הם כן אשמים

הם כן אשמים

חנה אייזנמן
21.02.2007 02:49
הם כן אשמים


ובכן, אינני מתכוונת עוד ללמד זכות על המטומטמים/נהנתנים/רשעים. אני רחוקה מאד ממעלתם של קדושי-על כמו משה רבנו ור’ לוי יצחק מברדיטשב, זכותם תגן עלינו, אמן!

כל בולעי תעמולת הזוועה בשקיקה, אשמים! אשמים!! אשמים!!!הם כן אשמים                           

 

 

                                     “… אם אתה מטומטם אתה ימני, ואתה ימני אם אתה מטומטם.
                                                 אם אתה פשטני, מתלהם, נבער ואכזרי – אתה ימני”


את רוב שיחות ה”התבכיינות” שלי על הובלתנו כצאן לטבח בקלי קלות, בגלל אפאתיה והתנהגות עדרית של העם, אני מסיימת בלימוד זכות על כל אחי הקרבנות – הם לא אשמים! עשרות שנים של שטיפת מח עשו את שלהן. העם איבד את היכולת להבחין בין טוב לרע, בכלל, ובין טוב לרע בשבילו, בפרט -.

ובכן, אינני מתכוונת עוד ללמד זכות על המטומטמים/נהנתנים/רשעים. אני רחוקה מאד ממעלתם של קדושי-על כמו משה רבנו ור’ לוי יצחק מברדיטשב, זכותם תגן עלינו, אמן!

כל בולעי תעמולת הזוועה בשקיקה, אשמים! אשמים!! אשמים!!!        

אנשים הקוראים, צופים ושומעים, במשך עשרות שנים הסתה ותעמולה, מרושעות מן התעמולה הנאצית, ואז מצטרפים לאורגיית ה”שרמוטה”, בריגשי צידקנות עליונה, כאילו מעולם לא השתמשו במלה זו ובגרועות ממנה, בתירוץ – שמיהודים דתיים/מתנחלים/יהודים מצפים להתנהגות למופת מלאכי, הם רשעים!

ציבור הנרצח בכל רחבי הארץ, היודע איזה ציבור נאלץ לנסוע ברכב ממוגן ואיזה ציבור חפשי חפשי לפגוע בנוסעי הכלובים, ציבור היודע שהוא פוחד לבקר ביש”ע בגלל המרצחים ולא בגלל היהודים, וממשיך לבלוע את התעמולה על המתנחלים ה”אלימים” ה”בריונים”, ה”יורים בילדי השכנים”, הוא ציבור מושחת המקבל את מה שמגיע לו!

אם אינני טועה היה זה בספר “המורשה” של הווארד פאסט (לא משהו), שקראתיו לפני שנים רבות מאד. בתוך הבוהמה וקהיליית אנשי רוח בעיר כלשהי בארה”ב היו כמובן גם יהודים, במוצאם, אך הבדל של ממש לא נרשם בין איש לרעהו בחיי היום יום.

וכמובן, בגידות של נשים בבעליהן ולהיפך נרשמו שם דבר יום ביומו. והנה, “יהודי” בגד באשתו, וכל החבורה עטה עליו. והרי כולם באותה סירה, מה קרה? יש אפילו שמנים ממנו, מדוע דווקא הוא אשם בהטבעת הסירה? פשיטא – הוא יהודי, ומיהודי מצפים להתנהגות מושלמת… ומה באמת היה פה? פשוט, נמצאה הפירצה לאנטישמים לממש את רגשותיהם הגנטיים, וכוווולם התפרצו לתוכה. לצערנו, רק כשהמורסה מתפוצצת מבין יהודי, שאין לו חלק ונחלה בגויים… הוא לא קנה את התירוץ הצידקני, כפי שעושים כמה רוקדי מה-יפית בציבור הדתי וה”מתנחלי”, כאילו כל זה נובע מהערכה ומציפיה לגדולות. זו, פשוט מאד, שנאת ישראל. כי בישראל, ההטעייה היא כפולה, בנוסף לצידקנות הצבועה, אפשר להשתמש גם בטיעון – הרי, גם אנו יהודים.

                                           
וכאן הטעות הגדולה, גם של כל האנטישמים בעולם, כאשר הם מצטטים את עתון “הארץ”, כאילו היה שופר יהודי המכה על חטא ה”התעללות” בערבים, ימח שמם וזכרם, ולא שופרם של אותם ג’יהאדיסטים ערבים, שהשאירו את הנאצים הרחק מאחוריהם.

איך קפצו כל המנוולים על ה”שרמוטה”. בעיקר אותה חלאת אדם, שאינה בוחלת בשום מלה בלכסיקון השטירמרי ואף הוסיפה עליו כפליים ויותר, עורכים באמצעי התיקשורת, מכובדים בעיני עצמם, המפרסמים ומנהלים תעמולה והסתת תועבה בכל חלקיו המשומנים היטב של מנגנון התעמולה להכחדת ישראל, המכונה – התיקשורת הישראלית.

לא די שאין הם קופצים כנשוכי נחש למקרא או לשמיעת הסתה, שעליה יכל יוליוס שטירמר להצהיר – ניצחוני בני – אלא, הם, הם המפרסמים אותה, ובמקביל מצנזרים כל מלת אמת על חלאת האדם הזו.

ביום שני טיילנו בשומרון וראינו ערביות וילדיהן קורעים ענפי זית ומשאירים פצעים תחתיהם. ליתר יעילות, החזיק אחד הילדים במסור חדש ומבריק, שידית הברזל שלו – ציבעה אדום. הם עשו זאת, או כדי להשתמש בזה כחומר הסקה או למען תשלום מידיהם של “פעילי שלום”, המביאים לשם, לאחר הכנת התפאורה, את צלמי הטלויזיה לצלם את ה”ונדליזם” של ה”מתנחלים”. וכמובן, כל אמצעי התיקשורת עטים על התמונה והכיתוב שלה… אבל, כשטינופת כמו יואל מרשק, יוצא מכרם זיתים, מסור בידיו… שקט! לא עושים סרטונים ומציגים אותם מבקר עד ערב עד בקר. זה לא סקופ. רשעים!

                                                        
(ועל הטיול בארץ ישראל, מן הגולן ועד השומרון במאמר נפרד. לא נשכח ולא נסלח).

וכך, נכון שעם ישראל נזון אך ורק מתעמולת זוועה והאמת ממנו והלאה. אבל, אפילו אכרים רוסיים פשוטים, הבינו מהר מאד, שבמקום בדגן הם מוזנים בתעמולת סרק ורוע. ואם קרבנות הבולשביזם הבינו, קל וחומר קרבנות היודונאציזם, שהם עם חכם, שלא הבינו עדיין וממשיכים להפקיר את מוחותיהם להסתה נגדם ולהכחדתם. לא ייתכן שאינם חשים שכל צינורות ההזנה מטפטפים ואף מזרימים לורידיהם רוש ולענה, סמי תרעלה וארס נחשי. נשמה עם ניצוץ יהודי אינה יכולה לבלוע זוהמה כזו, אלא אם החליטה לוותר על הניצוץ היהודי ולהיות ככל העמים – אנטישמית.

                                                                        
בואו נראה על מה לא קפץ רפי רפש – להיפך, הוא מוסיף והולך – 

 

“לא אחת עולה הצורך ללפות את הבטן המפרכסת מצחוק למראה ילדונת זבת חוטם שרק הכרס שבין שיניה מעידה עליה שהיא כבר “עשתה בגרות”. והיא מצווחת במיומנות שהנה זרים עומדים לעקור אותה מביתה. ולצידה מקפץ היפי המצויץ ומדובלל, שהתבהמות על הגבעות היא לו תחליף עם הכשר לפורקנים אחרים האסורים עליו במצוות דתו, והוא משחרר את הורמוניו על אמא אדמה בזעקות והתפתלויות כנגד הקלגסים המבקשים להגלותו מנווהו” (ב. מיכאל, באתר של המדינה – Ynet).

                                         

“מתנחל עטוי עוזי ודובון כחול, רסיסי רוק ושיירי מזון משובצים בזקנו הפראי. ולצידו, בטרנספורטר המשפחתי, אשתו המתנחלת בעיצומה של אביונה לאומית, תינוקות נושרים ללא הרף מבין חלציה בעודה נואמת בלהט על זכות אבות. אידיוט צעקני ועילג… אם אתה מטומטם אתה ימני, ואתה ימני אם אתה מטומטם. אם אתה פשטני, מתלהם, נבער ואכזרי – אתה ימני…”
(דן תדמור, עיתון ירושלים28.5.93 )

                                                           

אלו ש”הזדעזעו” מן המלה “שרמוטה”, שנזרקה לפורעת, ואין צורך להוסיף – ערביה – כי אלה הם הפורעים, צריכים היו להקיא למקרא הדברים שלעיל, ואף לתבוע לדין את הכותבים אותם, אלא, דא עקא, הם הכותבים, והבחילה מהם והלאה. להיפך, הדברים באים בעצמותיהם כשמן הטוב.

ועל כן יכל יודונאצי לשגר תגובה ל-nrg, כשמובטח לו שתגובתו תפורסם, נוסח – למה אני לא עצוב היום? גם דתי וגם מתנחל – בתגובה לרצח קצין הבטחון באיתמר, שלמה מילר, ה’ יקום דמו מידי כל הפארטנרים ל”שלום”.

                                             
ואנו, הקומץ, הנקרא בפיו ובמקלדתו של הנבל, אורי הייטנר – “פנאטים” ו”בוגדים”, לא נשכח ולא נסלח!

אסור, בשום פנים ואופן, לשרת בצבא האויב – צה”ל! לא די שאינו מגן על היהודים בארץ ישראל, אלא, מכח האינרציה, גם אינו מגן על מדינת הרשע והפשע – “ישראל”!

                                                                       
(וגם על זה יסופר בתיאור מצוות “קום והתהלך בארץ”, שקיימנו בשבועיים האחרונים).

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר