הסיבה לחוסר הסובלנות של העורף לנפילתם של לוחמים

הסיבה לחוסר הסובלנות של העורף לנפילתם של לוחמים


חנן ד 18.08.2006 03:16
הסיבה לחוסר הסובלנות של העורף לנפילתם של לוחמים


טוב ונכון וצודק יותר היה, אם צה”ל היה הופך לצבא מקצועי בשכר, ואז רק מי שמקבל שכר היה מחרף נפשו על הגנת המולדת כמו בארצות נאורות ומתקדמות.הסיבה לחוסר הסובלנות של העורף לנפילתם של לוחמים

טוב ונכון וצודק יותר היה, אם צהל היה הופך לצבא מקצועי בשכר, ואז רק מי שמקבל שכר היה מחרף נפשו על הגנת המולדת כמו בארצות נאורות ומתקדמות, ראה לדוגמה בארצות ה-G8, הארצות המתועשות, שאפילו איטליה, בירת המאפיה הידועה עולמית, נמנית עליהן.

העורף מוכן לספוג פגיעות בעורף אפילו במחיר של לקיחת חיים, אבל אינו מוכן לספוג פגיעה בחיילי צהל בסדיר ובמילואים, ולמה:

  • אלו הם לוחמים צעירים, מיטב בנינו, בחורים צעירים ומוכשרים, תמימים ובתוליים משהו, המוסרים את נפשם בחירוף למען ארצנו.

  • בעלי פוטנציאל, חדורי מוטיבציה, רעות ואחווה כמו שאנחנו , הלוחמים הקרביים, והמתנדבים שבינינו.

  • עם בגרותנו אנו מגלים מדינה של פקידים, ביורוקרטיה, אנשים מוגי לב ומושחתים בתפקידים בכירים ביותר ברשויות המדינה.

אין את מי להעריץ. אזלו המנהיגים, גנרלים אדמירלים (חלחייב לעבור, וגם נגזרת של חחחבר מביא חבר בדומה לשיטה של המאפיה. גם אריק שרון לא סמך ידיו עליהם וביקש כי היוזמה תעלה מהשטח, מרמת הסרןרסן ואולי גם מרמת המגד) ושרי בטחון , ראשי ממשלה ונשיאים חטאו ופשעו, ועם התבגרות העם התקשורת והאינטרנט, הובן קלונם.

  • בעבר נהוג היה להעריץ את כל מושחתי השלטון דוגמת: גונבי אוצרות המדינה, מקבלי שוחד, שקרנים, גנבים, מטרידי נשים, ונוכלים במשרות הבכירות ביותר בשירות העם ובפוליטיקה, אבל לא עוד.

ביום שלאחר הלחימה, דור העתיד, הטייסים ובוגרי הסיירות, הלוחמים והמשקיעים יצטרכו לתת כתף עמ להרים את הפרויקט הגדול מכולם, עתידה הכלכלי של מדינת ישראל.

וכך, בעוד חיילים אמיצים אלו נפגעים על אדמת ניכר בניסיון להגן על המולדת, מתרחקת תקוותנו לעתיד טוב יותר, ליום שהם ישתחררו מהמשימה המלחמתית ויפנו ללימודים ו/או לעסקים פרטיים ויפרו את כלכלתה הקלוקלת של מדינת ישראל.

החיילים גויסו עפי צווים וחוקים המגדירים את חובתם כלפי המדינה, וכך הם תורמים 3 שנות בטלה לעצמם ולמשק הישראלי, בגין המצב המלחמתי המיוחד בו שרויה המדינה, מעין חיל מצב של ברית נאטו , עם מוטיבים אמריקניים ברורים, במזרח התיכון.

טוב ונכון וצודק יותר היה, אם צהל היה הופך לצבא מקצועי בשכר, ואז רק מי שמקבל שכר היה מחרף נפשו על הגנת המולדת כמו בארצות נאורות ומתקדמות, ראה לדוגמה בארצות ה-G8, הארצות המתועשות, שאפילו איטליה, בירת המאפיה הידועה עולמית, נמנית עליהן.

במדיניות דהיום, נפגעים בעיקר חיילי החובה, אלה שגויסו בכוח החוק, חוקים אותם חוקקו בעיקר כל אלה שלא לחמו עבור המדינה, אבל הגנו בחירוף על זכותם לגייס אחרים עמ להגן עליהם בזמן שהם מתמקמים ליד ברז המדינה וקרובים לצלחת וטוחנים עד דק את כספי המדינה תוך סחיטת הברז הציבורי עד כלות.

יתירה מכך, בהתחברותם לתפקידים בכירים בשירות המדינה, הם מגנים על עצמם גם מפני גיוס למילואים קרביים (גם אנשי צבא הקבע יושבי המשרדים, שסירבו להשתתף בלחימה למרות פקודה מפי ראש אטל אלוף רון בן טל), נדבך נוסף במשוא הפנים המשרת את האינטרסים לשלהם בלהתרחק, תוך כדי מיסוך מעשיהם, מהגנה על מיטב בנינו.

כמובן, שאותם פקידים בכירים מושחתים בריש גלי, דואגים להרחיק גם את מקורביהם מהלחימה הקרבית והמסוכנת, עי שיוכם ליחחירום במדינה ובחיל העורף, תך ניצול ציני של קשרים ציבוריים שהן למעשה => אתנן עח הציבור ובשמו הלועזי => פרוטקציה => שהינה מילה לועזית נרדפת => לשוחד.

חנן דוייס, סאל (במיל‘)

מינוי של 5 ראשי אכא וללא פרוטקציה

לוחם קרבי בהנדסה קרבית

לא קבע לשעבר

מנכל חברה עסקית פרטית.

המלצת היום: האם זרנוגה גימל היא עיירה מושחתת?כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר