לגרש את כולם!

לגרש את כולם!


גדעון ספירו, שמאל טוק 08.07.2006 04:39
לגרש את כולם!


לא די לגרש מירושלים ארבעה פעילי חמאס מרכזיים. יש לגרש גם את כל הפלסטינים שהצביעו חמאס, וגם את אלה שמזדהים עם חמאס. ואם את הפונדמנטליסטים הדתיים – מה עם הפונדמנטליסטים היהודים ואלה הנוצרים? ומה עם ההומוסקסואלים, העניים, אנשי השמאל, האנרכיסטים ושאר בוגדים ועוכרי ישראל? פתרון לבעיית הצפיפות במדינה והפקקים בכבישים.לגרש את כולם!

החלטת שר הפנים, רוני בר-און, לגרש מירושלים ארבעה פעילי חמאס מרכזיים היא עקרה וחסרת משמעות מעשית אם יסתפק בארבעה אלה בלבד. יש לגרש יחד עימם את כל הפלסטינים שהצביעו חמאס, וגם את אלה שלא הצביעו אבל מזדהים עם חמאס. ואם לנקות את העיר מפונדמנטליזם דתי, מדוע להישאר רק בתחומי האיסלאם? מה עם הפונדמנטליסטים היהודים והפונדמנטליסטים הנוצרים? ומה עם ההומוסקסואלים ועם כל העניים? ומה עם אנשי שמאל, אנרכיסטים ושאר בוגדים ועוכרי ישראל?

פתרון לבעיית הצפיפות במדינה והפקקים בכבישים.

 

החלטת שר הפנים, רוני בר-און, לגרש מירושלים ארבעה פעילי חמאס מרכזיים, השר לענייני ירושלים בממשלת  הפלסטינית, חאלד אבו ערפה, ושלושת חברי המועצה המחוקקת הפלסטינית, מוחמד אבו טיר, מוחמד טוטח ואחמד עדון, כולם תושבי ירושלים בעלי תעודת זהות כחולה, היא עקרה וחסרת משמעות מעשית אם יסתפק בארבעה אלה בלבד.

כדי שפעולה זו תקבל תוכן של ממש, יש לגרש יחד עימם את כל הפלסטינים שהצביעו חמאס בבחירות. וגם את הפלסטינים שלא הצביעו אבל מזדהים עם חמאס. אין כל בעיה לשב”כ, שפרוש היטב בקרב האוכלוסייה הפלסטינית לאתר את כולם.

אם השר מבקש לנקות את העיר מפונדמנטליזם דתי, מדוע להישאר רק בתחומי האיסלאם? גם הפונדמנטליסטים היהודים מהווים משא כבד שקשה לשאתו.  ואם השר כבר החל במלאכת ניקוי העיר, מדוע לא לצרף אליהם גם את הפונדמנטליסטים הנוצרים, כמו למשל חברי השגרירות הנוצרית בירושלים ודומיהם?

ובהזדמנות חגיגית זו יוכל כבוד השר גם להיפטר מההומוסקסואלים, שמביכים את העירייה עם המצעד השנתי שלהם. ומה עם כל העניים שמכערים את נופה האנושי של העיר? ואם כבוד שר הפנים כבר מטפל ב”אלמנטים לא נאמנים למדינה”, מה יהיה דינם של אנשי שמאל, אנרכיסטים ושאר בוגדים ועוכרי ישראל?

גרש תגרשם.

תחשבו לרגע על השיטה. כל שר פנים יגרש מישראל את אלה שהוא לא סובל.

זה לפחות יקל על הצפיפות במדינה ועל הפקקים בכבישים. 


למדור שמאל טוק / בעריכת גדעון ספירו

המלצת היום: סמרטוט אדום – טור שבועי, 7 ביולי, 2006: עזה כמוות

לכתבה המקורית המלאהכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר