בסין נעשה טבח המוני במתרגלי שיטת הפאלון דאפא (פאלון גונג)

בסין נעשה טבח המוני במתרגלי שיטת הפאלון דאפא (פאלון גונג)

רועי בר אילן
25.05.2006 16:24
בסין נעשה טבח המוני במתרגלי שיטת הפאלון דאפא (פאלון גונג)


רצח עם רחב היקף מתרחש באין מפריע החל משנת 1999 בסין הקומוניסטית, ציבור בן 100 מיליוני בני אדם נרדף בצורה לא אנושית וקשה מיוחד. סקירה קצרה בנושא רדיפת מתרגלי הפאלון גונג.מעט רקע על השיטה:

שיטת הפאלון גונג הינה שיטת צ’יגונג (מדיטציה ושיפור עצמי) המלמדת חיים על פי העקרונות אמת חמלה וסובלנות, אותן מחשיבה השיטה להיות העקרונות הגבוהים ביותר ביקום.

 

כול מתרגל מנסה לבחון את התנהגותו, אופן מחשבתו, מעשיו ודיבורו אל מול עקרונות אלו ולנסות לתקן את רמת המוסר של עצמו בכדי להתאים לתכונת היקום. חלק זה נקרא טיפוח, שכן המתרגל מטפח בעצמו את התכונות הללו. חלקה השני של השיטה הוא תרגול של חמישה תרגילי מדיטציה שלווים, בעזרתם גופו משתנה בהתאמה לשינויים שבאופיו, על פי ההבנה שגוף ונפש, אחד הם.

 

השיטה מופצת בחינם ומלב אל לב, את אתרי התרגול מפעילים בהתנדבות מתרגלי השיטה באשר הם ואת הטיפוח ניתן להשלים בעזרת הספר העיקרי של השיטה ג’ואן פאלון (לסובב את גלגל החוק), אותו ניתן להוריד בחינם מהאינטרנט או לרכוש בחנויות הספרים. אין לשיטה ארגון, רשימת משתתפים, סגידה או פולחן, חל איסור מוחלט על קבלת כול תשלום או תרומה ומתרגלי השיטה מטפחים עצמם תוך כדי ניהול חיים רגילים בחברה. לכול אדם מסלול טיפוח שונה ומיוחד שמתאים לנסיבות חייו ולאופן בו הוא מיישם את הבנותיו מעקרונות הטיפוח המוצגים בספר.

 

השיטה התקיימה באופן סודי במשך שנים ארוכות בסין, והעברה ממאסטר לתלמיד נבחר בכול דור. בשנת 1992, מאסטר לי הונג-ג’י החל מפיץ אותה לציבור בסמינרים שערך במשך שלוש שנים ברחבי סין ובחלקים מסוימים בעולם. לאחר מכן נערכו הרצאות הסמינר לספר שהפך לרב מכר עולמי ותורגם ל-32 שפות. כיום מתורגלת בלמעלה מ- 70 מדינות על ידי מיליוני מתרגלים . מורה השיטה, מר לי הונג ג’י היה מועמד שלוש פעמים לפרס נובל לשלום.

מידע נוסף על השיטה ניתן למצוא באתר:   www.falundafa.org.il

 

 

רדיפת השיטה על יד המשטר הקומוניסטי הסיני :

 

פאלון דאפא צברה פופולאריות עצומה במשך מספר השנים הקצרות בהן היא מופצת באופן רחב, בשל ההשפעות המופלאות שלה על הבריאות, ומפאת עצם העובדה שהיא מועברת בחינם ואף תרומות אינן מתקבלות. מיליוני סיפורים אישיים של מתרגלי השיטה בהן מתארים מתרגלים מרחבי העולם את ההרמוניה, הבריאות וההבנות לגבי מהות החיים להם זכו בעקבות התרגול. תחילה, עודד הממשל הסיני את הציבור לתרגל ופרסים ותעודות הוקרה רבות אף ניתנו למייסד השיטה. עד לתחילת הרדיפה, תרגולים בהם השתתפו אלפי אנשים בפארקים היו מחזות נפוצים בכול רחבי סין. בשנת 1999, כשבע שנים בלבד מיום הצגתה לציבור, הגיע מספר המתרגלים בסין לכמאה מיליון בני אדם (יותר ממספר החברים במפלגה הקומוניסטית הסינית, על-פי נתונים ממשלתיים ישנם 66 מליון חברי מפלגה). מתוך חשש לכוחם הפוליטי החליט קומץ בכירים במפלגה הקומוניסטית הסינית, בראשות ג’יאנג זמין שליט סין באותה תקופה, להחרים את פאלון גונג ולהשמיד אותה.לשם כך הוקמה סוכנות מיוחדת שנקראה “משרד 610”, (הסוכנות הוקמה ב- 10 ליוני 1999 ומכאן שמה ) אשר מכונה בפי רבים “הגסטאפו הסיני”, שמטרתה היחידה לטפל ב”בעיית” הפאלון גונג בכל אמצעי אפשרי. גוף זה אינו כפוף לשום ארגון משפטי או ממשלתי ובעל סמכויות בלתי מוגבלות ומשאבים אדירים. מאז, כבר כמעט שבע שנים אחרי, אומתו מעל 2800 מקרי מוות של מתרגלים כתוצאה מעינויים ורדיפה.מאות אלפים נשלחו למחנות עבודה בכפייה, ומיליונים נאלצו לעזוב את בתיהם ואת לימודיהם מחשש לרדיפה.מפאת הלחץ הכבד המופעל על ידי השלטון הקומוניסטי לחסימת המידע והסתרתו, רבים מעריכים כי הידוע היום הינו רק קצה הקרחון ואילו היקפה האמיתי של הרדיפה גדול בהרבה. מתרגלי השיטה הוגדרו על ידי המשטר כ”אויב מעמדי ” , משמעות הדבר היא שאין זו עבירה פלילית לרצוח את מתרגלי השיטה וכול קיומם מוצדק רק בכדי להביא תועלת למשטר.

 

עדות של שתי מתרגלות השיטה בטרם שנרדפו למוות, במחנה העבודה בכפייה

בעיר לונג שאן ניתן לראות בסרט הקצר בקישור הבא:  

 http://falunnews.org.il/download/video/Ms_Gao/LongShanLaborCamp_hi.htm

 

העדויות החדשות:

בחודש האחרון, נחשפו מחנות ריכוז בכול רחבי סין בהם מוחזקים מתרגלי הפאלון גונג ונרצחים לצורך סחר באיברים !

 

תחילה, עיתונאי סיני שעבד עבור רשת טלוויזיה יפנית ערק לארצות הברית וחשף את קיום מחנה מוות בעיר סוא-ג’יא-טון, בו הוחזקו 6000 ממתרגלי השיטה לצורך סחר באיברים.

אחריו ערקה עובדת מבית החולים הסמוך למחנה ואימתה את העדויות, מעדותה עלה שלאחר ניתוחי הסרת האיברים, מושלכים המתרגלים למשרפה, לצורך “השמדת הראיות” לעיתים בעודם עדיין חיים ! הניתוחים מתבצעים כמעט ללא הרדמה בשל שניתוחים אלו אינם נכללים בדיווחי בית החולים ולכן לא מוקצים חומרי הרדמה בכמות מספקת.

מקור שלישי, רופא צבאי בכיר , החל מדליף מידע מתוך סין, תוך סיכון חייו, בו חשף את קיומם של לפחות 36 מחנות נוספים, בגדול מבניהם מוחזקים כ- 140, 000 מתרגלים

 

לאחר שנחשפו עובדות אלו החלו גופים רבים לחקור ולאמת את העדויות.

 עיתונאי תחנת רדיו אמריקאית “רדיו קול התקווה” (sound of hope), התקשר למרכזי השתלות רבים בסין והקליט את השיחות בהם מודים רופאים רבים בשימוש באיברים ממתרגלי פאלון גונג חיים ובריאים

 

מתוצאות ראשוניות של החקירות עולה שמספר השתלות הכבד בין השנים 1991 ל- 1999 בכול רחבי סין הסתכם ב- 78, החל משנת 1999, השנה בה החלה הרדיפה, החל המספר לעלות במאות אחוזים ובשנת 2003 לבדה עמד על כ- 3000 השתלות כבד! , טענת המשטר הקומוניסטי הסיני היא שאיברים אלו הגיעו מאסירים שהוצאו להורג, בהסכמתם. על פי הדו”ח השנתי של ארגון אמנסטי אינטרשיונל, מספר ההוצאות להורג המדווח בסין עומד על 1770 בשנה, הדו”ח מעריך שהמספר האמיתי קרוב יותר ל- 8000.

 

אפילו אם אכן בוצעו כ- 8000 הוצאות להורג בסין בשנה, עדיין אין במספר זה את ההסבר למספר ההשתלות, שכן סיכויי התאמת איבר בין תורם לנתרם שאינו בין משפחה עומד על אחד לכמה עשרות אלפים. בהתחשב בעובדה שאיבר מתאים להשתלה רק במשך 24 שעות מזמן הוצאתו, הרי שלביצוע מספר כה גדול של השתלות דרוש מאגר של מאות אלפי אנשים חיים! (מספר השתלות הכליה והקרניות גבוה בהרבה, בדיקת מספר השתלות הכבד נבחרה מכיוון שאין אדם מסוגל לשרוד יותר מכמה ימים ללא כבד).

 

בעקבות פרסום העובדות, פרסם המשטר תקנה חדשה בדבר השתלת איברים, המקשה על ההשתלות שתכנס לתוקף החודש יולי השנה .מרכזי ההשתלות ברחבי סין מבצעים השתלות מסביב לשעון, בחלקם מועסקים ארבעה צוותי השתלות המנתחים יומם ולילה. ללקוחות המתקשרים נאמר שיש למהר ולהגיע שכן בקרוב יהיה קשה מאוד להשיג איבר ואילו היום, האיבר הנדרש ימצא תוך פרק זמן העומד על בין יומיים לשבוע בלבד!

 

הידיעות החלו להתפרסם בעולם באופן נרחב וקולות הדורשים חקירה החלו נשמעים ברחבי העולם. הנשיא לשעבר קלינטון, הנשיא בוש ומזכיר המדינה פאוול הצהירו בפומבי בנוגע לרדיפת מתרגלי הפאלון גונג.

 

במהלך כול משך הרדיפה האכזרית, מתרגלי הפאלון גונג בסין עתרו ללא הפסקה לממשלת סין בדרכים לא אלימות ובהתאם לחוק. מעשים אלו הוביל בעצמם למאסרים, עינויים ורצח מידיהם של השלטונות הסינים. למרות זאת, אין ולו תיעוד של מקרה אחד של מתרגל פאלון גונג שהגיב באלימות , הרס של רכוש או כיוצא בזה על אף חוסר הצדק הבוטה. מתרגלים מרחבי העולם, פונים לממשלות ולתקשורת, מארגנים צעדות מחאה ושביתות רעב, עצרות מחאה, מסיבות עיתונאים, עצומות תמיכה ותיעוד של הפרות זכויות האדם – בדומה למתרגלי השיטה בסין, גם אנו מקפידים לדבוק באמצעים חוקיים ולא אלימים בלבד בכדי להעלות את המודעות לנושא ולהתנגד לרדיפה.

 

מאות דוחות פורסמו אודות אכזריות הרדיפה על ידי האו”ם, ארגוני זכויות אדם רבים ובכללם Freedom House, Amnesty International, Human Rights Watch, Physicians for Human Rights, and the National Organization for Women. .ממשלות ואנשי ציבור רבים וכן הקונגרס האמריקאי, שאף גינה פה אחד את הרדיפה. (החלטת בית הנבחרים 218 – נובמבר 1999, החלטת בית הנבחרים 188- יולי 2002), כבר הצהירו בגלוי על גינוי פשעים אלו כנגד האנושות ועל הצורך המידי בהפסקתם. אלפי מקרי אונס, עינויים עד מוות, כליאה במחנות עבודה בכפייה ללא משפט, אשפוזים במוסדות פסיכיאטרים כבר אומתו ותעדו בקפידה.

 

כנגד נשיא סין דאז, ג’יאנג זמין ובכירים נוספים האחראים לרדיפה הוגשו, נכון להיום, 61 תביעות בגין רצח עם ועינויים בעשרות מדינות ברחבי העולם.זו הפעילות המשפטית הבין לאומית הגדולה ביותר בעולם מאז ציד הנאצים בתום מלחמת העולם השנייה.

 

אנא קראו את העדויות בעיון ועשו כול שביכולתכם להביא את האמת לאור. כול פשעם של מתרגלי השיטה הינו אמנותם בחיים על פי הערכים אמת חמלה וסובלנות ותרגול תרגילי מדיטציה. בין הנוסעים לסין להשתלות איברים ישנם ישראלים רבים, חלקם בוודאי לא מודע למקור האיברים האמיתי ולכך שהשתלת איבר בסין כמוה כהזמנת חוזה לרצח.

 

הרי כיהודים נשבענו – לעולם לא עוד , הגיע הזמן לקיים!

 

לחתימה על עצומה המגנה את רצח העם ואת קיום מחנות הריכוז לסחר באיברים:

http://www.epochtimes.co.il/news/content/view/589

 

הפניות למקורות המידע:

Human rights watch

http://www.hrw.org/reports/2002/china/China0102-03.htm

http://hrw.org/english/docs/1999/11/09/china1959.htm

 

פרטים ותיעוד התביעות בגין רצח עם ועינויים בהם מואשמים בכירי המפלגה הקומוניסטית ניתן למצוא בקישור הבא :

http://www.flgjustice.org/index.php?option=content&task=view&id=15&Itemid=49

 

דוגמה לתוצאות העינויים שעוברים מתרגלי השיטה ניתן לראות בסרט הבא:

http://www.falunnews.org.il/articles_p/2005/07/c_01/62370_16.htm

 

עדות ראשונה לקיום מחנות המוות:

http://www.epochtimes.co.il/news/content/view/369/86/

עדות שנייה

http://www.epochtimes.co.il/news/content/view/427/86/

עדות שלישית

http://www.epochtimes.co.il/news/content/view/557/86/

 

הודאות מוקלטות של רופאים בשימוש באיברים ממתרגלי פאלון גונג בריאים: תרגום השיחות לאנגלית נעשה על ידי הארגון העולמי לחקר רדיפת הפאלון גונג (WOIPFG)

 

http://www.zhuichaguoji.org/en/index2.php?option=content&task=view&id=167&pop=1&page=0

 

http://www.zhuichaguoji.org/en/index2.php?option=content&task=view&id=166&pop=1&page=0

 

אתר הפרלמנט של האיחוד האירופאי: 11 חברי פרלמנט האיחוד האירופאי  בבקשה רשמית למליאה לניהול חקירה אודות קצירת האיברים ממתרגלים חיים:

http://assembly.coe.int/Main.asp?link=/Documents/WorkingDocs/Doc06/EDOC10904.htm

 

כלי תקשורת בעולם ובארץ

נשיונל ריוויו

http://www.nationalreview.com/nordlinger/nordlinger200603300722.asp

 

Sky news

http://www.sky.com/skynews/article/0, , 30200-13519519, 00.html

 

BBC

http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/4921116.stm

http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/asia-pacific/1411247.stm

http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/4853188.stm

 

וושינגטון טיימס

http://washingtontimes.com/national/20060323-114842-5680r.htm

 

קישור ל C-SPAN

http://www.clearwisdom.net/emh/articles/2006/4/25/72400.html

 

מעריב

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/069/116.html

חדשות HOT

http://news.walla.co.il/?w=//896081

 

 

המחבר הוא איש חינוך, מתרגל ישראלי בשיטת הפאלון גונג

 

מקור המאמר: http://www.articles.co.il מאמרים לשימוש חופשי.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר