“בעיית הפליטים”, הפתרון הסופי לבעיית היהודים

“בעיית הפליטים”, הפתרון הסופי לבעיית היהודים


חנה אייזנמן 28.08.2007 10:52
"בעיית הפליטים",  הפתרון הסופי לבעיית היהודים


בירושלים, אולמרט ואבו-מאזן, “דנו בבעיית ירושלים והפליטים….”. ציפי מצהירה שהפתרון ה”הסטורי הצודק”, ל”בעיית הפליטים” היא הקמת “מדינה פלשתינאית”. כמעט ששים שנה לשקר העצום הזה, מאה מליוני פליטי אמת, שנוצרו בעולם בשנות מלחמת העולם השניה, בתוכם הפליטים היהודים מארצות הג’יהאד, שכחו שהיו כאלה, רק מכשיר התעמולה הערבי-ציוני, להצדקת חורבנו של העם היהודי, עדיין חי ובועט ורוצח!ב”ה


                         

“… ‘אתם הערבים, על כל אוצרות הנפט שלכם, מדוע אינכם עושים משהו למען הפליטים העלובים הללו מארץ ישראל’, ‘אלוהים אדירים’ אמר, ‘אתה חושב באמת שאנחנו נהרוס את התעמולה הטובה ביותר הנמצאת ברשותנו; הרי זה מכרה זהב’. אמרתי שדעה כזאת היא קשת לב ובלתי מוסרית כאחת. ‘הבלים’ אמר, ‘הם סתם אשפת אדם אבל הם מכרה זהב מדיני'” (מיומנו של קולונל מיינרצהאגן)


ה”פליטים”, שהפכו בינתיים ל”עם הפלשתינאי”, לקידום אותה מטרה – השמדת הישוב היהודי בארץ ישראל, היו שודדי הארץ, שהיגרו לכאן בעידוד הבריטים ובסיועם, על חשבון מכסת היהודים! הערבים נהרו לכאן בלי שום הגבלה, כאמור, דווקא, בעידוד שלטונות המנדט, כדי למנוע את יישום הצהרת בלפור ולקעקע את תכלית ה”מנדט” שניתן לבריטים, לבנות את הבית הלאומי לעם היהודי בארצו ההסטורית, משני עברי הירדן.

כשלב ראשון לאותו קעקוע, ובמקביל ל”ספרים לבנים”, שפרסמה בזה אחר זה, לסגירת שערי ארץ ישראל בפני היהודים, קרעה האימפריה הבריטית, תואמת הנאצים, 77% מאדמות ארץ ישראל ההסטורית והמנדטורית, והקימה עליהם את האמירות ה”ירדנית”, לימים – “ממלכת ירדן”. כמלך בחרה בנסיך בידואי מחג’אז.

מאז ומקדם כל האמצעים כשרים להשמדת היהודים, והאמצעי, העולה על כל קודמיו בתיחכומו השטני, אמצעי המטופח יום יום ושעה שעה, בהסברה מאסיבית של “ישראל”, הוא ה”עם הערבי הפלשתינאי”. אמצעי זה משמש לשתי מטרות בעת ובעונה אחת – הן, לטבח, ממש, והן, להצדקת הטבח, שהלוא רק נעשה פה צדק עם ה”עם” הזה.

ההסברה הזו, שהיא הודאה ישראלית באשמת היהודים ובצידקת הערבים, עיוות שבאמת אין מלים להגדירו, נעשית לא רק על ידי כל מחנה מהרסינו ומחריבינו, בראשות ה”תיקשורת הישראלית”, אלא, בעיקר על ידי ראשי ה”מדינה”. לאחר הסברה כזו, לערבים אין עוד צורך בפתחון פה, וליהודים לא יכל להיות פתחון פה. ואז מתבכיינים: “אין הסברה”, וזה שוב תירוץ להתבכיינות “ציונית” לכסף, כסף ושוב כסף. יעני, תקציב להסברה….


ובקיצור, מה שאני רוצה לומר – ולו רק בגלל טיפוח השקר הזה, שהוא, ללא כחל וסרק, הרשיון לקידום תכנית השלבים הערבית להשמדת ישראל, צריכים היו כל ראשי ממשלת ישראל וכל השרים ועובדי משרד החוץ שלה, לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג. מאז הצעת היד ל”שלום”, במגילת העצמאות, בעיצומו של נסיון כל-ערבי להשמיד את הישוב היהודי, ועד עצם היום הזה, כשהיד עדיין מושטת, נותנת “מדינת ישראל” את ההכשר ל”סכסוך” ה”לגיטימי” הזה, שאיננו אלא אותו “סכסוך” שהיה לנו עם הנאצים.

ושוב, הרוע שבהמשך הרדיפת בת כמעט אלפיים, אין מלים להגדירו. אין תקדים לרוע תמציתי כל כך, בהתחשב שהוא יוצא מתוכנו.
אין זה מפתיע שיורשי בן גוריון מחזיקים במורשתו – עושים ככל יכלתם להיפטר מירושלים, תכלית שיבת ציון, ומשתפים פעולה עם הנאצים, הפעם, הנאצים הערבים.

“הדרך היחידה לפתרון הבעיה היהודית במזרח התיכון היא להוציא את כל היהודים מארץ ישראל ולשלחם למרכז אפריקה, ושם שוב לא יוכלו להטריד איש. אם יסרבו ללכת יש ברירה אחת – להשמידם במקומות מושבותיהם, ועל ידי כך להיפטר מן הצרה היהודית אחת ולתמיד” (המלך  אבן-סעוד לנשיא ארה”ב רוזוולט. מאי 1945).

 אין סליחה, אין מחילה ואין כפרה לפשעי ה”מפעל הציוני”, נגד העם היהודי.

המכתב המובא כאן, נכתב על ידי אביו הרוחני של אבו מאזן, המציע דרכים להשמדת היהודים, זה בנוסף לגיוס מוסלמים מן הבלקנים לשירות היטלר.
המקור: “הוועד הערבי העליון, ראשיתו, אנשיו ומטרותיו”. רישום מתועד, שהוגש לאומות-המאוחדות, במאי 1947, על ידי – nation associates.
המכתב מובא בספרה של ג’ואן פיטרס, “מאז ומקדם”. ספר חובה לקרבנות שטיפת המח של “מחנה השלום” להצדקת ה”ענין הערבי”. ועוד נדבר בספר הזה.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר