טירוף אנאפוליס

טירוף אנאפוליס


ג’וזף פארח 24.11.2007 12:51
טירוף אנאפוליס


לי, מכל מקום, ברור, לצערי הרב, שבסיומה של פגישת הפסגה הזו, באנאפוליס, נזכור בגעגועים את ה”ימים הטובים” של “אוסלו” על תוצאותיהם… 

Annapolis insanity

Joseph farah

 


טירוף אנאפוליס

ג’וזף פארח

 

תרגום: חנה אייזנמן

 

 

לי, מכל מקום, ברור, לצערי הרב, שבסיומה של פגישת הפסגה הזו, באנאפוליס, נזכור בגעגועים את ה”ימים הטובים” של “אוסלו” על תוצאותיהם…

 

 

ושוב משמשת ארה”ב שושבינה ראשית בתכנית תככנית ונבזית, לקידום תכנית השלבים של הג’יהאד האיסלאמי, כשהיא מתכסה בעלה התאנה של קידום “תהליך השלום”. הפעם יבוצע הפשע באנאפוליס שבמרילנד, ארה”ב, כבר בחודש זה.

 

לאחר מעשה, תהפוך “אנאפוליס” לעוד מושג המסמל טעות הסטורית נפשעת.

 

במה דברים אמורים?

 

היום, עם הזכרת “אוסלו”, מיד עולה בדעתנו מה שנקרא – “תהליך שלום במזרח התיכון”.  אותו תהליך, המוביל, בהכרח, למאמצים בלתי נדלים של ישראל לפייס את האיסלאמיסטים.

 

זו, בעצם, כל משמעותו של “תהליך השלום”;   לחזור שוב ושוב ובדיוק נמרץ על אותם מהלכים, ממש, ולצפות, מסיבה לא ברורה, לתוצאות שונות מאלה שהביא אותו תהליך בעבר…

 

אין לתהליך זה הגדרה מתאימה יותר מ”טירוף”!

 

לי, מכל מקום, ברור, לצערי הרב, שבסיומה של פגישת הפסגה הזו, באנאפוליס, נזכור בגעגועים את ה”ימים הטובים” של “אוסלו” על תוצאותיהם…

 

להלן הנושאים בהם אמורים לדון ולהחליט משתתפי וועידת הפסגה –

 

         הגבולות בין ישראל למדינה הפלשתינאית העתידית.

         מעמד ירושלים, כולל המקומות הקדושים הצמודים להר הבית.

         “זכות השיבה” הפיקטיבית של המזוהים במרמה כ”פליטים פלשתינאים”, החיים מחוץ לישראל ובשטחים ה”פלשתינאים”.

 

אבל, למען הדיוק, מדובר במלאכת מחשבת של רמיה. האמת היא, שנושאים אלה לא יוכרעו בוועידה. הם כבר הוכרעו. הפגישה באנאפוליס הוא הליך פורמאלי שמטרתו לחשוף קבל עולם את ההחלטות שכבר נתקבלו בהתוועדויות סתרים של חברי מחתרת אנאפוליס.

 

ההנהגה הישראלית, אם ניתן להגדיר כך דבר והיפוכו, החליטה החלטה נחושה, למסור למוסלמים את הר הבית, המקום הקדוש ביותר ליהדות. היא נחושה לחלק את ירושלים. והחליטה להמשיך בביתור שארית ארץ ישראל ולהעבירה לנצח לידי המוסלמים.

 

גזר הדין נחתם. מנהיגות ישראל, אכן, נחושה בהחלטתה למסור באנאפוליס את הר הבית לידי המוסלמים, ולוותר סופית על כל טענה למקום קדוש זה.

 

חובה עלינו להבין את אופן החשיבה של האליטה הפוליטית בישראל. משום מה, יש לנוצרים נטיה להעריץ את היצורים האלה. אולי בגלל דמיונם המדהים לפוליטיקאים שלנו, כאן, באמריקה – אלה המוכרים את זכויותינו מלידה, את מורשתנו הייחודית, מורשת עם ואומה ברוכי עליון ויראיו.

 

פחד האימים של האליטה הפוליטית בישראל, לפחות מאז הנצחון במלחמה ששת הימים, ב- 1967 , הוא מפני האפשרות שבית המקדש ישוב וייבנה. רובם רואים בחזון זה של נביאי ישראל, לא יותר מאמונה תפלה ומטופשת, המאיימת להשקיע את העולם במלחמה.

 

זו הסיבה לזריזות היתרה שגילה משה דיין, מיד לאחר שחרור הר הבית, למסור את ההר לשליטת המוסלמים, וזו הסיבה שאהוד אולמרט וחבורתו מתאמצים למסור אותו לצמיתות, באמצעות הסכם חתום ומחייב.

 

ההנהגה הפוליטית בישראל הרחיקה לכת עד כדי עבירות על חוקיה שלה, כדי לאפשר למוסלמים לחפור בהר הבית ובסביבותיו. הם יעשו כמעט הכל כדי לבטל את תקוותם הנבנית והולכת של היהודים המאמינים, כי עוד יזכו לראות בבניית בית מקדשם.

 

ידידתנו הגדולה

 

איזה עיתוי מוזר לכניעת ישראל לאויביה. לא די שישראל מודאגת, בצדק, בגין שני איומים גרעיניים – אחד מצד איראן ואחר מצד פאקיסטן, השרויה בתוהו ובוהו – אלא, על ראשה מאיימים גם כמה וכמה איומים קונבנציונאליים.

 

         חיזבאללה הניח את ידיו על מספר טילים המטווחים על נמל התעופה הבינלאומי של ישראל. על פי מקורות יודעי דבר, זוהי ה”הפתעה המדהימה” לישראל, השמורה בבית גנזיו של נסראללה, בה מרבה ראש ארגון הרצח, להתהדר בנאומיו.

         בשעה שישראל מתכוננת למסור את יהודה ושומרון למכונים “פלשתינאים”, מתכונן החמאס, המסתייע באיראן ובסוריה – לחזור על תרגיל ההשתלטות על הגדה המערבית, בדיוק כפי שעשה ברצועת עזה.

 

היש את נפשכם לדעת, באמת ובתמים, באיזו מדיניות מטורפת נוקטת ארצות הברית לנוכח איומים אלה על עצם קיומה של מדינת היהודים?

 

על פי דיווחי WND (WorldNetDaily) היום (13.11.2007), איש דת “פלשתינאי” בכיר, הידוע בשבחיו למתאבדים המתפוצצים על אזרחי ישראל, נפגש בשבוע שעבר עם סנאטורים ועם חברי בית הנבחרים האמריקני, ובחודש שעבר נפגש להתייעצויות עם מזכירת המדינה – קונדוליסה רייס. בספר שפרסם זה עתה השייח’ תיאסיר תמימי, שופט עליון ב”רשות”, הוא טוען, שהתורה היא זיוף, תולדות היהודים והנוצרים, זו המצאת סרק,  בית המקדש של היהודים מעולם לא היה קיים, מסגד אל-אקצה נבנה על ידי מלאכים ואברהם, משה וישו היו נביאי האיסלאם. בזכות ה”יצירה” הזו זכה להתראיין בתיקשורת.

 

נראה ששום דבר לא יעצור את צעדתם של הזומבים המתאבדים בדרך ל”שלום”. וזכרו את דבריי – בעתיד, תהיה ל”אנאפוליס” משמעות חדשה עבור כולנו, והיא – חשיכה מזוויעה באימתה.

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר