משטרת ישראל התנצלה בפני ועדת הכלכלה של הכנסת על שקריו של רפ”ק ערן סדן: גם אני רוצה התנצלות

משטרת ישראל התנצלה בפני ועדת הכלכלה של הכנסת על שקריו של רפ”ק ערן סדן: גם אני רוצה התנצלות

שמחה ניר, עו”ד
14.07.2008 15:25
מתנצלת

מתנצלת


עוד אני מתכתב עם היועץ המשפטי של המשרד לביטחון הפנים, ושוב מלאכתי נעשה ע”י אחרים: פורום שילוט החוצות התלונן בפני השר, וזה הביא את המשטרה להתנצל.שמחה ניר, עו”ד

משעול גיל 1-ג’, כפר סבא 44281

טל’  09-7424838, נייד 050-7520000

פקס 09-7424873

www.quimka.net

www.quimka.com

quimka@quimka.com

 

כפר סבא, 14.7.2008

 

לכבוד

מר יואל הדר, עו”ד

היועץ המשפטי

באמצעות המחלקה לפניות הציבור

המשרד לביטחון הפנים

ירושלים

 

הנדון: רפ”ק ערן סדן ותרבות-השקר – המשך: דרישה להתנצלות

1.             היום אני שומע ברדיו שמשטרת ישראל התנצלה בפני ועדת הכלכלה של הכנסת על הנתונים המטעים – אם ננקוט לשון-המעטה זהירה – שרפ”ק סדן הלעיט בהם את הוועדה.

2.             אני מניח שההתנצלות באה בעקבות התלונה של פורום שלטי החוצות לשר הממונה, מר אבי דיכטר, כאמור בסעיף 7 למכתבי אליך מיום 10.7.2008, בעניין שבנדון.

3.             במכתבי הנוסף אליך, מיום 11.7.2008, הבאתי את ההוכחה האולטימטיבית לתרבות-השקר של רפ”ק סדן, כפי שהיא נמצאת באתר הרשמי של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

4.             כיוון שמשטרת ישראל הראתה שהיא יודעת להתנצל, אני מזמין התנצלות דומה על השקרים שהיא העבירה אלי, באמצעות השר הממונה עליה. ההתנצלות צריכה, איפוא, להיות דו-שלבית – מהמשטרה אל השר, ומהשר אלי.

5.             כל האמור לעיל בא רק כחיזוק לנושא שבנדון, אליו פניתי אליך, כיועץ המשפטי של המשרד לביטחון הפנים: לקבוע מהם הצעדים החוקיים שיש לנקוט כנגד רפ”ק סדן.

6.             ומעניין לעניין – באותו עניין: לפני שאני נאלץ להשיב לגב’ איילת לוי על מכתבה הנוסף אלי – תשובה שתהיה בגבולות הנימוס, אבל לא הכי נעימה – אני חוזר ומזמינך להחזיר אל השר את הטיפול בפנייתי אליו בעניין תאונות הדרכים ללא טיפול משפטי, כי זה עניין מקצועי וציבורי, לא משפטי.

 

בכבוד רב,

 

שמחה ניר, עו”ד

 

העתקים:

ח”כ גלעד ארדן, יו”ר ועדת הכלכלה, הכנסת

ח”כ אופיר פינס, יו”ר ועדת הפנים, הכנסתכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר