אזרחים יקרים תתעוררו…נכתב על ידי בלש מהשטח

אזרחים יקרים תתעוררו…נכתב על ידי בלש מהשטח

בלש אלמוני, משטרת ישראל
01.12.2007 08:51
אזרחים יקרים תתעוררו...נכתב על ידי בלש מהשטח


מספיק עם הכותרות של “עבריינים במדים” , “המחתרת נחשפת” וכו’ וכדאי לכל אדם שרוצה לחיות בכבוד ובביטחון במדינה הזו שישאל את השאלה המתבקשת והיא למה? , למה? ושוב למה ? , איך שוטרים במדינת ישראל מגיעים למצב שהם צריכים לנקוט צעד מעין זה ? (מכתב מבלש אלמוני המופץ בימים אלו באינטרנט)מספיק עם הכותרות של “עבריינים במדים” , “המחתרת נחשפת” וכו’ וכדאי לכל אדם שרוצה לחיות בכבוד ובביטחון במדינה הזו שישאל את השאלה המתבקשת והיא למה? , למה? ושוב למה ? , איך שוטרים במדינת ישראל מגיעים למצב שהם צריכים לנקוט צעד מעין זה ?

 

אז התשובה לכך היא ארוכה ומורכבת ולכן אזרחים יקרים…אנסה להמחיש לכם על קצה המזלג את ההתרחשות בשטח.

 

אזרחים יקרים…זה נכון שרובכם מנותקים לחלוטין מהעולם הפלילי ומושגיו , אבל רצוי שתתחילו להבין ולהפנים שזה פשוט עניין של זמן עד שזה ייגע בכל אחד ואחת, בנושא תאונות הדרכים כבר נוכחנו לדעת שאין אדם במדינה זו שלא נפגע או לא מכיר משהו קרוב לו שנפגע מנגע זה.

 

בקצב בו הפשיעה גואה בחסות בתי משפט עקרים ומספר עורכי דין תאווי בצע שהתנהלותם על גבול הפלילי וחלקם אף פליליים ובמקביל משטרה חסרת כוח אדם ואמצעים מוגבלים , השילוב הזה הוא   חולי שהתפרץ ופוגע בביטחונו של כל אזרח , זכרו כי אף אחד לא מוגן.

 

היום זה רק החלון ששברו לך ברכב והרדיו דיסק שנגנב , לא נורא קצת טרטור ומסדרים נזק על סך 500 ₪ – נסבל ?! ,  נסבל !!! , מחר זה הילדים שלכם בבית הספר שנפגעים קשות על ידי אלימות חסרת רסן מצד ילדים אחרים שימשיכו להגיע לבית הספר ולהשליט שררה בעוד שילדכם מפחד מסרב לחזור ללימודים- נסבל ?! , מחר זו הסבתא שלכם שתחזור עם הביטוח הלאומי שלה בעוד עבריין שחשק בכספה לא יבחל בשום אמצעי להשיגו גם אם יצטרך לגרור אותה על הכביש ולבעוט בראשה עד אובדן הכרה , אבל גלו רחמים נסו לשקם את אותו עבריין יש לו סך הכל 40 עבירות רכוש קודמות, במקרה הטוב הוא יישב שנתיים בכלא וישוחרר , נסבל ?! , מחר זו הילדה שלכם שחזרה מהחוג ונאנסה באכזריות על ידי פדופיל מופרע ולגביה חייה תמו , ולגביו ינסו לשקמו הוא יישב בכלא במקרה הטוב 5 שנים ישוחרר ויחפש את הקורבן הבא(יש שופט שמאמין כי זה לא צפוי??) , נסבל?! ,מחר זה ביתכם שייפרץ ולפרטיותכם יחדרו ואותה כספת שהכילה פריטים בעלי ערך סנטימנטאלי תיגנב על ידי חבורה של עושקים שלא עבדו יום בחייהם לגביכם אפילו אין ערך כספי לנזק שבלב , לגביהם פשוט ישמרו על זכות השתיקה , ישכרו עורכי דין שכבר ידאגו לעשות צחוק מכבוד ביית המשפט ולשחרר את לקוחותיהם אבל עם עוד קצת מזומנים בכיסם וכל זאת תאוות בצע שלא בוחלת בשום אמצעי להשאיר את האזרח חשוף לפשיעה ובאמתלה של שמירה על   כבוד האדם וזכויות הפרט  והכל במימון האזרח הפשוט , נסבל ?! , מחר על דלת  העסק שבניתם בעמל של שנים ידפקו מספר בחורים שמכירים את דרך האלימות בלבד ויודיעו לכם שהם השותפים החדשים שלכם ושהם מקווים שאתם מבינים אותם, זה לא מתאים לכם? , תספגו רימונים , מטענים ואולי אף תשלמו בחייכם והם ימשיכו להתעשר, נסבל ?!

 

רבותיי…אף דוגמה מהקומץ שהועלו כאן לא דמיונית וזה רק על קצה המזלג  הכל לקוח מאירועים שאנו כאנשי שטח נתקלים בשגרה היומית,   בחלק זה כבר פגע וזה רק הולך ומחמיר , אל תהיו אדישים…תתעוררו !!!

 

עליכם להבין שהמשטרה עושה כמיטב יכולתה בכוח האדם ובאמצעים שעומדים לרשותה…אך האם לא נמאס לכם מהתירוצים   , מה שאתם רוצים זו משטרה חזקה ואיכות חיים, יקומו יפי הנפש ויאמרו “מדינת משטרה ” אך אל להם לחשוב שהם מחוסנים ולא פגיעים גם אחרי שהם סוגרים את השער החשמלי ונחבאים ” בטירותיהם” נאיבים , אטומים   ומנותקים מהשטח.

 

עבריינים רצידיביסטים שמגיעים לבתי המשפט שמים לצחוק וללעג את בתי המשפט ביודעין כי הפשע מבחינתם  משתלם , כואב לומר זאת אבל ילד בן 13 שמביט בבחור צעיר משכונתו שגדל בדיוק באותם תנאים שהוא גדל וכעבור זמן קצר החל להסתובב ב- B.M.W חדשה ועבר להתגורר במגדלי יוקרה וכו’ רואה בו מודל לחיקוי ורואה בעולם הפשע מפלט ראוי , משהו מסוגל לשכנע אותו אחרת ??

 

אם כך היכן ההרתעה ?, עד מתי העבריינים ילעגו לענישה הקלה ? עד מתי ההפקרות הזאת ?

 

אזרחים יקרים…נכון שהאישומים לכאורה נגד אותם שוטרים חמורים , ובנוסף גם כך קשה לנו לאנשי השטח שהפיקוד הבכיר בחר לשפוט אותם טרם התנהל משפטם , וקשה עוד יותר שקבוצה של אנשים עבי כרס שחלקם כנראה אף פעם לא רץ אחר פורץ או ראה מנת סם או נלחם בפשיעה בדרך כלשהי , בחר לנהוג כך ולהפקיר את שוטריו.   לכן הבקשה שלי ממכם שלא תמהרו לשפוט אותם וזכרו כי לא מדובר פה בשוטרים שסרחו גנבו, שדדו , סחרו בסמים או יצרו קשרים פסולים עם עבריינים אלא מדובר בקבוצה של שוטרים איכותיים  ששנים רבות שרתו בנאמנות ובמקצועיות במשטרת ישראל , ואני מדגיש בכאב ובצער כאשר הועמדו עם הגב לקיר ללא כל גיבוי מערכתי בחרו בצעד זה.

 

אזרחים יקרים…זכרו שאלה חברים שלנו ואנו אוהבים אותם מאד נכבד אותם , נתמוך בהם ונגן עליהם בכל עת , כי דרכינו וערכינו הם לא להפקיר חברים .

 

בידיכם כאזרחים יש את הכוח לדרוש משטרה חזקה ורפורמה בענישה שתגביל שופטים לעונשי מינימום על מנת שבתי המשפט ירחיקו עבריינים רצידיביסטים מהחברה ויפסיקו ולנסות לשקמם על חשבון החברה שמדי יום משלמת ותשלם מחיר גבוה.

 

בכאב רב              

 

ובתקווה לשינוי      

 

הבלש האלמוני     כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר