היו עלי לטרח נלאיתי נשא

היו עלי לטרח נלאיתי נשא

חנה אייזנמן
08.02.2009 09:48
היו עלי לטרח נלאיתי נשא


(יד) חָדְשֵׁיכֶם וּמוֹעֲדֵיכֶם שָׂנְאָה נַפְשִׁי הָיוּ עָלַי לָטֹרַח נִלְאֵיתִי נְשֹׂא: (טו) וּבְפָרִשְׂכֶם כַּפֵּיכֶם אַעְלִים עֵינַי מִכֶּם גַּם כִּי תַרְבּוּ תְפִלָּה אֵינֶנִּי שֹׁמֵעַ יְדֵיכֶם דָּמִים מָלֵאוּ: (טז) רַחֲצוּ הִזַּכּוּ הָסִירוּ רֹעַ מַעַלְלֵיכֶם מִנֶּגֶד עֵינָי חִדְלוּ הָרֵעַ: (כג) שָׂרַיִךְ סוֹרְרִים וְחַבְרֵי גַּנָּבִים כֻּלּוֹ אֹהֵב שֹׁחַד וְרֹדֵף שַׁלְמֹנִים יָתוֹם לֹא יִשְׁפֹּטוּ וְרִיב אַלְמָנָה לֹא יָבוֹא אֲלֵיהֶם: פב”ה

היו עלי לטרח נלאיתי נשא      

 

 

 

 (יד) חָדְשֵׁיכֶם וּמוֹעֲדֵיכֶם שָׂנְאָה נַפְשִׁי הָיוּ עָלַי לָטֹרַח נִלְאֵיתִי נְשֹׂא:

(טו) וּבְפָרִשְׂכֶם כַּפֵּיכֶם אַעְלִים עֵינַי מִכֶּם גַּם כִּי תַרְבּוּ תְפִלָּה אֵינֶנִּי שֹׁמֵעַ יְדֵיכֶם דָּמִים מָלֵאוּ:

(טז) רַחֲצוּ הִזַּכּוּ הָסִירוּ רֹעַ מַעַלְלֵיכֶם מִנֶּגֶד עֵינָי חִדְלוּ הָרֵעַ:

 (כ) וְאִם תְּמָאֲנוּ וּמְרִיתֶם חֶרֶב תְּאֻכְּלוּ כִּי פִּי יְקֹוָק דִּבֵּר: ס

(כא) אֵיכָה הָיְתָה לְזוֹנָה קִרְיָה נֶאֱמָנָה מְלֵאֲתִי מִשְׁפָּט צֶדֶק יָלִין בָּהּ וְעַתָּה מְרַצְּחִים:

(כב) כַּסְפֵּךְ הָיָה לְסִיגִים סָבְאֵךְ מָהוּל בַּמָּיִם:

(כג) שָׂרַיִךְ סוֹרְרִים וְחַבְרֵי גַּנָּבִים כֻּלּוֹ אֹהֵב שֹׁחַד וְרֹדֵף שַׁלְמֹנִים יָתוֹם לֹא יִשְׁפֹּטוּ וְרִיב אַלְמָנָה לֹא יָבוֹא אֲלֵיהֶם: פ

(כד) לָכֵן נְאֻם הָאָדוֹן יְקֹוָק צְבָאוֹת אֲבִיר יִשְׂרָאֵל הוֹי אֶנָּחֵם מִצָּרַי וְאִנָּקְמָה מֵאוֹיְבָי:

(כה) וְאָשִׁיבָה יָדִי עָלַיִךְ וְאֶצְרֹף כַּבֹּר סִיגָיִךְ וְאָסִירָה כָּל בְּדִילָיִךְ:

(כו) וְאָשִׁיבָה שֹׁפְטַיִךְ כְּבָרִאשֹׁנָה וְיֹעֲצַיִךְ כְּבַתְּחִלָּה אַחֲרֵי כֵן יִקָּרֵא לָךְ עִיר הַצֶּדֶק קִרְיָה נֶאֱמָנָה:

(כז) צִיּוֹן בְּמִשְׁפָּט תִּפָּדֶה וְשָׁבֶיהָ בִּצְדָקָה:

(כח) וְשֶׁבֶר פֹּשְׁעִים וְחַטָּאִים יַחְדָּו וְעֹזְבֵי יְקֹוָק יִכְלוּ:  (ישעיהו פרק א)

 

 

בדיוק על התנהלות כזו של המדינה שהשמאל בנה, בוכה הנביא, וכן גם שאר נביאי ישראל. אבל, רבני “ישראל” לא די שאינם בוכים ואינם מוכיחים בשער, הם מקיימים עצרות הודיה ל“כחי ועצם ידי”, במסווה של הודיה לה’.

 

הרבנות הראשית, קרי: הרבנים מצגר ועמאר, קוראים לקיים “שבת הודיה על הנסים והנפלאות במלחמת ‘עופרת יצוקה'”. אילו הסתפקו בכך, ניחא. אכן, לאנשים פרטיים רבים קרו נסים ונפלאות במלחמה הזו…. ולאחרים לא… אך לרבנים לא ניחא בכך, שהרי אלה רבנים מטעם ועליהם להציג את פשעי המדינה נגד העם היהודי כפלאי פלאים, שעליהם יש להודות.

 

אכן, עלינו להודות, יום יום ושעה שעה, על הנסים והנפלאות שעושה עמנו הקב”ה ברחמיו, שאילולא רחמיו הרבים, מדינת הדמים והזדון הזו כבר היתה מצליחה להשמידנו, יוכיח מבצע הסרק בעזה, שככל קודמיו, יביא עלינו מלחמות קשות יותר. מעלים על נס את אותו מפגן אור קולי, שעליו מתנצלת “ישראל” בקולי קולות מעל כל במה ודרך כל מקרופון, קבל עולם אנטישמי, במקום להתנצל לפני עם ישראל על רצח בנים טהורים נוספים לחיזוק שלטון הדמים והזדון = המדינה שהשמאל בנה!

 

ובקרית גת כבר התקיימה עצרת כזו. מה זה הדבר הזה? הרי זו זוועה. הקרביים מתהפכים לשמע הטמטום המבחיל הזה! מה נשתנה ב”תהליך השלום” עקב הפארסה הנוספת בעזה? מה נשתנה בתכנית השלבים, לבד מהתקדמותה בשלב נוסף? מה חוגגים תושבי קרית-גת? את פסק הזמן שניתן לחמאס, כדי לשקם את עצמו ולהתעצם עוד, כמו החיזבאללה? מה חוגגים בדרום? את התגייסות כל העולם, בראשות “ישראל”, לשקם ולחזק את עיר המרצחים, עזה? מה חוגגים? שיסבירו את ההילולה למשפחות החיילים, שמדינת הדמים והזדון הפכה לבשר תותחים כתוש!! על מה השמחה? באמת ובתמים, על מה השמחה? לבכות צריך! לבכות! להצטרף לרחל המבכה על בניה, מאנה להנחם….

 

המדינה הזו מלאה חטאים כרימון. המדינה הזו שופכת דמי נקיים, דור אחר דור! אין בראשי ההנהגה ב”ישראל”, גם אחד, שאין קופת שרצים תלויה לו מאחוריו, לעייפה, אבל הם אינם מתעייפים, כי כח השטן כוחם. למה שלא יקרה לנו בדיוק מה שהבטיחו הנביאים לעם הנותן יד לפשעים וחטאים לאין ספור?

 

לידתה של מדינה זו בחטא והתנהלותה בחטאים שהשערות סומרות עם הירידה לעומק משמעותם ומטרותיהם, ורבני ישראל ממשיכים לשבח, לרומם, לעלה ולקלס את קדושת ה”ממלכתיות”. עם שרץ כזה בידיהם, איך הם טובלים בעצרת הודיה? האם הם מאמינים באמת שהזוהמה תביא את הגאולה, מבלי שהם יידרשו לתת את הדין על כך, שהגאולה באה בעיתה ולא ב”אחישנה”? התנהלותה של “המדינה”, בכלל, ושל רבניה, בפרט, מעוררת קבס, שמה אותנו לעג וקלס בגויים ואת בנינו בבתי קברות מתחת לגינון שאיננו בנין הארץ!!

 

לאחר שריפת בתי הכנסת וקהילותיהם, בגוש קטיף, על ידי “מדינת ישראל”, יצאו הרבנים הראשיים הנ”ל אל הואתיקן, שזה לבדו חילול ה’ עצום, ודווקא לפני אפיפיור, יוצא תנועת הנוער ההיטלראי, התבכיינו על שריפת בתי הכנסת על ידי ה”פלשתינאים”. חוצפה, בזיון וחילול ה’….

“המדינה” שלכם עשתה זאת, ואתם לא מנעתם זאת! לא יצאתם בשק ואפר לרחובות הערים ולקרית ממשלת הדמים, לא עשיתם דבר כדי למנוע את החורבן ואת החרפה, ולאחר שמדינת הדמים והזדון הזו ביצעה את פשעיה בחסותכם ואפילו בסיועכם, בעצומותיכם נגד סירוב פקודה, מעשה שיעלה לכם ביוקר רב, רצים שוב להתבכיין לפני הפריץ, שאין לו יד ורגל בחורבן הזה.

 

על פי תפיסתם, צריכים היו הרבנים לקרוא לעצרת הודיה על הצלחתה של ה”ממלכתיות” להחריב קהילות ולשרוף בתי כנסת, ובכך הוכיחה כי אכן, ה”ממלכתיות” ה”יהודית”, היא השלטת בארץ ישראל. הנה שרפה, בלא שום התנגדות ולא מכשול, עשרות בתי כנסת, באופן “ממלכתי”, “דמוקרטי”, “לגיטימי”, ושום גוי לא התערב במעשיו של “כס אלוק’ ממעל”. להיפך, בירכו על כך, איזו הצלחה חסרת תקדים לעם היהודי, כל העולם מזדהה! פשוט, נס! אז איפה עצרות ההודיה, למשל, במחנה הפליטים “ניצן”?

 

וכמו שכל השנים מנסים להטמיע בנו את השקר הגדול, בנו, שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו, ש”אסור להשוות שום דבר לשואה”, כך מתאמצים להטמיע בנו את הסיסמאות של “המבזה תלמידי חכמים…” וכו’ וכל עם ישראל שותק! שותקים והולכים לקלפי, כצאן ההולכים לטבח, שהרי “יש לך אלטרנטיבה….”?. יש לי, אבל מי רוצה לשמוע? למשל: ובחרת בחיים ובטוב!! או, סור מרע – התנער ממדינת הדמים, הזדון, הרשע והפשע הזו, ועשה טוב – בנה את המדינה היהודית. זו לא אוטופיה, זו בדיוק דרישת התורה!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר