דרישה להסרת שמי מרשימת התורמים לאגודה למען החייל

דרישה להסרת שמי מרשימת התורמים לאגודה למען החייל

אמיר לירן, עו”ד
23.03.2008 18:58
האגודה למען ברדוגו ?!

האגודה למען ברדוגו ?!


לפני מספר ימים נודע לי לאור פרסומים חמורים על האגודה בעיתון הארץ ובאתר דה-מרקר באינטרנט, כי למעשה הייתי איש תמים, אשר הולך על ידכם שולל. בעוד שסברתי לתומי כי כספי נועד לעזור לרווחת החיילים בצה”ל, הסתבר כי כספי נועד לקדם רווחתם הפרטית של אנשים דוגמת יעקב ברדוגו, אשר קיבל על שירותיו המסורים למען האגודה את הסך של 1.2 מליון ₪.לכב’

אביגדור קהלני, יו”ר

האגודה למען החייל בישראל

רח’ ויצמן 60,

תל אביב 62155

 

נכבדי,

הנדון: דרישה להסרת שמי מרשימת התורמים לאגודה למען החייל

1. הנני פונה אליך בדרישה להסרת שמי מרשימת התורמים לאגודה למען החייל (להלן: ‘האגודה’).

2. מדי מספר חודשים פונים אלי טלפונית מתרימים מטעם האגודה, ומבקשים כי אתרום מכספי למען האגודה, וכך נהגתי לעשות בחפץ לב, בסוברי, כי האגודה נועדה כדבריך באתר האגודה באינטרנט: “האגודה למען החייל הינה הגוף המוביל בפעילויות רווחה עבור חיילי צה”ל והמערך הלוחם בפרט“.

3. לפני מספר ימים נודע לי לאור פרסומים חמורים על האגודה בעיתון הארץ ובאתר דה-מרקר באינטרנט, כי למעשה הייתי איש תמים, אשר הולך על ידכם שולל. בעוד שסברתי לתומי כי כספי נועד לעזור לרווחת החיילים בצה”ל, הסתבר כי כספי נועד לקדם רווחתם הפרטית של אנשים דוגמת יעקב ברדוגו, אשר קיבל על שירותיו המסורים למען האגודה את הסך של 1.2 מליון ₪.

4. אני מפנה אותך לכתבה שפורסמה בעניין זה באתר האינטרנט דה-מרקר (להלן: ‘הכתבה’): קישור לדה-מרקר

5. מעיון בכתבה עולה כי מר ברדוגו קיבל עבור שירותיו הטובים והמסורים לאגודה את הסך של 1.2 מליון ₪ לצורך ניהול מו”מ (?) שנוהל בלעדיו, וכי המנכ”ל לשעבר פישביין, אשר שכר את שירותי מר ברדוגו אין לו כל מושג אילו פעילויות ביצע מר ברדוגו עבור האגודה (כך!).

6. בנסיבות אלו, אך יובן הוא, כי אין בכוונתי לתרום ל-“אגודה למען ברדוגו”. משכשלתם בניהול כספי תרומות, איבדתם את דרכם ושכחתם זה מכבר את מטרותיה הנעלות של האגודה, לפיכך, הנכם נדרשים להוציא את שמי לאלתר מרשימת התורמים לאגודה ולא לפנות אלי בעתיד בכל הקשור לקבלת תרומות עבור האגודה.

 

   בכבוד רב,

___________________

אמיר לירן, עו”דכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר