אתר מידע בנושאי הטרדות מיניות – הכוונה לנפגעי הטרדה מינית ורשימת עבריני מין ידועים

אתר מידע בנושאי הטרדות מיניות – הכוונה לנפגעי הטרדה מינית ורשימת עבריני מין ידועים

אמיר לירן, עו”ד
20.03.2008 21:48
(מקור: freedigitalphotos.net)

(מקור: freedigitalphotos.net)


אתר למען חברה בריאה יותר. עמוד הקלון לאנסים ולמטרידים מינית. רק כך נמנע את האונס הזה בישראל. היה שותף למלחמה באונס הזה. עזור להפיץ את חשיבות המלחמה בניצול המיני. בניצול גוף האישה באונס ורצח הנשמה.לקישור לאתר – כאן.

מתוך מטרת האתר:

קוראים נכבדים. מדוע קם האתר הזה בכלל.                                                .7.01.08

 בשנה האחרונה הולכת וגוברת התופעה של ההטרדות המיניות שהולכת ונפוצה בארצנו כמעט בכול פינה. השיא הגיע לידי כך ששר שהורשע בהטרדה מינית. בשם חיים רמון. עמד למשפט פלילי על כך. הורשע. קבל עונש, אומנם רק עבודות שרות. ביצע את עונשו. לא ערער על עונשו ועל הרשעתו.


ראש ממשלה בשם אולמרט אהוד מינה אותו בתום ריצוי עונשו של השר הזה שהורשע בהטרדה מינית של חיילת. חיים רמון החדיר לה את לשונו הקשישה לפיה הצעיר בניגוד לרצונה . על אף ההפרש הגילים הגדול בניהם. הוא יכול להיות אבא שלה. מובא לדין במדינת ישראל. מורשע . מקבל עבודות שרות. בתום ריצוי העונש. במקום להעלם מהזירה הפוליטית ממונה על ידי ראש הממשלה הכי הנחקר בעולם ובישראל לשר ולסגן שר.  שר אחר שהורשע על הטרדה מינית בשם מורדכי יצחק מוזמן לאירועים פוליטיים שונים כאישיות רצויה. על אף שהורשע בפלילים.יש הרואים בו גיבור. נותנים לו טפיחה על הכתף. היכן המוטרדת המינית, מדוע היא צריכה להתבייש. מדוע היא צריכה להסתתר כאשר  המטרידים עצמם הופכים להיות גיבורי חייל.


סיבה שנייה מדוע הוקם האתר הזה: זאת הסיבה שמספר מקרי האונס הולך ורב במדינת ישראל. הופך להיות ממש מגפה. בתי המשפט מוציאים את רוצחי הנשמה של הנאנסת בעונשים קלים ביותר. האנסים משתחררים לאחר זמן קצר מבתי הסוהר במקרה הטוב. במקרה הרע השופטים הרחמניים נותנים להם עבודות שרות או מאסר על תנאי. היכן הנפגעת. היכן הנאנסת. היכן הנשמה שנרצחה. הושפלה. עד כדי הרס מוחלט של אישיותה.על כן אני באתר הזה מתכוון לפרסם  את כל פסקי הדין של כל הנאשמים בהטרדות המיניות. את שמם המלא של המורשעים. את מספר תעודת הזהות שלהם. את תמונתם. את פסק הדין ועוד,נפרסם כל פרט אחר שיצוין בפסק הדין או בעיתונות. המטרה היא לעורר בהם את המחשבה השנייה, אצל האנסים הפוטנציאליים, שמרגע זה הם יהיו מפורסמים לדורות ועד סוף הימים מעל גבי כל מחשב כאנסים . כמטרידים מיניים. רק פרסום חריף כזה יכול להפחית בצורה משמעותית את המקרים הללו.


אני מתכוון גם לפרסם את שמם של השופטים , אשר בנוסף לנשמה הנרצחת של הנאנסת, רוצחים את נשמתה שנית עם פסקי הדין המצחיקים שהם נותנים לרוצחי הנשמות הללו. מעניין איזה פסק דין הם היו נותנים אם ביתם חלילה הייתה נאנסת. מעניין למה השופטים לא חושבים על רצח נשמתה של הנאנסת באונס אכזרי כזה. לפעמים על ידי קבוצת אנסים שמבצעים גם מעשים מגונים.מעשי סדום. התעללות. ופגיעות גופניות קשות.


מי שירצה להשיא את ביתו, או את בנו, יוכל לחפש באינטרנט מי האב של החתן או הכלה ואז להחליט אם הוא מעוניין להיות קרוב משפחה של אדם כזה.


הנושא השלישי שנפרסם תחת הכותרת עמוד הקלון  , כאן נפרסם. נדגיש. נציין. נפרסם תמונות. נפרסם כל פרט על הפדופיל שהתעלל בחסר אונים.  ננסה לפרסם את כתובת מגוריו. את מספר תעודת הזהות שלו. את תמונתו. ואפילו כל פרט אחר שנשיג. צריך לגרום למערכת ולשופטים הרחמנים להכניס פדופילים אלו למאסרים ארוכים עד כדי מאסרי עולם.


כל מי שירצה לעזור לי ולפרסם כמה שיותר מהאנשים הללו מוזמן לשלוח לי פרטים מלאים ואת שמו המלא של השולח לכתובת. Lvn07@rambler.ru

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר