אדמות קק”ל

אדמות קק”ל


שאול אבידור 22.07.2007 23:58
אדמות קק"ל


לו היה זה אפשרי והייתה בו תועלת למדינה, הנהלת הקק”ל הייתה מוכנה למכור אדמות לעובדים זרים מהפיליפינים או מתאילנד או אפילו לטורקים, משום שלאלה אין כוונות לנשל את היהודים מעל אדמתם, בדיוק כמו שיהודי בחו”ל קונה אדמה בארץ מגוריו ואין לו כוונות זדון לפגוע במדינה בה הוא גר.ברבות השנים, כשהערבים נוכחו לדעת, שבכוח צבאי לא יוכלו לנו, בינתיים, הם משקיעים את כל היכולות שלהם במאבק נגדנו בדרכים אחרות, שהם מומחים בהן. כל תחום וכל שטח נחשב לגיטימי להכות ביהודים. הם ממררים את חיינו זה 60 שנה ויותר ומשתמשים באינסוף מניפולציות וספינים.

רשימת הסיבות והנושאים שהערבים בוחרים למאבק ביהודים ארוכה. מגרגיר חול קטן ועד מאה מיליארד גלקסיות. כל פרצה וכל סדק טובים כדי לטרטר את היהודים. הכול כשר לכרסם במדינתנו.

נתמקד כאן רק בעניין אדמות הקק”ל. מאד מצער שהקק”ל לא אוחזת ביותר מ 13% קרקעות שאינן מוגדרות כאדמות מדינה. בכנסת התקבל חוק הקובע שאדמות קק”ל יימכרו רק ליהודים.

הערבים, ושותפיהם מהשמאל היהודי ומהאקדמיה השמאלנית, מתעלמים מהאיסור למכור ליהודים אדמות ההקדש המוסלמי, ווקף, אך מקימים קול זעקה רמה, שהחוק הנ”ל כביכול אנטי דמוקרטי, גזעני, פוגע בשוויון, מגביל את הערבים, פוגע בחופש האדם וחירותו ועוד ועוד. כל מדינה שיש בה מיעוטים הרוצים לפגוע ביסודותיה ובקיומה מחוקקת חוקים מגבילים המתפרשים כ”גזעניים”.

כהברקה נאורה כביכול מביאים את הטענה, שלו היו מעבירים בפרלמנטים בארצות חוץ חוק המגביל יהודים ברכישת אדמות, הייתה קמה אצלנו זעקה גדולה. אבל אין דומה המשל לנמשל.

 כשיהודי תושב חוץ, רוכש חלקת אדמה בארץ מגוריו, הוא אינו מעלה בדעתו לדחוק ולכבוש את האוכלוסייה והאדמה של המדינה בה הוא חי. הרכישה שלו אינה מתוך כוונות נסתרות ורעות.

 כשערבי רוצה לקנות חלקת אדמה בשטח שבריבונות ישראל, הוא משתמש ב”דמוקרטיה”, אבל מאחורי הרכישה עומדות כוונות מוסוות של חוסר יושר וזדון. למותר לציין שגם הערבי “המתון” ביותר לא מכיר בזכות קיומנו כאן. ראינו ושמענו את דברי הבלע הגלויים של הערבים הקרויים “ערביי ישראל” נגד המדינה ונגד זכותנו לחיות כאן. הערבים מאיימים בריש גלי על זכות זו.

 בראשם המיתמם של השמאל היהודי והאקדמיה השמאלנית יש סיסמאות נבובות, נאורות כביכול, פוסט ציוניות או אנטי ציוניות, הרואות בערבים תושבים בעלי זכויות שוות לכל דבר ועניין. תוך התעלמות ואי הכרה תמוהים מהכוונות הזדוניות של הערבים. כאילו לא מספיק לנו איומי הטרור, ההשמדה והמלחמה של אירן, סוריה, חיזבאללה וחמאס.

 אצל הערבים, כשאחד מהם רק מביע משאלה למכור אדמתו ליהודים, פתאום נעלמים ה”שוויון”, ה”דמוקרטיה”, ו”זכויות האדם”. ערבי זה, שעדיין לא מכר אדמתו ליהודים, אלא רק הביע משאלה בנדון, הוא מוצא להורג ללא משפט, ולא נודע דבר מותו וקברו. ודאי שאנו לא נוציא להורג את השמאל היהודי….

 לו היה זה אפשרי והייתה בו תועלת למדינה, הנהלת הקק”ל הייתה מוכנה למכור אדמות לעובדים זרים מהפיליפינים או מתאילנד או אפילו לטורקים, משום שלאלה אין כוונות לנשל את היהודים מעל אדמתם, בדיוק כמו שיהודי בחו”ל קונה אדמה בארץ מגוריו ואין לו כוונות זדון לפגוע במדינה בה הוא גר.

 משהו על ביטחון. מאז 1948 ישראל תמיד פעלה בחשיבה נקודתית ומצומצמת. אף פעם לא הפעלנו חשיבה אסטרטגית גורפת ורחבה עם משתנים רבים עמוק לתוך העתיד. הרי הקמנו מדינה ולא חנות מכולת אך הביטחון תמיד חי “מן היד אל הפה”, בשיטה של תגובות “חאפ לאפ”. מדיניות של טלאים, “מכאן ולעכשיו”.

 אנו היהודים רדומים ועוסקים בהזיות “שלום”. סיסמאות של “שתי מדינות לשני עמים”, של “חלוקת הארץ” שהיא מעשה אנטי מוסרי שגורר אחריו סכסוך מתמשך ואינסופי תוך השקעות ענק בנשק תחמושת, מלחמות והרג רב, ותוך שקיעת האזור כולו לנחשלות ולבערות במקום פיתוח וקידמה.

 הערבים צוחקים עלינו, פועלים בשקט, בצעדים קטנים ואיטיים, תחת מסווה של “מתינות”. דה פקטו, הערבים שולטים כיום על כ 80% ! משטח ארץ ישראל. כל אשר נותר בינתיים בידינו היא “מדינת תל אביב”, וסביר שבבוא היום גם מדינת תל אביב זו תיפול לידיהם ואנו נמצא את עצמנו על גלי הים, ומה יגיד אז השמאל. השמאל בודאי יאשים את הימין היהודי.

 בעוד אנו מקוששים זרדים, הערבים משתלטים על היער מולנו ותופסים עץ ועוד עץ. אחד העצים הוא אדמות הקק”ל.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר