ואלימינציה לנמצאים כאן, באמצעות תותחים-קדושים למיניהם. לא נסלח על קרבנות “השלום”, ולעולם לא נסלח על “השלום”!

 

 

חנה אייזנמן

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר