שלא נסה זוהמתם

שלא נסה זוהמתם


חנה אייזנמן 14.08.2007 22:51
שלא נסה זוהמתם


“קורעים את העם. רוצים שנאמין בספר שנכתב לפני אלפי שנים ועכשיו רחוק מכל מציאות. והם בסה” כ 20% באוכלוסיה. חובה להפסיק את הסחיטה הדתית, לזרוק את המשיחיות לים”.
פרט זניח, אילולא הספר הזה, לא היתה כל אשפת האדם הזו מגיעה לארץ ישראל, אלפי שנים לאחר שנכתב.ב”ה

במשך שנים נאסף “אוצר” של דברי הסתה, שזו של גבלס מחוירה לעומתה, כולה תוצרת כחול-לבן-אדום. גם ארכיוני מכיל בתוכו לא מעט מן הזבל הזה. כאן מובא לקט מתוך ריכוז (על קצה המזלג) שהביא זאב גלילי, במדורו – “הגיון בשיגעון”, בעתון מקור ראשון,  23.9.2005.

ההסתה הנ”ל נחשבת לדבר הלגיטימי ביותר בעולם, במדינה ש”השמאל בנה”. אפילו גבות לא מורמות לשמעה ולקריאתה.

כי “מדינת ישראל”, שניכס לעצמו בן גוריון בכח הזרוע ובהטלת אימה וטראומה לדודות,  נועדה להחליף את היהדות. למטרה זו – חורבן היהדות – כל האמצעים כשרים, כמו שבירת מטה לחמם של הקרבנות, שאינם מוכנים לקבל את חורבנם באהבה.

באמצעות ה”חינוך מחדש” הוציאה “מדינת ישראל” דורות של ילדי ישראל לשמד. לשיא  הגיעו בהשגת הוויה של ציות עיוור ומקודש לביצוע פשעים, חסרי תקדים, נגד העם היהודי

המצוטטים למטה הם הבוגדים בעם היהודי! ואולי לא, שכן הוציאו עצמם מזמן מכלל ישראל. ודווקא הם, התולעים, מרשים לעצמם לנאץ, לגדף ולרדוף את המסרבים לבגוד. והם, הבוגדים, או סתם תולעים, נחשבים לגיטימיים. זה טירוף היכל להתרחש רק במדינה שהסטאליניזם, שהיה מתועב מן הנאציזם, הושלט בה.

כל מבטאי הדברים המצוטטים להלן, צריכים היו לעמוד לדין, מיד עם פרסומם, על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם. אך בהיותם מבטאי הסנטימנטים והמדיניות של ה”מדינה”, שראשיה היו צריכים לעמוד לדין, כבר לפני עשרות שנים, על פי תקדים משפטי-נירנברג, מובן שדרישה להעמדתם לדין היא אבסורדית.

שנאת ישראל תהומית כזו היא המאפיינת את המלשינים, המוסרים והרודפים. ידיעתם כי הם חלאת המין האנושי, מגבירה את שנאתם לטוב שבעולם.


הדברים המצוטטים להלן זו התרת דמו של ה”מתנחל” הלל וייס, התרת דמם של ילדיי ונכדיי. על הישראנאצים, מתירי דמנו, מעולם לא בוצע “עליהום”, המתירים את דמם של היהודים שבזכותם הם חיים, מעולם לא נדרשו לתת את הדין, איש לא איים לשבור את מטה לחמם, וכמובן לא נדרשו מעולם להתנצל. הקרבנות הם אלה הנדחפים אל ספסל הנאמשמים, כשחלאת המין האנושי, מסוג מתירי הדם, הם השופטים, הם הגוזרים והם המוציאים לפועל את גזר דין המוות. כי, כאמור, לשם כך נוסדה “מדינת ישראל”. אין ספק שהרוע הזה יכלה בקרוב, בטוב או ברע. הקב”ה לא יאריך אפו עוד זמן רב. ההתעללות הזו, שאליה מתלווה צביעות שטנית, חייבת להיפסק!  


שלא נסה זוהמתם

 

אגיד את זה במילים ברורות: בחיי כל מדינה או אומה יש יותר מאלטלנה אחת. מנהיגות יהודית במדינת ישראל קיבלה כבר החלטות קשות כשהיה ברור מה האלטרנטיבה, ומנהיגות מדינית בעתיד תצטרך לקבל החלטות כשברור מה האלטרנטיבה

)עמי איילון ידיעות אחרונות, 14.11.03)

בואו נפתור את הבעיה כאילו הם ערבים. קחו 15 מהם, שימו אותם במעצר מנהלי, ותראו איך השאר לא עושים כלום… הם מוכנים להיהרג? לא. אז אני יותר אופטימי בעניין הזה. כשנשאיר אותם שם לבד, הם יבואו ועוד איך יבואו” .

)אברהם שלום, ראש השב” כ לשעבר, ידיעות אחרונות 14.11.03(

 

הקצין אמר לו: ” מבחינתי, המילואים שהכי אשמח לבוא אליהם, זה כשיגידו לי לפנות את המתנחלים. אבל, יש כמה התנחלויות, כמו תפוח ויצהר, שלא צריך רק לפנות, אלא צריך לרסס אותם ולהרוג את כולם… צריך לתפוס את האנשים האלה ולעשות להם כמו בשואה…. מבחינתי להרוג אותם זה בכלל לא נחשב להרוג בני-אדם, אלא רק חיסול עשבים שוטים” .

)ידיעות אחרונות ל” באב תשנט 12.8.99(

 

רק כלי נשק אחד חסר היום בארסנל הנשק של צה” ל, והוא התותח הקדוש שעמד על החוף וירה בספינה “אלטלינה” …לאנשים שהיו אז מאחוריו היה השכל להחליט
(מאיר שלו, ידיעות אחרונות יט בחשון תשסג.(

 

אם נהרג למתנחלים ילד או שניים, הם אומרים: “נעשה ארבעה במקומם והכל יהיה בסדר”.

(יגאל תומרקין, חתן “פרס ישראל” בראיון לעיתון תל אביב פברואר 2004)

 

אנחנו כיפות סרוגות… חיילים בצבא אדוני צבאות ובצבא הגנה לישראל.. ואת חג חירותנו, יום חג המצות הזה, בקדושה ובנענועי גוף מתמכרים, נחוג בהתכוונות ובמצותינו דם נערים פלסטיניים”. (יצחק לאור, ” המנון לגוש“(

 

” …היכולת שלי לראיית מתנחלים כבדים היא מאד מוגבלת. אני יכולה לשבת מולם ולשנוא, ועם הזמן זה רק מחמיר. שיעברו דירה, שיקבלו פיצויים נדיבים מאד, יגיעו המאכרים ויאללה, נגמר. התוצאה של ההיאחזות הזאת נראית לי שואתית” .(כוכבת הטלוויזיה עינב גלילי, נכדתו של ישראל גלילי,
בראיון למיכל קפרא במעריב(

מה שחסר בשעה זו הוא מטה פינוי בראשות אלוף מוכשר ומנוסה, שירכז יחידות מאומנות היטב למשימה ייחודית זו, שיעדה לא רק לנצח על הפינוי, אלא להתמודד נגד כל פרובוקציה שנועדה לגרור את צה” ל למלחמת אזרחים, אפילו זה יהיה כרוך בשפך דם.”

(יואל מרכוס, ” הארץ)

 

מתנחל עטוי עוזי ודובון כחול, רסיסי רוק ושיירי מזון משובצים בזקנו הפראי. ולצידו, בטרנספורטר המשפחתי, אשתו המתנחלת בעיצומה של אביונה לאומית. תינוקות נושרים ללא הרף מבין חלציה בעודה נואמת בלהט על זכות אבות. אידיוט צעקני ועילג… אם אתה מטומטם אתה ימני, ואתה ימני אם אתה מטומטם. אם אתה פשטני, מתלהם, נבער ואכזרי – אתה ימני…” (דן תדמור, עיתון ירושלים28.5.93).

 

ביום ראשון השבוע הגיחו הכהניסטים ממחילותיהם האפלות והרעילו את אוויר העיר בנשימתם המצחינה… ליד מקום הפיגוע התגודדו הסוחרים בדם, סרסורי הגזענות והשנאה, שניסו לתרגם כל טיפת דם וכל איבר פגוע לרווח פוליטי בזוי. התבוננתי בפרצופים המעוותים של האספסוף, רובם המכריע חובשי כיפות. (חיים ברעם, עיתון ירושלים, 8.3.96).

 

שבוע של רגיעה בשטחים: חמישה מתנחלים נרגעו ממטעני צד

(מעריב כ” ב תמוז תשסא 13 יולי 2001 מדור ההומור)

 

אם צריך אני מוכן לירות למתנחל בין העינים “ (הקיבוץ 1995 (

 

כאן יהיה מרחץ דמים. ותהיה מלחמת אחים, ושנאות שאינן לחינם יתפרצו כגעש אל שדות הפרחים ומרחבי התקוות האבודות…” (שושי נתן, קיבוץ, 4.1.89 (

 

אלה לא האחים שלי, הם, לא… ואם יום אחד תהיה מלחמה… אני ארוץ לשם, אל מעבר לקווים ששנים ארוכות לא חציתי ואדוש בשרם במכות נאמנות להניס אותם, והארץ תשוב ותשקוט. אצא אל הקרב להילחם על ביתי, כדי להילחם פעם אחת, באמת, במלחמה צודקת. יירד הרבה דם, זו תהיה מלחמה ארוכה, אבל אחרונה. מלחמה בהם, באנשים שהחליטו להחריב את הבית שלי. קרב אחרון, כדי שהבנות שלי יוכלו לחיות בשלווה, ואני אוכל להביט בעיניהן ולומר להן שעשיתי כל מה שאפשר כדי להצדיק את אי קדושת האדמה.” (הקיבוץ, 17.8.1995)

 

ועכשיו: מקללים חיילים, מכים חיילים, מסרבים פקודה,

קורעים את העם. רוצים שנאמין בספר שנכתב לפני אלפי שנים ועכשיו רחוק מכל מציאות. והם בסה” כ 20% באוכלוסיה. חובה להפסיק את הסחיטה הדתית, לזרוק את המשיחיות לים.

 

ולהלן – “הומור” –

סרן ד. ר. מ” פ בגולני: “אין שום בעיה לפנות מתנחלים. בתור התחלה לוקחים אחד ודופקים לו אחד בראש. אחר כך לוקחים את המשפחה שלו, דופקים גם להם אחד בראש, אחד לכל ראש. אחר כך מובילים מסק”רים (מסוקי קרב) לכיוון המאחז ומורידים עליהם 20 מילימטרים וולקאן, עד שמפסיקות הצרחות. אחר כך מביאים שופל ומפנים את המתנחלים. עשינו את זה בג’נין אין סיבה שלא נעשה את זה גם עכשיו .

סמ” ר ג.ס., צנחן: “עקרונית זה לא צריך להיות סיפור ואם לא היינו מקבלים פקודות להתנהג יפה (——- מה זה להתנהג יפה? זה צבא זה?) היינו גומרים עם זה חת שתיים. סך הכל מה? תופסים מתנחלת, כן ——— אותה עם יד מסובבת מאחורי הגב —- (וכאן בא תאור תקיפה- ז.ג. ). אח שלי בנח” ל עשה את זה בחברון ואין סיבה שלא נעשה את זה גם בצנחנים” .

סרן ד” ר ש.צ., רופא בשלישות: ” הבעיה היא שלא מקשיבים לדרגים הנמוכים. אני אישית הצעתי למח” ט גזרה שנתפוש את הארבעה הראשונים שמתקוממים, המח” ט יחזיק אותם מאחורי הגב ואני מכניס להם 20cc חומר הרדמה בעורק של הגרון. מהפחד הם נופלים. השאר מתפנים לבד. עשיתי את זה אתמול בחאן יונס, אין סיבה שלא נעשה את זה מחר” .

(אתר ” הפנקס הפתוח” , המפרסם ” ספרות אלטרנטיבית).

 

 

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר