הכחשת השואה

הכחשת השואה


חנה אייזנמן 14.12.2006 02:23
הכחשת השואה


על העם היושב בציון מתרחשת שואה. זו מתרחשת על ראשינו ביזמתם של גורמי שמאל ושל אנשים חסרי כל מוסר, פוליטיקאים ציניים, העומדים על דם ישראל ומתעקשים על חורבן ארץ ישראל, בתקווה שאלה יביאו להם תהילת עולם ויכניסו אותם לפנתיאון שוחרי “שלום העולם”. כידוע, המטבע הזול ביותר לתשלום תמורת כל דבר, הוא – דם יהודים!הכחשת השואה

                                

 

(יד) וַתֹּאמֶר צִיּוֹן עֲזָבַנִי יְדֹוָד וַאדֹנָי שְׁכֵחָנִי: : (טו) הֲתִשְׁכַּח אִשָּׁה עוּלָהּ מֵרַחֵם בֶּן בִּטְנָהּ גַּם אֵלֶּה תִשְׁכַּחְנָה וְאָנֹכִי לֹא אֶשְׁכָּחֵךְ: (טז) הֵן עַל כַּפַּיִם חַקֹּתִיךְ חוֹמֹתַיִךְ נֶגְדִּי תָּמִיד: (יז) מִהֲרוּ בָּנָיִךְ מְהָרְסַיִךְ וּמַחֲרִבַיִךְ מִמֵּךְ יֵצֵאוּ:         ישעיהו פרק מט

 

                   

                                                                                  

(יז) מִהֲרוּ בָּנָיִךְ יותר מהרה שכחו בני ציון את ארצם משאשכח אני:

מְהָרְסַיִךְ – המהרסים והמחריבים אותך יצאו ממך ר”ל הרשעים שבקרבך הם סבבו ההריסה והחורבן ולא מאתי יצאה הרעה:                 מצודת דוד ישעיהו פרק מט פסוק יז

 


התיקשורת כולה חוגגת על קומץ תמהונים שיצאו לוועידת הכחשת “השואה” בטהראן, ומתקבלים שם בחיבה רבה, בדיוק כפי שהתקבל אורי אבנרי על ידי הארכי-נאצי ערפאת, וכפי שמתקבלים “פעילי שלום” ישראלים על ידי רוצחי העם היהודי.

 

לא די שהתיקשורת כלל אינה חוקרת ואינה קוראת לסדר את מקדמי תכנית השלבים הערבית לחיסול ישראל, אלא היא נותנת להם במות כבוד, לבטא את תורתם האנטישמית, וזאת בלשון המעטה.

 

הענין הוא, שהתיקשורת עצמה היא זו המקדמת כבר עשרות שנים את הפשעים נגד העם היהודי ונגד האנושות, וכדי להסיח את הדעת מפשעיה, היא מתקבעת על נושאים חסרי חשיבות, או בעלי חשיבות שולית.

 

צריך להיות ברור, אילולא התנהגותה השפלה של ישראל, אילולא עמלה רב-השנים להשאיר את ישראל במצב של מדינת חסות הפוחדת מן הצל של עצמה, בכוונת מכוון מרושע, אחמדינג’אד לא היה מעיז פנים נגד ישראל! בכלל, כל הקונסטלציה במזרח התיכון ובעולם, בכלל, היתה שונה לגמרי, והמצב העכשווי לא היה אפילו סיוט רחוק.


                                                                                                                                                                                   
   קסאמים על שדרות
                                                                                   
 

מדינת ישראל מבצעת את מדיניות היודנריין הנאצית, מקדמת את קיצו של הישוב היהודי בארץ ישראל, ונטפלת כל העת לאחמדינג’אד. נכון שהוא איננו צדיק, הוא ככל אלה שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו, ועל כן אין בו שום ייחודיות, הפושעים האמיתיים הם אותם יהודים שבחכמתם היהודית להרע, מורים את הדרך לשונאי ישראל בכל העולם.

 

היה זה אולמרט, כשר התמ”ת, שסימן את תוצרת יש”ע, ובכך נתן הכשר למדיניות הנאצית של “פעילי שלום” ומשלמי שכרם –  האיחוד האירופי. זה אותו רשע ששלח אנשים למות בלבנון לשווא, כדי לקדם את ה”התכנסות”. הוא שלח את שמנה וסלתה של התיישבות יש”ע למוות בטוח, כדי להשיג למענו איזה נצחון פוליטי, שיאפשר לו לגרש אותם – את מי שייוותר מהם, ואת משפחותיהם, מביתם-ארצם.

 

ההנהגה הישראלית והתיקשורת ה”גולומבית” הם הם המביאים שואה על עם שרידי חרב – שרידי שואה בת שנות אלפיים. האנשים האלה הם שנתנו את הרובים לרוצחי העם היהודי, נתנו להם את הצידוק להשתמש בהם והעניקו להם תנאים אופטימלאיים לעשות בהם את השימוש ה”טוב” ביותר.

 

זה שנים שאורי אבנרי מסתובב בעולם ומסית נגד קניית תוצרת ישראל, כל עוד זו כוללת בתוכה את תוצרת יהודי יש”ע. והפעילות הזו מתקבלת כדבר מובן מאליו – “חילוקי דעות פוליטיים”. כך נקראים חילוקי הדעות בין שותפי הנאצים לבין היהודים. כך רואים את המחלוקת  – להיות או לא להיות – בין הפעילות להשמדת ישראל לבין חפצי החיים!

 

במאמרו – “תקרית בליסבון”, כותב אורי אבנרי, בין השאר:

“…. כל שקל להתנחלויות הוא שקל נגד השלום! חיברנו רשימה מפורטת של המוצרים האלה, הפצנו אותה ברבים, רבבות משפחות הצטרפו לחרם. מטרתנו היתה למנוע את העברתם של מפעלים מישראל לשטחים הכבושים, שם קיבלו הטבות מופלגות מטעם הממשלה (גם מממשלת העבודה וגם מממשלות הליכוד). אמרנו להם: הרווח שלכם ייצא בהפסד, מפני שהשווקים בארץ ובעולם ייסגרו לפניכם. יוזמתנו גרמה, כנראה, לאירופים להתעורר. סחורה “תוצרת ישראל” משוחררת באירופה ממכס, אבל החוזה המסחרי עם האיחוד האירופי קובע בפירוש שאינו חל על סחורות המיוצרות מעבר לקו הירוק. ממשלת-ישראל התעלמה מכך והפרה את החוזה באופן בוטה. מוצרי ההתנחלויות סומנו כ”תוצרת ישראל” והופצו על-ידי חברות ישראליות. הפקידות האירופית ראתה, חרקה שיניים ועצמה את עיניה, מכיוון שכמה ממשלות אירופיות (גרמניה, הולנד ואחרות) התנגדו לכל פעולה בעניין זה.

“לפתע, חל שינוי. בזמן האחרון החלו האירופים לדרוש שכל מפעל חשוד יפקיד מראש סכומי-כסף השווים למכס העלול להידרש ממנו, עד שיוכח שאינו ממוקם מעבר לקו הירוק. המפעלים זעקו חמס. השבוע הודיעה ממשלת-ישראל שמעתה כל סחורה המיוצרת לאירופה תישא סימון ברור של מקום הייצור. סוף-סוף, פעולה אירופית החלטית. מפעלים התלויים בייצוא לאירופה יצטרכו להסתלק מההתנחלויות ולחזור לישראל. הללויה”.

                                                        

מה זה, אם לא המדיניות הנאצית באי-כבודה ובעצמו?  איך ייתכן שהאיש הזה אינו יושב בכלא? הוא מודה שהביא נזק עצום לישראל, ו… לא כלום. האיש ממשיך לקבל במות במדינת ישראל, במקום לעמוד לדין על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם. אך דא-עקא, שבעלי הבמות הם חבריו ואחיו לשפך הדם היהודי, על במותיהם הם מזבחים ומקטרים את דמנו, את ארצנו, את כבודנו, את עתידנו.

הגורמים האלה, המתיישבים על כס המשפט ועורכים חקירת שתי וערב לאנשי המגזר שממנו יצאו מכחישי השואה ה”חרדים”, הם מכחישי השואה הגדולים ביותר, שכן הם עצמם מביאים אותה עלינו. בראשם דמם של אלפי יהודים, עוד מימי טרום מדינה ועד עצם היום הזה. כל הסכם שעשו עם הערבים, היה גזר דין מוות ליהודים, והם ידעו זאת. והם יודעים זאת כיום. והם ידעו בבטחון גמור שחורבן ההתישבות היהודית בגוש קטיף, וכוונתם להמשיך במדיניות הנאצית הזו ביהודה, בשומרון ובבנימין, תביא חורבן גם על המדינה שהם נכסו לעצמם. אך שנאת ישראל שלהם מעל הכל. אם בגרמניה הסיסמא –  DEUTSCHLAND UBER ALLES    הרי סיסמת “פעילי השלום” לחורבן ישראל היא – ALLES UBER ISRAEL.

אסור – מותר, מותר – אסור

                                            “לעומת סכנת האטומיזציה של חבל ארץ מסכן זה, מחווירות שאר
                                            הסכנות הכרוכות בשמו של מנחם בגין. הרי אנו כבר על סף דיקטטורה.
                                            חונטה צבאית בת שלושה אנשים מחליטה…”  

 דווקא מיישמי הנאציזם, וכאלה שהתנגדו בשעתם להפצצת הכור בעיראק, מפני שאז כיהנה בישראל ממשלת “ימין”, עושים היום רעש עצום בגין הגרעין של איראן והשתתפות כמה “חרדים” בועידה להכחשת השואה.

הם התאמצו מאד, בשעתם, להכניס את העם היושב בציון לפאניקה משתקת, וכך כתב עמוס קינן (ידיעות אחרונות”, 12.6.1981, מובא ב-“והיום עוטפים בזה דגים”, חגי סגל אורי אורבך).
                              
                     
      
 
“…… ייאמר בפה מלא ובגלוי: הפצצת הכור האטומי בעירק היא פשע לאומי, היא הימור פוחז וקליל על גורלו של עם ישראל, היא התגרות בנצח ישראל, היא מותירה אותנו לבדנו בעולם ללא בעלי-ברית, והיא מתירה את דמנו והופכת אותו הפקר. אם האיש הזה (בגין) לא ייעלם מן המפה המדינית, ניעלם אנו חלילה מן המפה. אנו כולנו, על ההמון האומלל הצוהל בשווקים, על החקלאות ועל התעשייה ועל מפעלנו ועל התרבות שלנו ועל הכל, ושוב תחזור ההסטוריה על עצמה
.
בקורות הימים האחרונים, עולה וזוהרת דמותו של שמעון פרס. בדמגוגיה אינו יכול להתחרות עם האיש הזה (בגין) ובשווקים אין אוהבים אותו. אבל המכתב ששלח לראש הממשלה, היה בו מהגדלות הטראגית ומהראיה ההסטורית הנוקבת של צופה לבית ישראל. ‘נישאר כמו ערער בערבה’, כך אמר שמעון פרס. אם בגין יישאר בשלטון, יהיה מכתבו של שמעון פרס העדות ההסטורית היחידה לכך שבמקום חורבן, אפשר היה אחרת – אילו היו שומעים לו. המכתב הזה עשה, לפחות בעיני, את שמעון פרס למנהיג לאומי. לו אני ‘מערך’, הייתי יוצא עכשו למלחמת קודש נגד הליכוד, כדי להציל את עם ישראל מחורבן בידי מטורפים….. אם בגין יישאר בשלטון, נהיה כערער בערבה, לבדנו מול העולם כולו….
אני מאשים את מנחם בגין בזה שהוא חיפש מלחמה בכל מחיר, לפני הבחירות. אני מאשים אותו בזה, שלא אמר לעם את האמת, לא חיפש הסכמה לאומית למעלליו המפוקפקים, והרצון לשמור על כיסאו היה והינו אצלו חזק יותר מהשיקול הלאומי של טובת עם ישראל…. הפשע הלאומי של בגין הוא ההחלטה לעשות זאת ממש לפני הבחירות. לשם כך, כדי לנצח בבחירות, הוא מביא אותנו אל סף שואה, ונושא לשווא את שם ילדינו.
לעומת סכנת האטומיזציה של חבל ארץ מסכן זה, מחווירות שאר הסכנות הכרוכות בשמו של מנחם בגין. הרי אנו כבר על סף דיקטטורה. חונטה צבאית בת שלושה אנשים מחליטה…”.

תחת ההתנהגות הצבועה והמרושעת הזו, יפה היו עושים, אילו הפסיקו לרדוף את העם היהודי, ובמקום להוציא צווי מעצר נגד יהודים, נאמני העם והארץ, היו עושים את מה שצריכים היו לעשות כבר לפני עשרות שנים – להוציא צווי מעצר נגד שמעון פרס, יוסי ביילין, אורי אבנרי, גדעון ספירו, משה צימרמן וכל שאר שונאי ישראל מן ה”אקדמיה” ומן ה”אמנויות”, המתרוצצים בעולם ומנהלים את התעמולה הנאצית נגד מדינת ישראל בכלל, וה”ימין”, בפרט.

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר