הפטריוטיות מפלטו של הנבל

הפטריוטיות מפלטו של הנבל


חנה אייזנמן 25.09.2006 06:47
הפטריוטיות מפלטו של הנבל


זכות ההתיישבות היהודית בארץ-ישראל לא יכולה היתה להתקיים באזורי יהודה ושומרון במשך תשע-עשרה השנים של כיבוש וסיפוח בלתי-חוקיים מצד ירדן. הדברים אמורים גם לגבי עזה בתקופת הכיבוש המצרי של האזור. כל אחת ממדינות ערב היתה במצב מלחמה נגד ישראל וחסמה כניסת יהודים לשטחי ארץ-ישראל שתחת שלטונה. כל זה השתנה לחלוטין במלחמת ששת הימים ביוני 1967, כאשר השליטה המעשית על יהודה, שומרון ועזה עברה לידי ישראל.

(עו”ד הווארד גריף “נתיב” ינואר 2005) 

 

הפטריוטיות, מפלטו של הנבל

חוק העונשין, תשל”ז – בגידה

ניסוח סעיף 97 (א): “מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה,                 
מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו
מיתה או מאסר עולם”.

ניסוח סעיף 97 (ב): “מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה                      
של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו כדי להביא               
לכך, דינו
מיתה או מאסר עולם”.

ניסוח סעיף 100: מי שעשה מעשה המגלה אחת הכוונות האמורות                    
בסעיפים 97, 98 או 99, דינו
מאסר עשר שנים”. 

 

בפארסת לבנון האחרונה נהרג עמשא משולמי, בן נצרים. עמשא היה אחד משבעה עשר אחים ואחיות, בני יהודה ורחל משולמי. רחל היתה מנהלתו המסורה והאוהבת של בית הספר בנצרים. ביתה של רחל חרב, וכן גם בית ספרה. תלמידיה גורשו מבתיהם, שחרבו גם הם. ילדי גוש קטיף, שגדלו בבתים חמים ואוהבים ובסביבה חמה, ואין הכוונה לפצמ”רים שהומטרו עליהם בברכתה של מדינת הדמים והזדון – ישראל, נפוצו לכל עבר

בימי הגירוש נעצר עמשא, בגין התנגדות לביצוע מדיניות היודנריין בגוש קטיף.
ילדתו נולדה יתומה!
תינוקו של יהודה גרינפלד נתייתם בהיותו בן ארבעה חדשים, עם אחותו, גם היא עדיין תינוקת. ויש עוד..

סרן עמיחי מרחביה, הי”ד, “נער גבעות”, הוכה עד איבוד הכרה בפוגרום שביצעה מדינת ישראל בחוות מעון. עמיחי נהרג בקרב בבינת-ג’בל.

 

ובכל זאת יצאו להגן על ממשלת ישראל מפני מחדליה. למה? למה האמינו טובי בנינו לנבלים? הם לא יצאו מולדת לשמור, הם היו בשר תותחים למדיניות הרשע והפשע של המדינה המושחתת הזו.

הבנים המשיכו לחרף את נפשם, גם לאחר ששמעו את ראש ממשלת הדמים והזדון מצהיר בגלוי, כי הספין הזה בלבנון, נועד לקדם את תכנית ה”התכנסות”, כלומר, לגרש את משפחות הלוחמים מבתיהן ולהחריבם. למה הם הלכו? זה כוחה של שטיפת מח מרושעת, הנתלית בשיחי סרק אכילים. באטדים למיניהם. בצמחי רוש ולענה, כמו אורי הייטנר, למשל, המתיז את חמת לשונו ביושבי יש”ע, שאינם מתעקלים עם העקומה הפאשיסטית המכונה “הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון”.

וכך אומר הנבל:

“עריקה בזמן מלחמה הוא פשע חמור שיש לו שם – בגידה, בגידה במדינה, בגידה במולדת. מי שמסית לעריקה במלחמה מסית לבגידה במולדת…” (נקודה, ראש השנה, תשס”ז).

 

הייטנר נמנה על אותו ציבור שהמולדת נתערבבה במוחו הקודח במדינה הבוגדת בה!

 

“עריקה” מן הצבא המגרש אותך מביתך ומשתף פעולה כבר עשרות שנים עם האויב העומד עליך לכלותך, מעידה על נאמנות ללא סייג לעם ולמולדת! המשתף פעולה עם המדינה הזו ועם צבאה – בוגד במולדת. זה פשוט כל כך.

אילו “ערקו” היהודים ממחנה האויב כבר לפני עשרות שנים, ולא היו מצייתים לפקודות מתועבות ונפשעות בעליל, ארץ ישראל היתה נראית אחרת לגמרי. היא היתה ארץ טובה ורחבה ומשגשגת ולא זרועת קברים, שגם בהם כבר לא ניתן לנוח…….

 

זילות קדושת חיי יהודים

 

האזור כולו הוא עדיין ‘ארץ החיזבאללה’, והארגון המסוכן ערוך על קו הגבול, מצויד וחמוש מכף רגל ועד ראש. לרשותו עומדים היום אמצעי לחימה שלא היו לו לפנים, הטווחים ארוכים יותר והאיומים חריפים יותר“.

.

.עקורי בית העלמין בגוש קטיף, בבית הקברות בהר הזיתים.

 

להייטנר יש דעה מגובשת מאד על הנאמנים לעם ולמולדת, עד כלות –

“… אבל ערן שטרנברג ומיכאל פואה פטורים מכל אלה. הם פטורים

מהגנה על המולדת, הם פטורים מהגנה על אזרחי ישראל, הם פטורים

מאחריות לחבריהם ליחידה….

“…. יש לעצור אותו בנקודה שבה גולגל כדור השלג – בקריאה

לסרבנות בעת עקירת הישובים” (הייטנר שם).

 

           אה…..

תמימות דעים בין הייטנר לחלוץ! גם הרמטכ”ל אמר משהו דומה, משתפך בפאתוס מבחיל:

 

צה”ל הוא צבא העם כולו, כך היה, כך הווה וכך יהיה. המפונים וילדיהם הם  חלק מאיתנו. חלקם אחים לנשק בעבר או בהווה. בעת הזו, ורק בה, ניצבים אנו לרגע משני צידי המשימה, אך מיד עם השלמתה נתייצב שוב, כתף אל כתף  אל מול האתגרים שעוד נכונו לנו, כעם, כמדינה וכצבא”.

 

אז בואו נהפוך בדברים ונהפוך אותם –

 

ערן שטרנברג ומיכאל פואה דווקא מעוניינים מאד להגן על המולדת. ומכיוון שהמדינה אינה מעוניינת להגן על המולדת, יתר על כן, מוסרת אותה ואת בניה לידי הג’יהאד הערבי-נאצי, שטרנברג ופואה מבינים, מה שכל בר דעת חייב להבין, שאסור לשתף פעולה עם מדינה המבצעת את הפשעים החמורים ביותר נגד העם היהודי.

 

איפה היתה אחריות חבריו ליחידה של ערן, בשעה שגורש מביתו, על לא עוול בכפו? איפה היו חבריו ליחידה של מיכאל פואה, כאשר הגיע עם כל משפחתו ל”מעוז הים”, מה שהיה מלון נוף-דקלים, וגורש משם בלא שום גינוני טכס, כש”אחוות הלוחמים”, עושה שימוש מניפולטיבי מתועב בחלאת המואסי, כדי להצדיק את הגירוש?

 

לא רק מגורשים, אלא גם מובטחים לגירוש הושפעו מן העיוות המוסרי המוחלט של יצורים כמו הייטנר ולצערנו גם של רבני ה”ממלכתיות”, המובילים קו של משיחיות מטורפת של “קדושת” צה”ל, בכל מצב, וקדושת ה”מדינה”, בכל פשע.

 

ילדינו נשלחו להגן, כך הם האמינו, על קבוצי הצפון, שלחבריהם לא היתה שום בעיה לגרש את ילדינו מבתיהם.

 עסקי תיירות ברמת הגולן

יהודים נרצחו בדם קר על ידי מדינת ישראל וועדת החוץ והבטחון שלה. והדברים מפורשים!! כך כתב חבר וועדת חוץ ובטחון, יוסי שריד ב-18.5.2005:

“מאז נסוג צה”ל מלבנון, לא חדלו פעולות האיבה בגבול הצפון, חיזבאללה לא הניח את נשקו, וההתפרצויות האלימות מעת לעת גבו מחיר דמים כבד, הרוגים ופצועים, חיילים כאזרחים. בשלב זה אני גם מתקשה לאמוד את השפעת הנסיגה החד צדדית מלבנון על התעוררותה של האינתיפאדה השנייה. הפלסטינים, מצידם, טוענים בעקשנות שההתקפלות הישראלית בדרום לבנון היא שהשיבה רוח גדולה במפרשי ההתנגדות הפלסטינית, מתוך הערכה שאם ניתן “לקפל” את ישראל, ולאלץ אותה לסגת במקום אחד, למה לא ניתן באותה מידה לדחוף אותה החוצה במקום אחר.

“…. קשה לי לפסוק, ושאלת ההשפעה וההשראה תישאר לפי שעה פתוחה עד שנדע ונבין יותר. ובכלל, הרושם הוא ש”המבחן הלבנוני” איננו מאחורינו, והוא עדיין לפנינו. איש לא יסתכן עוד בנבואה מה יילד יום, אבל היום יכול ללדת מציאות רגועה באופן יחסי, כשם שהוא יכול ללדת פורענות. צבא לבנון לא ירד עד כה לתפוס את עמדותיו בדרום המדינה, האזור כולו הוא עדיין ‘ארץ החיזבאללה’, והארגון המסוכן ערוך על קו הגבול, מצויד וחמוש מכף רגל ועד ראש. לרשותו עומדים היום אמצעי לחימה שלא היו לו לפנים, הטווחים ארוכים יותר והאיומים חריפים יותר“.

ביום 23.8.2004 מביאה מירב לוי ב-nfc דברים שאמרו הרמטכ”ל וחברי וועדת חוץ ובטחון בישיבתם המשותפת:: 

“גם חבר הכנסת יוסי שריד (יחד) תקף בחריפות את שר הביטחון, שאול מופז, וכינה אותו “משת”פ של המתנחלים”. לדבריו, המאחזים הלא-חוקיים לא יכלו לקום ללא שיתוף פעולה של מערכת הביטחון”.

וזאת למרות דברי מופז, כמובא שם:

 “שר הביטחון, שאול מופז, מציע לפנות את ההתנחלויות מרצועת עזה ומצפון השומרון ‘במכה אחת’, ולא בשלבים שכל אחד מהם יהא טעון אישור של הממשלה, כפי שהוחלט. כמו כן הודיע מופז, כי צה”ל הוא שיבצע את מהלכי ההינתקות ולא המשטרה….”.

מסתבר שלמרות כל מה שידעו יוסי שריד וחברים ואפילו אורי הייטנר, הדואג לביתו ברמת הגולן, על המתרחש ומתעצם בגבול הצפון, המלחמה ביהודים היתה חשובה להם יותר. במקום להכין את המלחמה באויב הערבי-נאצי; מעיד דן חלוץ כי –

 

“…. צה”ל נערך ביסודיות ובמקצועיות תוך שילוב בין-ארגוני ובין-יחידתי יוצא דופן. הרצינות בה בוצעה הכנת המשימה והאחריות שהופגנה על-ידי כל המשתתפים ראויה לציון…
“…. מפקדי צה”ל וחייליו, סופה של המשימה הוא בפינוי מלא של רצועת עזה מנוכחות ישראלית – אזרחית וצבאית.
.”

 

עובדה – אין דרישה להקמת וועדת חקירה לבדיקת מחדלים ב”פינוי”. כיפאק לצה”ל! משימת גירוש היהודים, נשים וילדים, על ידי הצבא הטוב ביותר במזרח התיכון, הושלמה לשביעות רצונו של אורי הייטנר. לא היתה כמעט סרבנות, וחוץ ממעט “טעם לפגם”, על גג בית הכנסת בכפר דרום, הלכו כל ה”מתנחלים” כצאן לטבח.

 

“אליבי” מפלטו של הרשע

 

“עמדתי נגד עקירת הישובים ידועה….” (הייטנר, שם)

 

למי ידועה עמדתך? מי מכיר מי יודע אותך, לבד מאותו קומץ מאזוכיסטים, הנותנים לך שוב ושוב במה, כדי שתשפוך עליהם את מררתך?

ידועה עמדתה של נדיה מטר. ידועה עמדתה של מרים אדלר. ידועה עמדתו של מיכאל פואה. ידועה גם עמדתו של משה פייגלין. ידועה עמדתה של מרים לוינגר. כל אלה עמדו על עמדתם ושילמו על כך מחיר, מה אתה עשית למען העם והארץ, כדי שאתה ועמדתך תחדרו לתודעת העם המעונה היושב בציון?

אה, כן – ביטאת אותה בכתב ובעל פה מעל במות רבות, כדבריך. ו….? מה עשית למען ערן שטרנברג?

ולך יש החוצפה לתקוף אותו? אתה ומדינתך, שביצעתם נגדו ונגד עמו, נגד העם היהודי, פשע בל יכופר, אתה מטיף לו? מי שמך? רשע!

 

מיכאל פואה התיישב במצפה בגליל, כדי להגן על המולדת! מיכאל פואה נטל בשעתו חופשה ללא תשלום מעבודתו והפגין הפגנת יחיד מול בנין ראש הממשלה, נגד הפקרת חייהם של תושבי יש”ע. מיכאל פואה, כמסופר למעלה, נאבק נגד חורבן גוש קטיף! איך, אפס כמוך מעיז להאשים אותו בבגידה במולדת, או בחוסר אחריות כלפי חברים?

 

.

הדרך השלישית

 

הרכב הרשימה:
מפלגת הדרך השלישית


תוצאות:

מספר קולות: 26290

מספר מנדטים: 0

 

רשימת המועמדים

16. בן עמי מיכל
17. מדמוני יעקב
18. רוזן אורי
19. טקו רוני
20. כברה יהודה
21. צדוק אליעזר
22. גיאת אברהם
23. טרן בן ציון
24. כסאר רונה-אל
25. בניאס מרדכי
26. הייטנר אורי עקיבא
27. אדרי מוריס
28. הלוי שלום
29. כץ שבתאי
30. סנדרוב דב
31. לסקוב ראובן
32. גולדבלום נתן

 

1. קהלני אביגדור
2. מלכה אליהו
3. הראל יהודה
4. גרוס אהוד
5. דוד מרים
6. דנוך משה
7. פארס כאמל
8. צובירי רחמים
9. קרן עוזי
10. דהמן מרדכי
11. בן צדק ישעיהו
12. מששה ראובן
13. מה-יפית צבי
14. לוי יהודה
15. בנישתי יצחק

 

 

הסיבה האחת והיחידה שאתה “נגד עקירת ישובים”, היא ישיבתך בגולן, העולה מדי פעם על מדוכת ה”שלום” של מדינת הדמים והזדון הזו. ואתה יודע שכאשר ניתנת הרשות למשחית, הוא ישחית הכל. וזה בדיוק מה שהוא עושה, בחסותך המתחסדת!

ומפני החרדה לגורלך האישי, הצטרפת ל”הדרך השלישית”, בראשות גבור קרב עמק-הבכא, אביגדור קהלני (שנתפס כבוגד על ידי מפלגת “העבודה”. הוא “ערק” ממנה, כשהיא בגדה!).

 

את דבריך הפעם סיימת:

“אירועי החודשים האחרונים בלבנון ובגבול עזה מעידים על המצב הבסיסי של חיינו כאן. הערבים אינם מכירים בזכות קיומנו. יותר ויותר אנשים מבינים זאת היום. יותר ויותר אנשים מבינים שמדינת ישראל נמצאת מיום הקמתה ועד היום, ותימצא גם בעתיד הנראה לעין במלחמת קיום, לפיכך חובתנו לחזק את צה”ל, ואסור לנו לתת יד לצעדים שעלולים לפורר אותו”.

אם נציע לאנשים, שלא ידעו זאת מאז ומתמיד, לקום, איש לא יקום, אלא אם הוא שקרן, רמאי ורשע, כלומר, שמאל! אבל נגיד שיש מתקשים בלמידה, למה את שכר הלימוד צריכים לשלם מתיישבי יש”ע, שעובדות החיים ידועות להם היטב? מדוע הם צריכים לשתף פעולה בחורבן ישראל, מתוך מודעות גמורה לפשע?

והתשובה, לדעתך –

“עם כל חומרת העקירה – הסרבנות חמורה ומסוכנת ממנה. אם כל חייל יעשה ככל העולה על רוחו, ויפטור את עצמו מחובת המשמעת וביצוע המשימות, אי אפשר יהיה לקיים את צה”ל. ללא צה”ל לא תתקיים מדינת ישראל….”.

כלומר – אם לא תהיה בורג קטן וממושמע, לא תתקיים גרמניה, סליחה – לא תתקים ישראל….. ועל כן, כשהפקודה היא לקדם את תכנית השלבים הערבית לחיסול ישראל, עליך לציית, כדי לקיים את מדינת ישראל…. אתה הבנת את זה ברוך? לא? מדהים!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר