פצצות הזמן שעומדות להתפוצץ לנו בפרצוף – סקירה ראשונה

פצצות הזמן שעומדות להתפוצץ לנו בפרצוף – סקירה ראשונה

אמיר לירן, עו”ד
03.06.2008 08:41
פצצות הזמן שעומדות להתפוצץ לנו בפרצוף - סקירה ראשונה


במערכות הציבוריות של המדינה, מתקתקות להן פצצות זמן, הן תתפוצצנה ברעש גדול עם פוטנציאל נאה לקריסת מערכות טוטאלית – הנה דוגמית ראשונה – השחיתות היא שכולם יודעים על כך וקוברים את הראש בחול בתקווה שהן תעלמנה ?!פצצה מס’ 1: חובות המפלגות: 200 מיליון שקל

 

הבחירות לכנסת ה-18 עדיין לא הוקדמו באופן רשמי, אך האפשרות להקדמתן תופסת את המפלגות עם חובות לבנקים הנאמדים ב-200 מיליון שקל. במצב כזה המפלגות יתקשו לממן את מערכת הבחירות לכנסת ואת הבחירות המקדימות – ואכן, המפלגות והמתמודדים כבר נערכים לגיוס תרומות מאנשי עסקים.

 

(מתוך דה-מרקר)

 

הערת עורך עיתון “חדשות השחיתות”:

מדובר בפצצת זמן, אשר ביטויה כבר הופיע בפרשת המעטפות המפורסמת של טלנסקי, ויצירת תלות של שלטון בהון ע”י גיוס תרומות מבעלי עניין, אשר יזכירו למפלגות את דבר התרומות ביום פקודה.

 

 

 

פצצה מס’ 2: מכה לקק”ל: חויבה להעביר 2 מיליארד שקל כדי להבטיח את כספי הפנסיה של גמלאיה

 

מאת עידו סולומון, גיא לשם ואריק מירובסקי פסק בוררות בעניין הפנסיה התקציבית של עובדי קרן קיימת לישראל (קק”ל), שפורסם לפני ימים אחדים, עלול לאיים על תקציבו השוטף של הארגון. פסק הבוררות נועד לשים קץ למאבקם של כ-700 עובדים וכ-1,100 גמלאים של קק”ל, שנמשך זה כשש שנים.

 

(מתוך דה-מרקר)

 

הערת עורך עיתון “חדשות השחיתות”:

הפנסיה התקציבית היא רעה חולה המקיפה את כל המערכת הציבורית, מדובר באי הפרשה לפנסיה עבור משכורות העובדים – התוצאה נטל עצום לדורות הבאים על התקציב של המערכת הציבורית.

כאן אנו רואים את הסנונית הראשונה שפצצת הפנסיה התקציבית התפוצצה אצלה, בקרוב במערכת הציבורית הקרובה למקום מגוריכם (רשות מקומית, משרד מממשלתי ועוד).כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר