פרו ורבו ומלאו את הארץ

פרו ורבו ומלאו את הארץ

חנה אייזנמן
26.05.2016 00:58
פרו ורבו ומלאו את הארץ


כל אותם מנוולים, שכבר שנים מתאמצים להביא עלינו את צמצום הילודה/אוכלוסיה, בוודאי מודים להיטלר שדאג, שיהיה להם לחם לאכול ובגד ללבוש, שאילולא השמדת לפחות שליש מעמנו, הסוּפּרים היו, לא רק מתפוצצים מרוב תכולה, אלא, מתנשאים לגובה מגדל בבל. גם לא יכלו להציף את הארץ במהגרי עבודה פושעים, אנסים ומפיצי מחלות, ובאשפת האיסלאם, המצמצמת את מספרנו בסכיניה, המתקדמת ומכסה את עין הארץ, מצפון עד נגב, ואת כל ארצות הגויים.ב”ה


פרופ’ ליבוביץ’: “היטלר היה דמות מוסרית למופת”.


כל החוקרים הממליצים על צמצום הילודה, מחשש, שבני האדם יפשטו על הארץ כארבה ויכלו את כל אשר עליה, הם שלוחי הנאציזם הבינלאומי – ה – NWO, אלה, שכדי להוכיח את צדקת הפשע של השמדת אוכלוסית כדור הארץ, משמידים, בה בעת, את הצומח והחי, כשהתוצאה תהיה, צמצום כל החיים על פני כדור הארץ.

אבל, המנוולים הגדולים מכולם, הם חלאות השמאל, שונאי ישראל פתולוגיים. חלאת האדם הזו, מבצעת כל פשע אפשרי נגד עם ישראל, תחת איצטלות ערכי מוסר נעלים. י. ליבוביץ, למשל, אמר שהיטלר היה דמות מוסרית למופת… למען המטרה היה מוכן להקריב את עצמו ואת עמו….

חנה קהת דואגת לבריאות הנשים החרדיות ולתוחלת החיים שלהן… כלכלנים למיניהם דואגים לעניים… וכולם יחד, משתפים פעולה בקידום שלבי תכנית השלבים להשמדת הישוב היהודי לצמצום נוכחותנו בעולם, בכלל, ובארץ ישראל, בפרט.

קיימים חילוקי דעות בין חוקרי השואה על מספר המושמדים, יש אומרים, שבעה מליוני יהודים, ואחרים, המגיעים עד המספר ארבעה-עשר מליון. במשך מאות בשנים מוכרת “בעיית היהודים”, ובמלה אחת אחרת – האנטישמיות. גויי התבל מכירים בבעיה, המוגדרת במורשתנו, גירסא דינקותא של כל יהודי מזוהה עם עמו: “הלכה בידוע, עשיו שונא ליעקב..”. פושעי ישראל, דוגמת המשומד, הרצל, האשימו את היהודים, כמי שהרויחו את השנאה אליהם ביושר…. הוא למד מהמן – יֶשְׁנוֹ עַם-אֶחָד מְפֻזָּר וּמְפֹרָד בֵּין הָעַמִּים, בְּכֹל מְדִינוֹת מַלְכוּתֶךָ; וְדָתֵיהֶם שֹׁנוֹת מִכָּל-עָם, וְאֶת-דָּתֵי הַמֶּלֶךְ אֵינָם עֹשִׂים, וְלַמֶּלֶךְ אֵין-שֹׁוֶה, לְהַנִּיחָם.  ט אִם-עַל-הַמֶּלֶךְ טוֹב, יִכָּתֵב לְאַבְּדָם; זה כל הענין, אין אחר, להשמיד להרוג ולאבד את כל היהודים, פיזית או רוחנית, ובלבד, שלא יישאר זכר ליהדות. לכן, האנטישמי, “אבי הציונות” תכנן לנצר את כל העם היושבים באירופה.. והדברים ידועים. מטרת ה”ציונות” לא השתנתה מאז ועד היום. רדיפת היהודים שומרי המצוות במדינת הזדון הזו מתעצמת מיום ליום. כבר חזרה לימי עוכר ישראל, בן גוריון. מעט רצון החיים שנותר בעם הזה מותקף כ”תהליכים מדאיגים…”, וכו’, כל גילוי פומבי של יהדות, מותקף על ידי היודועמלקים במלים הגבלסיות ביותר. כאילו היתה איזו הצדקה לישיבת עם ישראל בארץ ישראל, ללא תורת ישראל, כאילו, הם, המנוולים, שמקומם לא יכירם בארץ ישראל, הם קובעי הנורמה החוקיים, ב”מדינת היהודים”. במקום שהם, יוכרו כסרח עדף, שכלפיהם אפשר או אסור להפגין סובלנות, התהפכו הדברים, והם, הלגמרי לא לגיטימיים, הם המפגינים “סובלנות” כלפי שומרי המצוות, שהם היהודים האותנטיים, אשר להם הארץ.

כל המנוולים האלה, שבינתיים, לא התנדבו להתאבד, הם ומשפחותיהם, המטיפים לצמצום הילודה במדינת הרשע הזו, חושבים שהם בוראי שמים וארץ, הם האחראים להזנת יושבי תבל והם הקובעים מי לחיים ומי למוות, בדיוק, כפי שנהג המימסד ה”ציוני”, שיישם את מדיניות ה”עליה הסלקטיבית”, בעיצומה של ה”שואה”, כאשר הביאו לארץ רק את עוכריה ואת היהודים הפקירו למשרפות.

יש לי מלה אחת להגדיר את הפושעים האלה, נגד העם היהודי ונגד האנושיות – נאצים, וזאת, לשון המעטה, אך, בינתיים, היא נחשבת לנוראה ביותר, טרם תוקנה ההגדרה המתאימה יותר לרוצחי עמם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר