מכתב גלוי לראש העיר נצרת

מכתב גלוי לראש העיר נצרת

מאיר שבתאי מזר
אימייל 02.08.2006 01:35
מכתב גלוי לראש העיר נצרת


הייתה לכם הזדמנות פז והחמצתם אותה. אבל לקטר אתם יודעים ועוד איך. לא הכינו אתכם למלחמה, בלי מקלטים, בלי הוראות, הדם שלכם לא נחשב כי אתם אזרחים סוג ב’ – אלה הטענות במילים שלכם. מי שהיה צריך לענות לכם גמגם, חבל.ראש העיר נצרת

מר רמזי ג’רייסי

שלום רב,

כאשר בעירך, נצרת, נרצחו שני תינוקות תמימים, האמן לי שבכיתי.
נסראללה התנצל על הטעות וקבלתם את התנצלותו בקול דממה דקה. אף אחד לא שאל אותו הכיצד? איך זה מתיישב עם ההתפארות שהוא יכול לכוון על  מטרות חבית ולפגוע, ובכל זאת מפספס ופוגע בעיר ענקית כמו נצרת? שליח אללה אומר שכל כרטיסי הכניסה לגן העדן בידיו ומבטיח ששני התינוקות הם שהאידים וזה הספיק לכם.

לא קללה שמענו , לא צעקה שתזעזע את אמות הסיפים, לא מילה רעה, איך אפשר? תגיד לי איך אפשר? מסתבר שזה בכל זאת אפשרי. בתרבות בה האימא גאה בבן המתאבד ולוקח אתו חצי אוטובוס של חפים מפשע , זה אפשרי. לא השמעתם מילת סולידאריות עם מאות האלפים היהודים מהצפון שנאלצו לעזוב את בתיהם המופצצים על ידי החיזבאללה מתוך כוונה ומטרה מוצהרת להרוג כמה שיותר אזרחים. אף מילת נחמה לא הגשתם למשפחות הנרצחים התמימים מקרב תושבי המדינה כמוכם. שום מילת גינוי למתקפה הפראית על המדינה ממנה אתם דורשים שוויון מלא וחברי כנסת משלכם מעודדים עוד חטיפות של חיילים.

הייתה לכם הזדמנות פז והחמצתם אותה. אבל לקטר אתם יודעים ועוד איך. לא הכינו אתכם למלחמה, בלי מקלטים, בלי הוראות, הדם שלכם לא נחשב כי אתם אזרחים סוג ב’ – אלה הטענות במילים שלכם. מי שהיה צריך לענות לכם גמגם, חבל.

     אם מחבל היה מתאבד בסופרמרקט בנצרת או במסעדה, גם אז הייתם טוענים למה לא הוזהרתם, מדוע לא חויבתם להעמיד ליד כל דלת מאבטח כמו בישובים היהודיים? האם מסביב לכל גן ילדים יש לכם גדר והורים המתחלפים בשמירה? מה גובה סעיף ההוצאות שלכם על אבטחה? באמת לא ראיתם מה הישוב היהודי עובר? תודו, חשבתם שזו הבעיה רק של היהודים ואתם  חסינים, שכחתם איזה מסורת של הרג ללא חשבון יש לערבים. העבאסים טבחו את כל שרידי בית אומיה.  באלג’יריה נשחטו אלפי כפריים, הורים וילדיהם על אבן אחת, בגרזנים ומצ’יטות, מוסלמים נגד מוסלמים. במשך שמונה שנים האירנים והעירקים, במלחמה מטופשת מאין כמותה, שלחו לשמים מליון מבני עמם. בעיראק התקציב היומי נע בין חמישים למאה נפש ליום ואף אחד לא מתרגש, אז מה הם עוד שני תינוקות שלא הספיקו להכיר היטב את הוריהם?  זה בסדר, זה עניין פנימי! מתי אתם עולים על בריקאדות?  כשבפעולה הגנתית, כן הלחימה שלנו היום היא על הבית – לכם יש חמישים ושתיים מדינות ערביות ומוסלמיות ולנו רק אחת קטנה, ועד כמה שזה אירוני גם לכם יש חלק בה – כאשר בלחימה הזו נהרגים כמה אנשים וילדים שלא היו אמורים להיות בסביבה, פתאום אתם מתעוררים וקוראים לנקמה!

נסראללה הוא הנביא שלכם?! הוא הגואל, המהדי? הרי אתם יודעים בדיוק מה יקרה אם חס וחלילה חיזבאללה יהיה בשלטון. אף אחד מכם לא מאחל לעצמו לחיות יום אחד תחת השלטון של אלה המאמינים במוות כמטרה נעלה. לא יתכן שאתם לא יודעים עד כמה אתם ברי מזל לחיות במדינה יהודית ולא באחת המדינות הערביות הסובבות אותנו. המלחמה שלנו היא על הבית, לא רק שלנו אלא גם שלכם. חבל, חבל מאד שאתם לא משקיעים קצת מחשבה איך לא לאבד את מעט התמיכה שנותרה לכם בקרב הציבור היהודי.

באכזבה  רבה,

מאיר שבתאי מזר

רחוב גדרה 24  ירושליםכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר