מוות ומוות ביד מנגנון התעמולה

מוות ומוות ביד מנגנון התעמולה

חנה אייזנמן
09.02.2008 19:42
מוות ומוות ביד מנגנון התעמולה


ראיה חותכת ליעילות מנגנון התעמולה האנטישמי, המכונה – תקשורת ישראלית – וליעילות השיטה הגבלסית של כל השמאל – חזרה אינסופית על שקר, עד כי יתקבל כאמת – היא העובדה, שגם אני שכחתי שהפרעות שעשו ערביי הגליל ביהודים, באוקטובר 2000, היו חלק מן ה”אינתיפאדה” של ערביי ארץ ישראל במערב הירדן, בפקודת ערפאת.ב”ה
 
                                            
 
היתה זו מערכת התעמולה של האויב מבית, שהטתה את דעת הקהל מן האמת והעובדות, והציגה את הזדהותם של הערבים, אזרחי ישראל, עם “מאבק העם הפלשתינאי נגד הכיבוש”, כהתקוממות של מיעוט “מקופח”!
 
האמת היא, שהערבים, באשר הם, זוכים להעדפה מוחלטת על פני היהודים, מצדה של מדינת הרשע והפשע, הקוראת לעצמה “ישראל”, כאשר אין בה כלום מן היהודי, לבד מן האזרחים היהודים, הנרדפים ומדוכאים, על ידי כל ממשלות “ישראל”, מאז ש”השמאל בנה את המדינה”.
 
במשך כל ימי הפוגרום, בכל רחבי ארץ ישראל, נטבחו יהודים בשיטת הסרט הנע, כשממשלת ברק אינה נותנת את הפקודה לחסל את מבצעי הפוגרום.
 
השוטרים, במקום לדכא את הפרעות ברגע התפרצותן, ירו רק כאשר הגיעו אבנים ואש עד נפש, ואילולא ירו, היה נעשה בהם לינץ’.       
 
הגליל בער כולו – שדות, תחנות דלק, בנקים, תחנות הסעה…. הכל! אבל זו היתה רק “הפגנה” של “ערבים ישראלים”… כבר אסור להפגין? מה זה, היריות האלה?
 
אחותי וגיסי יוצאים לנופש בצפת. הם נאלצים לסטות מן הדרך ולעשות סיבוב ענק, כי כביש עמק עירון (וואדי ערה) נחסם על ידי המתפרעים.
 
חברתי ב”מורשת”, בגליל, ספרה לי בטלפון, כאשר התקשרתי לשאול מה שלומם, שהם תקועים בבית ונחנקים מעשן השריפות המשתוללות סביב הישוב.
 
עמיקם רוטמן, שדר הרדיו, מרואיין על ידי חבריו באולפן, הממלאים את מקומו, הוא נצור בכרמיאל. לא הגיע לעבודה בירושלים. חיילת שהתקשרה ממקום מחבואה, מאחורי תחנת דלק שרופה, מרואיינת גם היא, בזמן אמת, על ידי החברים של עמיקם.
 
ועדיין לא הוקמה וועדת החקירה, שהמלצותיה המתבקשות תהיינה – להעמיד לדין ולהשליך לכלא, שזה לפנים משורת הדין, את ברק ואת כל חברי ממשלתו.
על פרעות ביהודים אין התיישנות.
כנ”ל, לחברי כל הממשלות החותמות ומקיימות הסכמים עם הג’יהאדונאצים!
 
 
הצופה – 18.2.2001כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר