הקול קול בגין והידים ידי בן-גוריון

הקול קול בגין והידים ידי בן-גוריון

חנה אייזנמן
12.04.2007 12:51
הקול קול בגין והידים ידי בן-גוריון


“.. האנשים דרשו תגובה לחטיפות ולעינויים בידי ה’הגנה’. ואולם המפקד הבין כי תגובה כזאת פירושה – מלחמת אחים, והרי לזאת השתוקקו הבריטים. הארגון פרסם ברבים את עמדתו והכריז על אי-תגובה על הפרובוקציות של ה’הגנה’.
“ואולם דבר זה רק הגדיל את חוצפת החוטפים. הם ידעו מראש כי אינם עתידים להתקל בשום התנגדות ותגובה……” (יעקב מרידור, “ארוכה הדרך לחירות”)ב”ה
                         
הקול קול בגין והידים ידי בן-גוריון

 

בשעתו, כשה”סזון” היה בעיצומו ואנשיו של בגין דרשו להשיב מלחמה למלשינים, למוסרים ולרודפים, אנשי בן-גוריון, הצהיר בגין: “לא תהיה מלחמת אחים בעוד האויב בשער”.

השמאל הפנים! ומאז האויב בשער! “תהליך השלום” דואג לכך.

ה”ממלכתיות” של בגין

“לא חשוב הדבר אם אנו נירה את הכדור הראשון במלחמת אחים, מנגנון התעמולה הוא בידינו, ואנו נכוון את כותב ההיסטוריה. תמיד תהיו אתם המתחילים במלחמת האחים”

מאז האמירה המעוותת הזו, עושים בה השמאל וה”ממלכתיים”, אוהבי החינם, שימוש מירבי! כל מעשה נבלה של השמאל נגד העם היהודי, מלווה באיזכור שיקול דעתו האחראי של בגין, ש”נהג בתבונה” ומנע מלחמת אחים.

העיוות הזה כה טוטאלי, שזה פשוט מדהים שהעם הנרדף הזה בלע אותו, על קרבו הרעיל ועל כרעי השקר שלו.


                                                                      מנחם תירוש, מעריב:
מה אנו למדים מדבריו חסרי האחריות של בגין?

                                                                                                        
אין זה משנה עד כמה ירדוף השמאל את היהודים, הגנה עצמית של היהודים מפני הפשעים שמבצע נגדו השמאל, כבר למעלה ממאה שנה, רק היא תהיה זו ששם “מלחמת אחים” ייקרא עליה. כל עוד יורה ה”תותח הקדוש” לבדו, זו הדמוקרטיה, תגובה תהיה “סכנה לדמוקרטיה”, שלא לדבר על “מות השלום”. ומי יהיה אשם ב”מלחמת האחים” הזו? הנה תשובתו של אליהו גולמב:

“לא חשוב הדבר אם אנו נירה את הכדור הראשון במלחמת אחים, מנגנון התעמולה הוא בידינו, ואנו נכוון את כותב ההיסטוריה. תמיד תהיו אתם המתחילים במלחמת האחים” (“הסיזון – צייד אחים”, יהודה לפידות).

מה שאומר גולומב הוא – לנו אין שום בעיה לירות את הכדור הראשון. וגם אין לנו שום בעיה לשקר ולהטיל את האחריות עליכם.

השמאל יודע שהוא יכל להשתולל כאוות נפשו, ויכל תמיד לסמוך על היהודים, שלא ייגררו למלחמת אחים. כי לשמאל אין שום עכבות, בוודאי לא מצד ערך אחדות ישראל, ואילו אצל היהודים, אחדות ישראל היא ערך עליון, עד כדי הגזמה, שהופכת את אחדות ישראל לחורבן ישראל – “בחייהם ובמותם לא נפרדו”; משלימים עם השמדה, ובלבד, שתישמר ה”אחדות”, גם אם היא באבדן גמור.
                                  
כך היה אז, וכך עד עצם היום הזה! ועל כן, בבתי הכלא במדינת ישראל יושבים ילדים יהודים, שמלחמתם על ארץ ישראל נחשבת לפריעת חוק, והם נדונים כפורעי חוק. בעוד פושעים נוראים נגד העם היהודי ונגד האנושות מכהנים בממשלה, בכנסת, בבתי המשפט ובצבא, וממשיכים לבצע את פשעיהם נגד הילדים האלה ולסכן את עצם קיומם ואת עתידם בנחלת אבותיהם. ילדים שלא חטאו, אלא, להיפך!

גם הדיקטטור, בן גוריון, כשקרא ל”נוער העברי” למסור את חבריהם ואחיהם, חברי האצ”ל, לידי ה”משטרה” הבריטית, הגדיר את נוער האצ”ל – “בן סורר ומורה”, נערים שמרוב בטלה ושעמום, משתוללים, ויש להרגיעם בבתי הכלא של ה”ממשלה”.

(דווקא חברי האצ”ל היו נוער עובד, בעוד חברי ה”הגנה” קבלו משכורת מן הקופה שעליה הניחה את ידיה ה”סוכנות היהודית”. היו אלה כספי העם היהודי, שתרם ל”מפעל הציוני” מאחז העינים).

ה”ימין” לא הפנים את העובדה שריקודי המה-יפית של בגין, לא רק היו מכוערים להפליא, אלא, לא היה בהם כלום מן התבונה ולא כלום מן האחריות הלאומית. הם, הם שיצרו את מורשת קידוש התותח עד עצם היום הזה.

 
מורשת בגין ב”גבולות אושוויץ”

כבר לפני שנים רבות אמרו הערבים, כי אללה מרכז את היהודים במקום אחד, כדי שיהיה קל יותר להשמידם!

“ריקוד ויטוס” של בגין, עלה לנו בחבל ימית, ובהכרה ב”זכויות הלגיטימיות של העם הערבי הפלשתינאי”, שאפילו אין מקום לומר אחריו – ימח שמו – כי איננו קיים כלל! מעולם לא היתה בריה כזו, ועל עם ישראל לדאוג, שהמפלצת הזו, יצירת חפצי השמדת ישראל, לא תקרום עור וגידים. ואם לשם כך צריך להיגרר למלחמת החרמה אותה מנהל נגדנו השמאל, אז חובה להיגרר! ההבלגה על רדיפתנו כבר הגיעה מזמן לממדי שואה! אנו מושמדים והולכים ומתכווצים ל”גבולות אושוויץ”, כהגדרתו הקולעת כל כך של אבא אבן;

כבר לפני שנים רבות אמרו הערבים, כי אללה מרכז את היהודים במקום אחד, כדי שיהיה קל יותר להשמידם!

                                                             
בגין הפגין את יפיפיות הנפש הפושעת שלו, כאשר הניח את מנגנון התעמולה בידי האויב מבית. האיש הקטן הזה חפץ בכל לבו להשיל מעליו את “סטיגמת” ה”טרוריסט”, שהדביק לו אותו מנגנון תעמולה מרושע, מתועב ומסוכן. הוא לא עמד בהסתה הפרועה שהתנהלה נגדו בארץ, ושהופצה בנפש חפצה, על ידי כל שונאי ישראל מבית, לכל פינה בעולם, על משטר האימים שישליט ה”טרוריסט”, אם, חלילה, יעלה לשלטון ב”מדינה שהשמאל בנה”.

וממילא ברור, שבאותו שיח מאוכל, בגין, נתלים הרשעים, כבאילן גבוה – החלוץ לפני “מחנה השלום”, ש”עשה את השלום הראשון” עם הגדולה במדינות ערב. האח, הידד! וגם הליכוד, בכל מערכות הבחירות שלו, לפחות באלו שהיו, לא שכח להזכיר, שהליכוד הביא את ה”שלום”, שלום הדמים הארור!

וכך, לא פסק מעולם מנגנון התעמולה של האויב ממלאכת ה”קודש” (כמו התותח) של הריסת כל חלקה טובה בנפש האומה ובארצה. אותו מנגנון בולשביקי ההופך את כל פשעי השמאל למעשי מופת ושלום ואת הפושעים, כמו חיים ויצמן, דוד בן-גוריון והנמושה, רבין, לבעלי מופת, הראויים למקום כבוד בפנתיאון המיתוס ה”ישראלי” החדש, שהם יצרו, יש מאין.

מה עוד אנו למדים מקביעתו הפושעת של בגין?

אפשר לבצע טיהור אתני ביהודים בארץ ישראל, וזו לא מלחמת אחים – זו החלטה דמוקרטית לגיטימית, כמו זו בה התקבלו חוקי נירנברג. אבל, אם היהודים ימרדו ברשע ובפשע ויתנגדו לשפיכת דמם ולגירושם ממולדתם, זו תהיה מלחמת אחים… כשמתעורר בעם יצר הקיום והוא מבקש להשתחרר מחיבוק הדמים של ה”שלום”, ילחש השמאל את צירוף הקסם – “מלחמת אחים”, ומיד יקפאו היהודים על עמדם, ו”לא ירימו יד על יהודי”, המרים עליהם יד, רגל ואלה, בחמת רצח! הם, אפילו, יגישו את הלחי השניה..

וכך, במרתפי האינקויזיציה הישראלית, רוממה ירושלים, או בגבעת שאול, ירושלים, יושבים להם שופטי עליון ודורשים את תשובת ה”נאשמים”, דיירי “בית השלום” בחברון – תצייתו להחלטת הממשלה? תתפנו?
ואלה, גבורי ישראל, המוכנים לעמוד בפני כל צר ואויב, מגמגמים לעיני חידלי אישים ובאזניהם , שמעולם לא הביאו תועלת כלשהי לעם ישראל, אלא רק מוות, שכול ויתמות. במקום להבהיר בתכלית ההברה, כי לא יצייתו להחלטות אנטישמיות, גזעניות בעליל! לא יתנו יד להמשך רדיפת עם ישראל, ודווקא, בארץ ישראל, על ידי הערב-רב! אויב אינו יכל להיות אח! 

                                                   

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר