בלה, בלה, בלה, בלה בשטייטעל היהודים

בלה, בלה, בלה, בלה בשטייטעל היהודים

חנה אייזנמן
17.04.2009 09:33
בלה, בלה, בלה, בלה בשטייטעל היהודים


להוציא כצל’ה, שמתייחס גם לחזון ולא רק לדבר-אחר הזה, הנקרא “מדינת ישראל”, כולם מפטירים כדאשתקד וכדאתמול – נקודתית. על “תגובה ציונית הולמת”, על “מלחמה בטרור”, על מחסומים ועל אבט”ש, דברי סרק המביאים סומק בושה ללחיים! בושה וחרפה!!! מתכוונים לחיות על החרב, כלומר, למות על החרב הערבית עד קץ כל הימים.ב”ה

בלה, בלה, בלה, בלה בשטייטעל היהודים

 

 

 

ועד רבני יש”ע: “… מדינת ישראל שתנצח את כל הרע מבית ומחוץ”.

כצל’ה: “מדינת ישראל איבדה מהרתעתה…”.

תנועת נשים-בירוק: “.. על הממשלה להגיב תגובה ציונית של הקמת יישוב חדש או שכונה חדשה ביו”ש כל פעם שערבי יבצע פיגוע. תגובה ציונית זו תחסל אחת ולתמיד את תקוות האויב הערבי לכיבוש ארצנו מולדתנו”.

ועד מתיישבי בנימין: “… ועד הפיגוע בבית חגי הוא תוצאה של הסרת מחסומים ביהודה ושומרון… הגיע הזמן ששר הביטחון … יתחיל להילחם בטרור כמו שנלחמים ולא מתוך התרפסות…  לגנוז לאלתר את התוכנית לצמצום האבט”ש…”.

 

 

תמחה את זכר עמלק

 

הויכוח שלי עם אחי, ז”ל, היה בענין השנאה לערבים. הוא הצהיר שאינו שונא את הערבים, אפילו מכבד אותם, הם עושים את הדבר שבו הם מאמינים. אנו אלה שאיננו עושים את המתחייב מזכויותינו, מאמונתנו, מצו החיים והקיום ומן המוסר הבסיסי – להשמיד להרוג ולאבד את הערבים מעל פני ארץ ישראל.

 

עם החלק השני של דבריו אני מסכימה, כידוע לכל, אך, אני, איני מוצאת שום נקודת זכות לפריצי חיות, טורפי אדם באשר הוא אדם, בכלל, וטובחיו באשר הוא יהודי, בפרט. גם לא אתן להם את האשראי לזכותם להיכנע ליצרי הרצח והשוד שלהם.

 

 

“מדינת ישראל שתנצח…”


 

מימין לשמאל – אחי, נתן, גיסתי חדווה, ישי, בנם, איש נצרים, אני ובעלי, בנצרים

ברור שמרוז תנצח! אם אלה הם רועי העם, אין ספק ש”ממלכתיות” הרשע תנצח! היא תמיד מנצחת, כי משיחי השקר של ה”ממלכתיות” מקדשים אותה, ואין להם שום כוונה לחזור בתשובה. הצהרת ועד רבני יש”ע הזכירה לי את אותם שני עבדקנים, אנשי “חינוך” באוטובוס בקו-נצרים-קרני
; זה עתה רקדו עם ספרי-התורה בחנוכת בית הכנסת החדש בנצרים, זה עתה שמעו את נאומי התקווה ש”היה לא תהיה”, כשהם, הצבועים, יודעים כל אותה העת שהיה גם תהיה, כי הם דואגים לכך. כך הם מחנכים את התינוקות הנשבים בידיהם. על מה שוחחו שני ה”חוגגים”? כמובן – איך לתקן את הנזק, איך לשמר את האמונה בתלמידיהם, לאחר חורבן גוש קטיף…. כלל לא עלה הרעיון המתבקש מכולם, לעצור את הפשע האבסולוטי הזה.

 

הקב”ה מחולל את נסיו למען בניו ובזכות אבות, שעשו רצונו, לא למען “המדינה” שהשמאל הקים למרידה בו. אילולא נסים אלה, היתה מרוז מצליחה זה כבר להשמיד אותנו, אך הרמאים ממשיכים להחזיק בשקר בשניהם, כדי שחס ושלום לא יבקע האור, שתלמידיהם ימשיכו להלך בחשכת “עצמאות ישראל”. הם לא יחמיצו שום הזדמנות לשמר את השקר, כפי שאנו רואים בהצהרה השערורייתית הנ”ל. וכל העדר אחריהם! כולם נותנים אשראי לרצון טוב ועצות “טובות” למרוז, כאילו היתה טובת ישראל לנגד עיניה, ושיתוף הפעולה עם תכנית השלבים להשמדתנו, רק שגגה היא מלפניה – תוצאת השאיפה לשלום… ר”ל.

 

מרוז תנצח את עצמה?


מי אחראי, זה עשרות בשנים, לחדירת מרצחים לישובי יש”ע, אם לא מרוז? על כל צעד ושעל ביו”ש אתה נתקל בשלט אדום, המבהיר לך שמכאן ואילך, שלומך ובטחונך על אחריותך, משום שאתה נכנס ל“שטח בשליטת הרשות הפלשתינאית”! מי הקים את ה”רשות” הזו? מי מחמש אותה?

 

על הכבישים, לפניך ומאחוריך, ובעיקר, עוקפות אותך, בלי שים לב לחוקי התנועה, מכוניות ועליהן לוחיות רישוי בצבעים ירוק-לבן – לוחיות זיהוי “פלסטיניות”. מתי היה כדבר הזה בעולם? מה זה אם לא תוצרת כחול-לבן-אדום של “מדינת ישראל שתנצח…”. וכל זה מתוך רישעות ושנאת ישראל. אני צריכה לספר לאחי, שגם “מדינת ישראל” מבצעת את הדברים שהיא מאמינה בהם – חורבן העם, התורה והארץ, על כן מגיע לה – יישר-כח גדול….

 

להוציא את כצל’ה, שמתייחס גם לחזון ולא רק לדבר-אחר הזה, הנקרא “מדינת ישראל”, כולם מפטירים כדאשתקד וכדאתמול – נקודתית. על “תגובה ציונית הולמת”, על “מלחמה בטרור”, על מחסומים ועל אבט”ש, דברי סרק המביאים סומק בושה ללחיים! בושה וחרפה!!! מתכוונים לחיות על החרב, כלומר, למות על החרב הערבית עד קץ כל הימים. להשאיר את היזמה בידי המרצחים ולפעול על פי הקפריזות הרצחניות שלהם;  להיסמך על הגנת ישובים בודדים, כבימי חומה ומגדל, מאחורי מחסומים ו”מעברי גבול”, בהם נדרשים יהודים, בלב שארית ארצם, השדודה בידי מרצחים, להציג תעודות מזהות…

ורבני יש”ע מייחלים לנצחונה של “מדינת ישראל”….

 

“פיגוע” מהווה “צידוק” להקמת ישוב יהודי בארץ ישראל…. ההגיון והמוסר אומרים – הג’יהאד מצדיק, באופן מוחלט, את החרבת הישוב הערבי הפולש בארץ ישראל! אם כבר מחכים לפיגועים, כדי להצדיק את בנין ארצנו…. הבניה חייבת להתבצע בלי שום קשר לערבים. אנו באנו ארצה לבנות ולהיבנות בה!

 

“מדינת ישראל” לידתה בחטא למען החטא! לא היה פשע שלא בוצע נגד העם היהודי, למען הקמת הדיקטטורה, הכופרת בעיקר, של השמאל!

 

עם ישראל מסרב לשמוע את האמת, כולל, העובדות ההיסטוריות על נסיבות הקמתה של “מדינת ישראל”, מדינת הדמים והזדון, שקמה על אפרה של יהדות אירופה שהופקרה ל”שואה” ועל דמם השפוך של ה”פורשים”. עם ישראל מסרב ללמוד. לעם ישראל אין יידע בסיסי בנסיבות הקמתה של המדינה המתועבת הזו, והוא ממשיך לשפוך את דמו למענה, ממשיך לחגוג את החג בו צריך לנהוג, בדיוק, כמו בתשעה באב. על כן, אין סיכוי לעם הזה. כי אין לו שום כוונה לבנות את המדינה היהודית. הוא מסתפק בשקר העצום. הוא חוגג את השקר והרוע!

 

והמובילים הם רבני ה”ציונות הדתית”. בכל ההרס והחורבן שהביאו עלינו ועל ארצנו, לא ניחא להם, הם ימשיכו לתמוך ברע המוחלט. והם ישלמו!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר