העליהום על דליה איציק עדיין מוקדם!

העליהום על דליה איציק עדיין מוקדם!

שמחה ניר, עו”ד
21.05.2009 22:31
האינבוקס שלי מופגז

האינבוקס שלי מופגז


ייתכן גם שכבוד היו”ר הוציא 100,000 ש”ח כאשר אפשר היה להסתפק בשיפוץ צנוע יותר, נניח 78,937 ש”ח, אבל זה לכל היותר בזבוז, לא שחיתות.דליה איציק, בזמן כהונתה כיו”ר הכנסת, הוציאה 100,000 שקלים על שיפוץ דירת השרד, והעולם כמרקחה. לא רק שמבקר המדינה בודק את הפרשה, אלא שכל מיני גופים כבר קופצים מעורם.

כך, למשל, חברי מתנועת אומ”ץ, הריצו מכתב ליועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, בו היא דורשת ממנו לפתוח בחקירה פלילית כנגד ח”כ דליה איציק ונגד המעורבים בפרשת השיפוצים בדירתה, והשאלה היא מדוע התנועה לאיכות השלטון לא קופצת גם היא, כמוצאת שלל רב, על המציאה. האם הג’ינג’י מכין לאיציק את אות אביר איכות השלטון?

ואם לא די בכל אלה, האינבוקס שלי מופגז כל יום באלפי מיילים של מוקירי זכרי, אשר תוקעים לי מרפק בצלעות: שמחה, מה דעתך?

אז אני תיקף יגיד לכם מה דעתי.

דעתי היא שלא צריך להטריד את המשטרה דלת-המשאבים כאשר המבקר כבר מוציא לה את הערמונים מן האש.

דעתי היא שאם מיכה לינדנשטראוס ימצא משהו פלילי, או שרק מריח משהו פלילי, הוא יכתת את רגליו אל תחנת המשטרה הסמוכה למקום מגוריו, ולא צריך לשם כך שום אומ”ץ מיוחד.

ודעתי היא שאני ממש לא יכול לרצות את מוקירי זכרי. תיאורטית יכול להיות שלא בוצע שום שיפוץ בדירה, ואיציק שלשלה את הכסף לכיסה, אבל יכול גם להיות שדירת השרד של יו”רי הכנסת הגיעה למצב כל כך מרופט בדיוק כאשר הגיעה לשם אישה.

אני מניח שאם שמחה ניר היה מגיע לשם הוא לא היה משקיע אפילו אגורה אחת בשיפוץ, ונותן למצב הדירה להידרדר עו”ד יותר, ואז היו באים המבקרים ואומרים ש”פני היו”ר כפני דירת השרד”.

ייתכן גם שכבוד היו”ר הוציא 100,000 ש”ח כאשר אפשר היה להסתפק בשיפוץ צנוע יותר, נניח 78,937 ש”ח, אבל זה לכל היותר בזבוז, לא שחיתות.

אז אני מציע שנחכה לממצאי המבקר. ייתכן שהוא אכן ימצא כאן שחיתות רבתי, אבל, מאידך, הוא יכול גם למצוא שהכל נעשה ללא רבב (אם שלל אפשרויות-הביניים, כמובן).

תארו לעצמכם שהמבקר יקבע שהשיפוץ היה מינימלי, רק כדי למנוע הידרדרות נוספת במצבה של הדירה, וגם מה שבוצע בוצע במחירים שהם הרבה מתחת למחירי השוק, והכל היה עפ”י מכרז כדין, ולאיציק לא הייתה שום יד בכל הנושא – מה יגידו אז כל אלה אשר כעת קופצים מעורם?

כמו כל בית ישראל אני נגד שחיתות, אבל אני גם בעד שגם לפושעים הגדולים ביותר מגיע צדק, ואם יתברר שדליה איציק לא עשתה שום דבר גס – אני ארקוד על הגגות.

___________________

עוד לעניין זה: דליה איציק יקרהכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר