“מדינת ישראל”, קידוש ה’?

“מדינת ישראל”, קידוש ה’?

חנה אייזנמן
17.06.2008 18:18
"מדינת ישראל", קידוש ה'?


“עצם תקומתה של מדינת ישראל הוא קידוש השם שאין כדוגמתו……

“מדינת ישראל היא הבסיס לקידוש השם הגדול בכל מלוא עולם. היא המאפשרת את זקיפות הקומה שלנו. יש בה משום סלילת הדרך להערכת העולם כלפינו, ומכאן היסוד לתפקיד הגדול שאנחנו צריכים למלא בעולם כולו: “כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר ד’ מִירוּשָׁלִָם” (הרב דרוקמן). 

 

 

“מדינת ישראל” קידוש ה’?

 

 

 

 

זה, בכל אופן, מה שאומרים הרבנים ה”ממלכתיים”, אומרי ה”הלל”, מניפי הדגלים ומחריבי ארץ ישראל מפני “קדושת מדינת ישראל”.

 

 

אז בואו נראה:

 

 

“… אם ליהודים בישראל לא אכפת כלל גורלו של עמם, אם הם מוכנים לשלם שוב ושוב בדם יהודי על אותה כברת ארץ, אם הבטחת קיומה בבטחון של מדינה ליהודים אינו חשוב להם, אי אפשר לדרוש אכפתיות מאחרים…”!

“… הייתי רוצה לקוות, שליהודים בישראל יש אותה אמונה בנביאי ישראל כזו שיש לי” (ג’וזף פארח)

 

לראשונה מזה אלפיים שנים נתפס היהודי באור חדש, כשווה בין שווים. והנה באים אתם, ובמו ידיכם מפקירים את מולדתו של העם היהודי, מולדת שעליה שילמו בחייהם מליוני אחיכם בכבשני אושוויץ וטרבלינקה. את נשמת האומה כבר מכרתם לשטן; עכשו אתם עסוקים בביתורו של הגוף, או נכון יותר של מה שעוד נותר ממנו
וכבר אתם מכינים לעצמכם כלי גולה, נוטלים את הצרור הנקוב ואת מטה הנדודים ויוצאים לגלות. אך לפני כן, במעין עיוות גרוטסקי, אתם, במו ידיכם, מטביעים אות קין על מצחכם, לא על שרצחתם את אחיכם, אלא על שהוא רוצח בכם, קול דמיכם – ולא קול דמו – הוא הזועק מן האדמה….. (פרופ’ גוסטב הנדריקסן, אונ’ אופסאלה,”נתיב”).

 

הפרופסור התפלץ למראה “ראש ממשלת ישראל ושר החוץ שלה”, העומדים על במה אחת, לקבל את אותו פרס “מומלץ”, עם “אחת הדמויות הבזויות במאה שלנו, המשתבחת בהצבר מפלצות בדמות אדם רב יותר מכל ההסטוריה האנושית גם יחד. רב טבחים שפל, שהגיח מביב השופכין האנושי, מי שתכלית קיומו היא להכרית את עם ישראל בארצו”.

 

“והיה אם יגיע היום המר והנמהר וישראל תשב לשולחן הדיונים עם אש”ף, יקיץ הקץ לייחודה המוסרי של אומה זו. ויתרה מכך, תהיה זו בגידה שאין לה כפרה בזכר ששת מליוני הקרבנות שנרצחו בידי הנאצים, שאש”ף הוא יורשם וממשיכם הנאמן” (ין וילן ון דר-הובן, דובר השגרירות הנוצרית בישראל, נתיב).

 

מה שדובר השגרירות הנוצרית, ון דר-הובן, והפרופסור הנדריקסן לא ידעו הוא – כמה הם דייקו בקביעותיהם. אכן, היהודים שילמו בכבשני אושוויץ וטרבלינקה את מחיר הקמת המדינה של בן-גוריון, שזרק את היהודים לכלבים, כדי להחליק את דרכו לדיקטטורה שלו.

 

 

ההנהגה ה”ישראלית”

 

מנהיגי ישראל, מן השורה הראשונה, ידועים בעולם כנושאי קופות שרצים, מן השורה הראשונה!

מדי יום מתגלים ב”ישראל” סימפטומים חדשים לנגע הסימביוזה הנתעבת בין הון לשלטון!

 

“מדינת ישראל” ידועה בעולם כבוגדת במולדת העם היהודי. “מדינת ישראל” יישמה קבל עולם מדיניות נאצית של טיהור אתני ביהודים; המדינה הראשונה בעולם שעשתה זאת, מאז היטלר. ודווקא בארץ ישראל!!

 

“מדינת ישראל” מכעיסה עולם ומלואו, במצעדי התועבה שלה בעיר הקודש.

 

“מדינת ישראל” מבוזה בעולם, לא משום שהיא “סרבנית שלום”, אלא משום שהיא בכיינית-שלום, המוכנה לכל מעשה בגידה והשפלה לאומית עצמית, כדי להראות לעולם, כמה היא שוחרת שלוםוזה מגעיל את העולם! וזה גורם לעולם גם להיגעל מעצמו, על שהוא נגרר, בכח הגנים האנטשמיים שלו, אחרי “מחנה השלום”, מצטרף לגינוייו והשמצותיו, ויודע שהוא משקר. אבל, אם ה”ישראלים” אומרים, מי אנחנו שלא נחזק להם את המלה? אולי נצליח סוף סוף להביא את הפתרון הסופי לבעיית היהודים…. ועל זה קשה להם לסלוח ליהודונים!

 

העולם לעולם לא יבין את תאוותה של מדינת ישראל למסור את הר הבית לאיסלאם

ואולי כבר למד והבין, שאין שום קשר בין “מדינת ישראל” למורשת ישראל. שהעם ה”ישראלי”, הוא מין בריה חדשה, משהו כמו ה”עם הפלשתינאי”, ובת גילו; “עם” חסר שורשים, תלוש, שהגיע מן האין והולך אל האין.

לא ייתכן שטרם הבינו, ש”מדינת ישראל” היא המדינה האנטישמית ביותר בעולם. השולטים בהוויה ה”ישראלית”, חסידי “אחוות העמים”, לא יסלחו לעם היהודי על שנולדו בתוכו – בתוך עם, ש”אחוות העמים” אינה חלה עליו לעולם -!

 

רבני “ישראל” נותנים יד לאם כל תועבה, וקוראים לזה קידוש ה’. אין חילול ה’ גדול מזה!! כאילו לא די לנו בעובדה, שהמדינה הזו שמה את כל עם ישראל, לעג וקלס בגויים, אוסרים הרבנים על תלמידיהם להפגין קבל כל עמי הארץ, שה”ישראלים” והיהודים לא חד המה!!! יהודים, מקדשי שם שמים ברבים, נחשבים בעיני מקדשי המדינה ל“מביישים את הכפה שלראשם”, כאשר זה בדיוק להיפך!! הצעירים על גג בית הכנסת בכפר דרום קדשו שם שמים ברבים! הם הצילו מקצת מכבוד ישראל. הם הפגינו קבל עולם, שלא כל היהודים נוכלים, בוגדים ומשתפי פעולה, כמו המדינה המתיימרת לייצג את העם היהודי.

 

המדינה הזו נולדה בחטא, מתקיימת בחטא ותכלה בחטא. הארץ לא תוכל להכיל עוד זמן רב את כל הרעה הזו. האמבטיה תישפוך את המים עם התינוק – עם מקדשי שם שמים – כי, להוותנו, “ישראל ערבים זה בזה”! הרבנים, שלא השכילו להוכיח את הרשעים, והלכו בדרך הקלה, להוכיח את שומעיהם ולהטיף להם שיתוף פעולה עם הרשעים, בשם אהבת חינם ו”אחדות ישראל”, גררו את כל עם ישראל לתהום בה הוא מצוי!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר