הרב פרוש, “ליכלכת”

הרב פרוש, “ליכלכת”

חנה אייזנמן
30.10.2008 10:17
הרב פרוש, "ליכלכת"


ואתה חזרת וציינת שאנשי הציונות הדתית אמרו לך “אתה משלנו”. זו לא תעודת כבוד, זו תעודת עניות! זו בושה וחרפה.הרב פרוש, “ליכלכת”

 

 

פח דמגוגי

 

 

בעימות שלך מול ניר ברקת, נראה בבירור שנפלת בפח שטמנו לך האדון ברקת וחבר המרעים, סייעניו, אנשי השמאל בכיפה סרוגה, שהתנהגו כחבורת פראים.

 

 

איני מצביעה לרשויות מדינת הדמים והזדון הזו, אך לו השתתפתי בהצבעה בבחירות המוניציפאליות, הרי באופן הטבעי ביותר הייתי מצביעה לך. לאחר ששמעתי את דברי החנופה שלך ל“ציונות הדתית”, שהיא אם כל חטאת, התחזקתי שוב בדעתי, שאסור להשתתף בשקר העצום ונורא הזה, המוסווה כ“דמוקרטיה היחידה במזרח התיכון”.

 

אבותיך היו חכמים ממך, הם התנתקו מ”ממלכתיות” המינות, להבדיל מן הפועל המזרחי-מזרחי שהפכו למנגנון תעמולה להפצת משיחיות השקר של ה“ממלכתיות”, להמלכת השטן, אשר בשם “ישראל” יתחזה, בדיוק כפי שהמצדדים בהעברת היהודים לאוגנדה, הזדהו כ“ציוני אוגנדה”. ובצדק! “ציוני” הוא אנטישמי, ועל כן הייתם אתם, ייאמר לשבחכם – אנטי-“ציונים”, ב”ה. 

משלכם היו הר”מים הראשונים בישיבות בני עקיבא, והם שקבעו את רף היהדות בישיבות, רף יהודי אמתי, שהעלה את חמתה של ה”ציונות הדתית” להשחית. דוברם, אמנון שפירא, יצא בקינה נגד ה”קיצוניות” בישיבות בני עקיבא. אך הרף היהודי נשאר, בחסדי ה’ עלינו. הבעיה התחילה, כאשר התפתחו קאדרים של ר”מים “ציונים דתיים”, תלמידי הרב קוק, לטענתם, שפתחו מיד בהרעלת נשמות הנוער. נוער נפלא, שכמעט ניצל מצפרני השמאל בכיפה, אך נלכד, בכל זאת.

 

בעימות שלך מול ניר ברקת, נראה בבירור שנפלת בפח שטמנו לך האדון ברקת וחבר המרעים, סייעניו, אנשי השמאל בכיפה סרוגה, שהתנהגו כחבורת פראים. אין זה משנה כלל מה יש לך להציע, ואפילו לא מה שתפעל באמת, האנשים האלה,  שהתולעת, אורי אורבך, מייצג אותם, פשוט שונאים “חרדים”. כי ה”חרדים” הם המראה, שבה משתקפת לעיניהם עליבותם בכל מערומיה – אפסים חסרי אמונה וחסרי עקרונות. אלה, מטיפי אהבת-חינם לגדולי שונאי ישראל בכל הזמנים, הם המטיפים לאחדות-ישראל, במכנה המשותף הנמוך ביותר, בתנאי שזו לא תכלול את ה”חרדים”, הם, למעשה, אנטישמים, ובלשון הקודש – שונאי ישראל.

 

 

ארץ ישראל וירושלים

 

 

אילולא ה”ציונות הדתית” וצבועים, כמו ניר ברקת, נושא כזה בכלל לא היה עולה לדיון, בשום מקום ובשום זמן. איך הגיעו בכלל לדיון בנושא זה, אם לא במסירת ארץ ישראל?

 

נגררת לנושא עתיד ירושלים, שהוא במישור ה”מדיני” במדינת הדמים והזדון שהשמאל בנה. אילולא ה”ציונות הדתית” וצבועים כמו ניר ברקת, נושא כזה בכלל לא היה עולה לדיון, בשום מקום ובשום זמן. איך הגיעו בכלל לדיון בנושא זה, אם לא במסירת ארץ ישראל?  ומי מסר את ארץ ישראל? ניר ברקת וה”ציונות הדתית”. ניר ברקת אף הגדיל לעשות, וריכז את סיעת “קדימה” בירושלים לאחר שזו ביצעה את המדיניות הנאצית שלה בגוש קטיף. כלומר, הוא היה שותף לאחר מעשה, הוא סמך את ידיו על הפשע בעצם ההצטרפות ל”קדימה”. הוא לא השמיע קול, כאשר בוצע הפשע המזוויע ביותר שבוצע אי פעם נגד העם היהודי (וסיעתך בכנסת שתקה.. אך מה ניתן לצפות ממי שיושב במושב זדים….).

הוא מתפאר “ירושלים רשומה לי על המצח”, הוא אינו רואה שעל הקיר רשומה הכתובת: “מנא מנא תקל ופרסין” מי שמוסר את ארץ ישראל, גם ירושלים לא תישאר בידיו. בלי מחזור הדם, גם הלב אינו יכל להתקיים.

 

הרי לא ראש העיר ירושלים מחליט מה יהיה גורלה של העיר, אלא, פושעי ישראל בממשלת “ישראל”. ואין זה משנה להם מה אתה חושב או רוצה.

 

אז, בוא נראה את פועלה של ה”ציונות הדתית” בנושא.

 

ה”מזרחי” הצביע לטובת תכנית אוגנדה. המזרחי, יש לציין – בחלקו – תמך בטבח באלטלנה. כך הכשיר לדורות את מעשה הפשע המתועב הזה, שסיבתו היתה, בדיוק כסיבת רדיפת המתנחלים והחרדים היום – שנאת ישראל! מלחמת חרמה בלאומיות היהודית.

המפד”ל הצביעה בעד מסירת הר-הבית לידי “ירדן” וכל הסיעה, כאיש אחד, נסעה לארמונו של הרוצח מעמאן לביקור ממלכתי.

 

המפד”ל שולחת כבר ארבעים שנה את בניה לגרש יהודים מארץ ישראל, בשם קדושת ה”ממלכתיות”. נעלם ממנה, כנראה, שפשעיה של המדינה הזו, הנוגדים תכלית ניגוד את תנאי החוזה בינינו לבין בעל הבית, יאבדו אותנו מעל פני האדמה הטובה הזו. לא די שהם נכנעים לתועבה הנקראת “מדינת ישראל”, אלא, מקדשים אותה! מקדשים אותה! מאות אלפי בני נוער רואים בתועבה הזו, מחללת שם שמים קבל עולם, “קידוש ה'” – “כס אלוק ממעל”, לא פחות.

אולי, בתחילת הדרך, יכלו כמה תועי דרך לטעות ולראות ב”תקומת” מדינת בן-גוריון קדוש ה’ (אתם לא טעיתם), אך לאחר כל פשעי המדינה הזו, לאחר שפך דמם של אלפי יהודים ביזמת המדינה, לאחר שנים של השפלתנו עד עפר רגליהם של כל הגויים והשפלת כבוד אלוקינו, איך אפשר להמשיך ולהרעיל את הילדים ברעל הקטלני הזה? חורבננו נמשך והולך, והם בשלהם. זוהי כת פנאטית החותרת תחת עצם קיומנו. אתה שומע את כל “אוהבי ישראל” האלה, בקולם הרך והיהודי, הר-המור, וקבס עולה עד פיך. גועל נפש. צעירים שנראים נורמליים בהחלט, רוקדים בשמחת תורה בשמחת אמת, אך כולם חולים! רק תעיז לומר להם מלה על ה”מדינה”….

 

תעודת עניות

 

אתה עוסק בבנין הארץ, הם עסוקים ב”מדינה” שלהם, הם בונים בשביל ה”מדינה”, ואם היא מוחלת על הטובה ומבקשת להחריב, הם יחריבו. כלומר, הם החריבו!

 

ואתה חזרת וציינת שאנשי הציונות הדתית אמרו לך “אתה משלנו”. זו לא תעודת כבוד, זו תעודת עניות! זו בושה וחרפה. העובדה שבנית את ארץ ישראל, אין לה דבר עם האינטרסים של ה”ציונות הדתית”, ואתה יודע זאת. אתה עוסק בבנין הארץ, הם עסוקים ב”מדינה” שלהם, הם בונים בשביל ה”מדינה”, ואם היא מוחלת על הטובה ומבקשת להחריב, הם יחריבו. כלומר, הם החריבו! הם מסרו את ימית, הם מסרו את יריחו, הם מסרו את אלון מורה, הם מסרו את גוש קטיף, והם ימסרו את יהודה, שומרון ובנימין, ר”ל.

 

האריה שקם לנגח אותך, הביע את צערו על שאין מועמד ציוני דתי לראשות העיריה. אם, חלילה, יהיה כזה, הם ימסרו את ירושלים. ה”ציונות הדתית” היא שואת עם ישראל.

 

יש לי הרבה מה לומר על העימות, הלוא אני יהודיה בירושלים, אולי בפעמים אחרות.

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר