עו”ד אוריאל עינב, יו”ר ועדת האתיקה (היוצא) של לשכת עורכי-הדין מחוז תל-אביב, לא עונה ולא מביע חרטה

עו”ד אוריאל עינב, יו”ר ועדת האתיקה (היוצא) של לשכת עורכי-הדין מחוז תל-אביב, לא עונה ולא מביע חרטה

קימקא
שמחה ניר, עו”ד 11.07.2007 13:34
עו"ד אוריאל עינב, יו"ר ועדת האתיקה (היוצא) של לשכת עורכי-הדין מחוז תל-אביב, לא עונה ולא מביע חרטה


עסקני הלשכה רודפים עד-חורמה את חברי הלשכה המבקרים את המערכת המשפט. כאשר זה פוגע בהם אישית הם מתבכיינים, אבל מוחים את הרוק מפרצופיהם, אומרים “זה גשם”, וממשיכים לרדוף את חבריהם. עוד הצצה על פרצופה של לשכת עורכי-הדין 

שמחה ניר, עו”ד

משעול גיל 1-ג’, כפר סבא 44281

טל’  09-7424838, נייד 050-7520000

פקס 09-7424873

www.quimka.net

www.quimka.com

quimka@quimka.com

 

כפר סבא, 11.7.2007

לכבוד

מר אוריאל עינב, עו”ד

תל-אביב

 

נכבדי,

הנדון: ריקושטים – מכתבי אליך מיום 9.5.2007

בפנותי אליך, במכתבי הנ”ל, הוספתי לשמך ותוארך המקצועי גם את התואר “יו”ר ועדת האתיקה, ועד מחוז תל-אביב, לשכת עורכי-הדין”, אולם ברור שהפנייה אליך הייתה אישית, ולא “אקס אופיציו”, והוספת תואר התפקיד הייתה לשם הכבוד, ולא לשם פעולה “סטאטוטורית” מכוח תפקידך זה.

משל למה הדבר דומה: לפנייה אל “רב אלוף דן חלוץ, ראש המטה הכללי, צה”ל”, בעניין המניות שהוא מכר – או לא מכר – עם פרוץ המלחמה. ברור שפנייה כזאת הינה אישית, ואין לה דבר וחצי דבר עם סמכויותיו של רא”ל חלוץ בתור רמטכ”ל.

כמובן שלפנייה אישית אל בעל תפקיד ציבורי עשוי להיות קשר אל תפקידו הציבורי. כך, למשל, אם אני פונה אל מנהל מחלקת התברואה של המועצה המקומית זרנוגה גימ”ל בעניין מצבורי האשפה אשר בחצר ביתו הפרטי, ישנה חשיבות ברורה לציון תפקידו הציבורי.

כיוון שפניתי אליך הייתה, כאמור, אישית, החזרתי למנכ”ל הוועד המחוזי את מכתבו, אשר מתיימר להיות תשובה למכתבי, אותו הוא פירש כפנייה “סטאטוטורית”.

אם לא הבנת כך את פנייתי אליך “להרים את הכפפה”, אני מצר על כך, ומקווה שההבהרה הזאת תניע אותך להתייחסות אישית למכתבי, לפחות כדי להציל את כבודו של “מערך האתיקה המקצועית” במחוז תל-אביב, אשר, כפי שאמר לאחרונה ראש הלשכה, שלמה כהן, “נוצל לרעה לצורך סגירת חשבונות אישיים, תוך מעורבות של בעלי עניין בפעולות ועדת האתיקה”.

אתה יכול להגיד טעינו, ואתה יכול גם להגן על מעשיו של “מערך האתיקה” שאתה עמדת בראשו בקדנציה היוצאת, אבל תמה אני אם אתה יכול לעבור בשתיקה על האמור במכתבי.

ועוד יותר תמה אני כיצד אתה יכול להתבכיין על מה שעשו לך עכשיו, אחרי שאתה וחבריך רדפתם עד חורמה את אלה שהתריעו על כגון דא לפני שאתה-עצמך נפלת קורבן לתרבות השפיטה הקלוקלת אשר פשתה במקומותינו.

ושוב לא אצא ידי חובתי בלי להזכיר את המימרה

Errare humanum est, perseverare diabolicum,

ולהמשיך ולקוות כי יהיו לך האומץ והיושרה להגיב אישית על מכתבי הנ”ל.

 

בברכה,

 

 

 

שמחה ניר, עו”ד

 

המלצות היום:

המניות של דן חלוץ

עוד על המניות של דן חלוץ: יש לו חטאים אמיתיים, ולא צריך ‏להוסיף לו חטאים מדומים

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר