כל המכות בצפור אחת

כל המכות בצפור אחת

חנה אייזנמן
21.03.2007 13:44
כל המכות בצפור אחת


בג’וליס, דבוריה, טייבה, ירכא, כפר כנא, כפר מנדה, נחף, רמה, מגדל, בקה-ג’ת, יקבלו העובדים את מלוא שכרם מההסתדרות כהלוואה והם יחזירו אותה רק כאשר יפתרו משרדי הממשלה את בעיותיהן של הרשויות האלה ותתאפשר העברת משכורותיהם של אותם עובדים (התיקשורת).ב”ה

 

 

כל המכות בצפור אחת

  

 

 

ואת הצפור לא בתר – לפי שהאומות נמשלו לפרים ואילים ושעירים, שנאמר (תהלים כב יג) סבבוני פרים רבים וגו’, ואומר (דניאל ח כ) והאיל אשר ראית בעל הקרנים מלכי מדי ופרס. ואומר (שם כא) והצפיר והשעיר מלך יון, וישראל נמשלו לבני יונה שנאמר (שה”ש ב יד) יונתי בחגוי הסלע, לפיכך בתר הבהמות רמז על האומות שיהיו כלין והולכין, ואת הצפור לא בתר רמז שיהיו ישראל קיימין לעולם:  רש”י בראשית פרק טו פסוק י

 

 

מקל בגלגלי המשק

 

 

 

(טו) בְּיוֹמוֹ תִתֵּן שְׂכָרוֹ וְלֹא תָבוֹא עָלָיו הַשֶּׁמֶשׁ כִּי עָנִי הוּא וְאֵלָיו הוּא נֹשֵׂא אֶת נַפְשׁוֹ וְלֹא יִקְרָא עָלֶיךָ אֶל יְדֹוָד וְהָיָה בְךָ חֵטְא: ס דברים פרק כד

 

                                           
מדינת ישראל שובתת. השביתה, כרגיל תעלה למשק המדינה מליונים רבים, אך על דאגה. למדינת ישראל יש כסף למימון כל השחתה, מוסרית או אחרת, רק לא לבנין ארץ ישראל. על ההוצאה החיונית היחידה במצבה הנוכחי של מדינה, שפשטה את הרגל בכל התחומים, מתבכיינים – “חיים על חשבוננו”, “סוחטים את הקופה הציבורית”, “הזקנה שוכבת במסדרון…”.

כי גם השיח הציבורי מושחת. שקר, כזב ורוע!

ולמה שובתת מדינת הרווחה הזו? מסיבה פשוטה ביותר, כי היא מושחתת. כי המליארדים שהיא מזרימה לגורמים מושחתים, מנוהלים, במקרה הטוב, בשלומיאליות, ובמקרה השכיח – נגנבים!

כבר לפני שנים רבות מאד שמעתי ממקור מוסמך לגמרי במשרד הפנים, שאנשי המשרד נאלצים לבקר לעיתים מזומנות ויותר, ברשויות הערביות, כדי לפקח על ניהול הכספים. כי ניהול הכספים בהן, היא שערוריה. במקום להשתמש בכספים לניהול תקין של השירותים המוניציפאליים, משמשים הכספים לצרכים על פי ראות עיניו של המוכתר, כמו – סלילת כביש אל הוילה שלו, כאשר הביוב זורם ברחובות, מה שמצדיק שיתוף פעולה עם מחבלים…

                                     
המטיילים בארץ מכירים היטב את ארמונות אלף לילה ולילה, הצצים חדשים לבקרים, ממש, בישובי הערבים, שלא כחוק, ובנוסף לכך, פטורים בוניהם ויושביהם מתשלום מסים, דה- פאקטו. שום ממשל ישראלי לא יהין להתעסק בנושא הזה. כי מיד יקומו כל האורי אבנרי’ם ויזעקו – חמאס.

והם זועקים חמאס, על שה”מדוכאים עלי אדמות”, ר”ל, חיים בלא מים ובלא חשמל. לא די שאלה בונים תחת כל גבעה גבוהה ותחת כל עץ רענן, תוך התעלמות מוחלטת מן החוק ומתכניות מיתאר, אלא, לאחר שעברו על החוק, הם מזדעקים ככרוכיה – לא חברו אותם למים ולחשמל, והמסכנים, “אזרחי ישראל”, אוכלוסיה ערבית חפה מפשע, חיה כמו בימי הבינים, בלא מים זורמים ובלי חשמל….

ואז ממהרת מדינת ישראל לחבר כל חושה של בידואים לחשמל ולמים וכל וילה בגליל, כנ”ל.

ואז, את מי מראיין בבקר פרוץ השביתה אמנון נדב? נכון! חאג’! ראש עירית טייבה, חאג’-יחיא. וכך תפס אמנון נדב, שתי צפרים במיקרופון אחד. הוא גם עוסק בנושא היום – השבתת המשק, לתפארת מדינת ישראל, וגם ב”אפליית המגזר הערבי”, המשתמעת מבחירת המרואיין.

חוק טבע  

 

 

הלך ומצא את בני ישמעאל אמר להם מקבלין אתם את התורה, אמרו לו מה כתיב בה – לא תגנוב, א”ל כל עצמן של אביהם לסטים היה שנאמר והוא יהיה פרא אדם….                                                                          ילקוט שמעוני תורה פרשת וזאת-הברכה רמז תתקנא

 

נזכרתי בבקר אחד, בימי טרום פרישתי מן העבודה. האזנו לרדיו במשרד, בעיצומן של פרעות הערבים בגליל, כמו בימים ה”טובים” של ה”מאורעות”,

המראיין באולפן, שמילא את מקומו של עמיקם רוטמן, ראיין את רוטמן, שהיה סגור ומסוגר בביתו בכרמיאל, בגלל המצור האלים שהטילו הערבים על הגליל. מה שלא מפריע לרוטמן וחבר המרעים להמשיך בשנאת ישראל שלהם, ובגלגול רחמיהם על האזרחים ה”מופלים לרעה” בישראל ה”גזענית”.

בכביש, מתחת לגשר ג’יסר א-זרקא, נרצח ז’אן בכור, מאבן שהושלכה עליו מן הגשר. ככל שנמשכה ההבלגה הישראלית, כן הצטרפו יותר ויותר ערבים ל”חגיגה”.

בנקים ותחנות דלק עלו באש. יהודים עוכבו במחסומים ותנועתם נחסמה בכבישי הגליל. כביש עמק עירון היה חסום כמה ימים. ומדינת ישראל הפגינה אזלת יד עצומה. למעשה, הניחה לאזרחי ישראל הערבים לכבוש אותה. רק כשסיכנו אלה את חיי השוטרים, החלו אלו לירות, ועל זה צריכה היתה לקום וועדת חקירהאיך הפקירה מדינת ישראל את היהודים בגליל לסכנת נפשות, עצרה אותם בבתיהם, בלי יכולת לצאת לעבודה וללמודים.

                                                              
אבל, לא. הפופוליסט הפושע, אהוד ברק, הקים וועדת חקירה לבדיקת הירי בפורעים. אהוד ברק ושלמה בן-עמי בדקו, איך אירעה שערוריה כזו – ששוטרים הצדיקו את משכורתם והרשו לעצמם למלא את תפקידם, ולהשליט, סוף סוף, סדר.

                               
אביו של אחד השאהידים, פצע עד זוב דם את גיא רייף, לעיני חברי הוועדה ואולם מלא, ומיד קפצו כל העבריינים במנגנון התעמולה, להגן על ה”אב השכול”, ימח שמו. כענש, הוטלו על הפורע חדשיים עבודות שירות, ועוד ששה חדשים על תנאי.

לא הוגשו כתבי אישום נגד השוטרים. ושוב קפץ “מחנה השלום”, פושעים מקצועיים נגד העם היהודי ונגד האנושות, ביללה אדירה, מדוע לא ביצעה מדינת ישראל לינץ’ בשוטריה, שהצילו את עצמם מלינץ’ בידי בני טיפוחיה של שולמית אלוני.

המנוולים גם לא קראו להקמת וועדת חקירה להתעללות האכזרית של שוטרי ישראל במגורשים מבתיהם בגוש קטיף ובצפון השומרון, זה דווקא גרם להם הנאה מרובה.


אלה הם אותם מנוולים ממש, שאיימו במלחמת אחים, ב”פיצוץ הגשרים”, בשכיבה לפני המשאיות, אם יגורש האויב הג’יהאדי, והם, הם עוקרי היהודים מארץ ישראל. הם – פושעים מכל כיוון שתסתכל בהם – מתיימרים לשאת את דגל המוסר….

השתגעתם? אנחנו כבר מזמן לא נוסעים שם… 

הגליל היה אחוז להבות, לא מליצה, עובדה! הגליל היה מנותק! היהודים בגליל היו במצור. איך ייתכן מצב כזה? צה”ל צריך היה לעלות על כפרי הפורעים בבולדוזרים וליישר אותם. במלחמה כמו במלחמה. אבל, עם ישראל “הזדעזע” על הרג 13 “אזרחים”, שרק “הפגינו…”

קיץ אחד, כשנפשנו בצפת, קפצנו לבקר חברים ב”מורשת”, בגליל. כשספרנו להם שנסענו בתוך סכנין, קפצה המארחת – השתגעתם, אנחנו כבר מזמן לא נוסעים שם…. וזאת הנורמה, ערבי יכל להסתובב בכל מקום בארץ ישראל, משני צדי הקו הירוק, ללא שום חשש, יהודי אינו יכל לנוע בשום מקום, בקרבת ערבים וגם לא בקרבתם, כמו בלב ירושלים או בלב נתניה, וחייו בסכנה. אבל, אליבא פושעי ישראל המקצועיים, מדינת ישראל בכלל, וה”מתנחלים”, בפרט, “מתעללים” בערבים. ועם ישראל בולע ואף מעלה גירה.

       
משפחות ההרוגים, שנפילתם מעידה שהיו במוקדי הג’יהאד בגליל, מעולם לא נדרשו לפצות את המדינה על הנזקים העצומים שגרמו לה. אזרחים שנפגעו, אם באבדן ימי עבודה, או בבליעת כמויות אדירות של עשן, או בחרדה, כאשר הפורעים הקימו מחסומים על הכבישים, לא פוצו, כמובן. הרי מדובר ב-
FORCE-MAJOR. חוק טבע הוא, שערבים מתפרעים, צריך לתת להם “להתפרק” קצת, לנוכח ה”אפלייה” שהם סובלים ממנה… אכן, אפלייה! תמיד! לטובת הערבים! תמיד! גם התעמולה השקרית על היותם מדוכאים, זו אפלייתם לטובה של המרצחים, גם מתן אישור קבע ל”הפגנות”-פרעות, בה בעת, שצדיקי עם ישראל נרדפים על צוואר, בתעמולה נאצית ובמעשים נאציים!

כאמור, ערבי יכל לעבור על כל חוקי הבניה וכל החוקים בכלל, וישראל רק תעניק לו. גם תחבר את הבתים הלא חוקיים לחשמל ולמיים. אך אם יהודי קונה כחוק בית בארץ ישראל, יפעילו נגדו חוקי ממשל צבאי.

 

חוק פשע

 

  

 

 

(כ) הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר

     לְחֹשֶׁךְ שָׂמִים מַר לְמָתוֹק וּמָתוֹק לְמָר: ס

(כא) הוֹי חֲכָמִים בְּעֵינֵיהֶם וְנֶגֶד פְּנֵיהֶם נְבֹנִים:

(כב) הוֹי גִּבּוֹרִים לִשְׁתּוֹת יָיִן וְאַנְשֵׁי חַיִל לִמְסֹךְ שֵׁכָר:

(כג) מַצְדִּיקֵי רָשָׁע עֵקֶב שֹׁחַד וְצִדְקַת צַדִּיקִים יָסִירוּ מִמֶּנּוּ: ס          ישעיהו פרק ה

                                        

 

גם, לו היה שמץ של סיכוי שניהול מטורף של מדינת ישראל יביא שלום, לא היתה לכך שום הצדקה! כי, כאמור, זהו ניהול מטורף. עם אינו מוסר את מולדתו, אפילו לא למען השלום, קל וחומר, למסור את הארץ לרוצחים, כנסיון לשכנע אותם לקיים את “לא תרצח”!. זהו הרוע בהתגלמותו. עם אינו מגיש את לחייו ליורקים, החיים בנחלתו בחסדו!

פשע עצום הוא למדינה, המתנהלת על פי דוקטרינה של חורבן והרס, שתמציתה וכללותה וכל מה שיש בה, זו שנאת ישראל, של יצורים מתועבים, סוכנים זרים, כמו יריב אופנהיימר. סוכנים זרים, המדווחים לאויב הנאצי ולאנטישמיות הבינלאומית על כל קרוואן של יהודים בארץ ישראל, כאילו היתה התיישבות היהודים במולדתם חטא ופשע.


הפשע הוא שנאלצים להסתפק בקרוואנים, במקום לבנות בתים. הפשע הוא, שיהודים נאלצים לממש את זכויותיהם בגניבה, מאימת המלשינים ושלטון הזדון והפשע. מדינת ישראל מתנהלת בהתאם לתכתיב של מלשינים, מוסרים ורודפים, שהם, מאז ומקדם, תועבת העם היהודי.
ואז שואלים פעילי מנגנון התעמולה את היהודים המממשים את זכויותיהם – אם זה כשר, אז למה באישון לילה -? הם, המוסרים, היודעים היטב, למה זה באישון לילה, שואלים… כי אתם מנוולים, תזניקו לאויר מטוס, במימון האיחוד האירופי, הממומן על ידי סעודיה, כדי לרגל ולהלשין! ואז המדינה המטורפת הזו, תיבהל מאי שביעות רצונה של ה”קהיליה הבינלאומית”, ושר הבטחון יוציא צו מניעה. אלוקים, מאיפה כל הרוע הזה??!!

                              

שמדינת ישראל תסביר, איך הגיע נתן זאדה, הי”ד, לאוטובוס בלב עיירת הפורעים, שפרעם? איך היה במקום שוטר, כדי לאזק את ידיו, ונעלם, כאשר נעשה הלינץ’ החייתי, כפי שרק הערבים יודעים לעשות, שדוגמתו ראינו ברמאללה. שם קרעו לגזרים יהודים חסרי ישע, בבנין ה”משטרה הפלסטינית”.

וכך עשו בשני ילדים מתקוע, ששיחקו במערת חריטון. ריטשו אותם בידיהם העירומות, עד כי אבותיהם מולידיהם זיהו אותם רק על פי לבושם. איך לא נזדעזעו אמות ספי המדינה הזו? איך תתכן הרדיפה הזו, על גופותינו, אחרי שלום עם מפלצות האדם האלה? אלא, אם רודפי השלום, אינם שונים מן הפארטנרים המיועדים לשלום. והם אינם שונים!!!

לא היתה שום הצדקה להשלים עם השביתה הזו! חובה היתה לשלוח את המשטרה, ועל פי הצורך, גם את הצבא, להוציא לפועל את תשלום שכר העובדים, גם על ידי תפיסת  רכושם הפרטי של גוזלי קופת הציבור, בין שהם גזלנים, ממש, ובין שהגירעון נובע מניהול רשלני-פושע, ברשויות ובמועצות הדתיות. לא ייתכן שלעבריינים תהיה חסינות מפני החוק! כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר