אין ספק שהפעם משטרת ישראל איבדה את הצפון

אין ספק שהפעם משטרת ישראל איבדה את הצפון

משה בציר
08.05.2008 05:34
אין ספק שהפעם משטרת ישראל איבדה את הצפון


מה בער למשטרת ישראל,לחקור את אולמרט ערב יום העצמאות? מה היה קורה באם האיש היה נחקר ביום ראשון הקרוב 11.05.08 .מה הבעיה? מה הבהלה? לשם מה להפעיל את הצנזורה?חג שמח לבית ישראל ידידי הנכבדים! 07.05.08

 

אינני מאוהבי ואוהדי אהוד אולמרט,עוד בהיותו לפני 40 שנה במרכז החופשי, לא אהבתי אותו גם בעת היותו ראש עירית ירושלים,אולם אין ספק שהפעם משטרת ישראל,איבדה את הצפון, או יותר נכון את חוש הפרופורציה.מי שחזה את פניו של אהוד אולמרט ערב יום העצמרות,קשה היה לו שלא לרחם על האיש.ונגיד שהוא השוויץ שהוא יכהן עד 2010 וכן מעבר, האם בעקבות זאת יש לתלותו ערב יום העצמאות.

 

מה בער למשטרת ישראל,לחקור אותו ערב יום העצמאות? מה היה קורה באם האיש היה נחקר ביום ראשון הקרוב 11.05.08 .מה הבעיה? מה הבהלה? לשם מה להפעיל את הצנזורה?

 

האם היא תהיה אפקטיבית בעידן האינטרנט.ונאמר שהעד המרכזי יעזוב את הארץ, מה הבעיה לאתרו בחו”ל? ואם שלחו 2 שוטרים לחקור את המתלוננת נגד חיים רמון? מה הבעיה לגבי אולמרט?

 

טענתי ואטען שתפרו תיק לחיים רמון,והרסו לו את חייו.כי הרי ניצב משנה מירי גולן טענה שהיא לא תיתן לו להיות שר המשפטים.והיו לה סיבות לחשוש מחיים רמון,אשר היה מבער נגעים רבים. ברור מאליו שנעשה שיתוף פעולה מלא בין המערכת המשפטית,וכן המשטרה במקרה חיים רמון.

 

נא לא ליפול מהכסאות אני טוען הפעם במקרה של אולמרט,זה נעשה כנגד שר המשפטים פיל בחנות חרסינה.כי הרי לא יהיה מציאותי לפסול שר משפטים נוסף,אחרי שעשו זאת ליעקב נאמן (שאיננו צדיק-חלילה) כמו כן לרובי ריבלין,לחיים רמון.כך שזה לא הגיוני לזרוק את שר המשפטים כיום,שעסוק 24 שעות ביממה כיצד לחבל במערכת.

 

הדרך הנוחה ביותר,זה לפעול כנגד אולמרט, ובכך ברור שהממשלה תיפול, ושר המשפטים, מינוי מובהק של אולמרט יצטרך לארוז את חפציו.

 

מי אמר את השטות שניתן להאמין לדרכי המשטרה? באם שופט נשיא מחוזי בדימוס זלר,טוען שעברו את סיציליה בעקבות פרשת פרניאן.והרבה מקרים ניתן לגלות,שהמשטרה מזייפת בתיפקודה.

 

אני במשך שנה שלמה הגשתי תלונות כנגד השופטת לבהר שרון רות שופטת מחוזית,הבאתי ראיות שבהן נכתב שהשופטת משתפת פעולה עם גורמי פשע.התשובה של המשטרה-אין ענין לציבור.

 

אתה מוכיח למשטרה על אודות עורך-דין שמזייף מסמכים משפטיים,ובעל קשרים עם גורמים מפוקפקים גם על זה עונה המשטרה.אין ענין לציבור.

 

ברור מאליו שאחרי שיפרסמו את הסוד הניכסף אודות אולמרט. יתברר שההר הוליד עכבר(לא עכברוש).שוב פעם ראש הממשלה אולמרט,איננו צדיק הדור,אולם צריך להפעיל מעט את הלב.אולם המשטרה נהגה בו לא רק בטימטום,אלא באכזריות.זה ברור שאולמרט יצטרך לפרוש,וציפי לבני תמלא מקומו,ויהיו בחירות תוך חצי שנה.אולם השאלה שתישאל,איזה משטרה יש לנו? מה עוד שהמפכ”ל הודיע על השנה שתהיה שנת המלחמה בפשע.היתכן?

 

 אוי לנו ממשטרה שכך נוהגת בראש ממשלה-אוי לנו שהם מקבלים גיבוי מלא.

 

באכזבה רבה

בציר משה

טלפקס 6580480

054-4238962כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר