הודעה מספר 26 של התנועה למאבק בפשע ובשחיתות בישראל

הודעה מספר 26 של התנועה למאבק בפשע ובשחיתות בישראל

יגאל אנקורי , סגן ניצב בדימוס, יו”ר התנועה
11.05.2008 08:02
הודעה מספר 26 של התנועה למאבק בפשע ובשחיתות בישראל


כל הכבוד למשטרת ישראל ולפרקליטות המדינה על כי גילו אומץ לב ואחריות ציבורית. הפוליטיקאים הרבים והמושחתים מסכנים את שלטון החוק בישראל ולטובת המדינה יש כן להעמיד אותם לדין ומהר. 

הודעה מספר 26 של התנועה למאבק בפשע ובשחיתות בישראל

אנו חברי התנועה / העמותה מבקשים במכתב גלוי זה , להביע את הערכתנו ותודתנו למשטרת ישראל ובראשה למפכ’ל , לפרקליטות המדינה ובראשה לעו’ד משה לדור , לרשות המיסים ובמיוחד ליועץ המשפטי עו’ד משה מזוז ולעוזריו ולבסוף למבקר המדינה ועוזריו אשר טיפלו ומטפלים בפרשת ראש הממשלה עו’ד אהוד אולמרט , על כי גילו אומץ לב ואחריות ציבורית והיו דבקים במטרה לחקור , להאשים , ואו לחפש את האמת בכול מקרה של חשד להפרות החוק ולהביא כל אדם לדין פלילי מהר וללא מורא ופחד .

מבית המשפט אנו מצפים , שישמע את העדים בהליך מוקדם ומהיר בדלתיים סגורות למען השגת האמת ומהמשטרה אנו מצפים שישמרו על ביטחון חיי העדים כמקובל עם עדי מדינה . 

בהזדמנות הזו , אנו שואלים אותכם , איפה הייתם בכול פרשת אריאל שרון ובניו ועוד של חברי כנסת ושרים , שאודותם קיבלתם מידע רציני כולל את מקור המידע ולא עשיתם דבר עד יום הזה. ? אפילו לא עניתם לפניתנו ואנו לא יודעים מה עלה בגורל החקירה .

אנו מקוים , שמכתבינו בדבר ‘הרפורמות’ ההזויות של שר המשפטים החדש מר פרידמן בחסות ראש הממשלה מר אולמרט וחבורתו מקרב עורכי הדין המפורסמים , שרצו להשתלט על בית המשפט העליון ועל ראשות משרד המשפטים ובנוסף לכרסם ולצמצם בסמכויות המשטרה ובתי המשפט בשם זכויות הפרט וגם מכתבינו הרבים בדבר השחיתות של הפוליטיקאים גרמו אצלכם לשינוי בחשיבה  , שהפוליטיקאים הרבים והמושחתים מסכנים את שלטון החוק בישראל ולטובת המדינה יש כן להעמיד אותם לדין ומהר . על כך אנו אומרים ישר -כוח ותמשיכו במרץ לנקות את השחיתות והפשע מקירבנו .

 

יגאל אנקורי , סגן ניצב בדימוס, מומחה למניעת פשע וחוקר פרטי  יו’ר התנועה מחבר הספר ‘בעין בולשת’ המתאר את הפשיעה והפשע המאורגן בישראל

  מזמינים אותכם להצטרף לתנועה            anticrime11@gmail.com

 

 

 

 

 

מאמרים נוספים של עיתון “חדשות השחיתות” ניתן לקרוא באתר העיתון:

www.corruption-news.co.il

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר