השופט עמיעד רט – גנב! גנב! גנב!!! – מדוע אתה לא תובע אותי?!

קישור מקוצר למאמר הזה: https://www.quimka.net/36160
 

שמחה ניר, עו”ד 29.12.2014 18:29
גנב, מושחת, מוג-לב, כפפה לרגליך!

גנב, מושחת, מוג-לב, כפפה לרגליך!

 

מה אעשה כדי שהמושחת הזה יתבע אותי על הוצאת לשון הרע, והוא – ממש לא יפה מצידו – מסרב לספק לי את הסחורה? אני ארד על ברכי, ולפניו אתחננה!

שמחה ניר, עו”ד

בן 75 שנים אנוכי היום, ועוד כוחי במתני!

“לייק” לדף הפייסבוק עו”ד שמחה ניר – שר המשפטים הבא

המאמר ה-4,000 באתר: לו אני שר המשפטים

ההכרזה הרשמית שלי על ריצתי לתפקיד

כבוד הגנב, מר עמיעד רט,

אתה היום שופט – עדיין שופט.

מינויך כשופט, ביום 1.12.2014, היה אמור להתעכב עד שהיועץ המשפטי לממשלה יורה לחקור את חלקך בשוד-המיליארדים בהוצל”פ, בשיטת ה”סולמית”, אלא שיד נעלמה – כנראה שהמיליארדים עושים את שלהם – הצליחה ליירט את עתירתי לבג”ץ בעניינך ובעניינם של אחרים – שאינם טובים ממך – בדרכה מארה”ב ארצה.

התוצאה הייתה שאתה זכית ל”הארכת מועד”, ועתירתי, אשר הגיעה ארצה באיחור, הצריכה תיקון מתאים, כדי להוציא אותך לחופשה עד שהאדון יהודה ויינשטיין יפסיק לגרור את רגליו, יורה על חקירת הפרשה, ויחליט בהתאם לממצאיה – והעתירה, יחד עם הודעת התיקון, אכן הוגשה, וכעת היא מחכה להחלטה כלשהי.

אבל אל דאגה, אני לא אניח לך, תהייה אשר תהיה התוצאה בבג”ץ.

אני לא אניח לך, כי אתה גנב, גנב, גנב!!!

אני אעשה את כל אשר ביכולתי כדי שאתה תהייה ה”דייר” הראשון של האגף לזכרו של עו”ד שמחה ניר, בכלא מעשיהו, אבל אל דאגה: אתה לא תשתעמם שם, כי אחריך יבואו עשרות ומאות מחבריך ושותפיך לשחיתות בהוצאה לפועל, וכאשר האגף הזה יתפוצץ מעודף-אוכלוסין, אתם תעברו בהמוניכם אל בית הכלא לזכרו של עו”ד שמחה ניר, כלא שבממדיו יספק את הביקוש למקומות כליאה למושחתי ההוצל”פ לאלפיים שנה קדימה (ואחר כך נדבר).

יחד עם זאת, יש לי בעייה איתך: זה ארבע שנים ומעלה אני מפרסם את דבר שחיתותך, לא רק בהאתר של קימקא, אלא גם בכל מקום אפשרי ובלתי אפשרי. חפש בגוגל את הצירוף “עמיעד רט” יחד עם המילה “גנב”, ותמצא כ-800 תוצאות, כמספר הזה כאשר שמך בא עם “שחיתות”, ומן הזה עוד כהנה וכהנה צירופים אחרים שאינם מחמיאים לך במיוחד, ומקורם בפרסומים שלי.

גם פנייתי אל הוולב”ש, בהתנגדות לבחירתך לשפיטה, אינה חסינה מתביעה ואישום פלילי לפיו חוק לשון הרע.

ואתה שותק, לא תובע אותי ולא תובע את עלבונך.

הסיפור הזה התחיל במכתבי אליך מיום 5.10.2010, בו אני מתייחס לתיק הוצל”פ אחד, מסויים, שהיה בטיפולך, ושואל אותך איפה הכסף, לאן נעלמו חצי מיליון שקלים, והגיע לשיאו בשני תחקירי על שחיתות הסולמית (האחד מציג את הדרך בה מתבצעים הדברים, והשני חושף את זהותם ושמותיהם של המעורבים בשחיתות הזאת), כאשר אתה תופס בהם מקום של “כבוד”.

ודבר אחד נפלא מבינתי הדלה: אדם שפוי ובעל כבוד עצמי, המשוכנע בניקיון-כפיו, לא יעבור בשתיקה על שלל פרסומים כאלה, וללא ספק ינקוט בהליכים – פליליים ו/או אזרחיים – לפי חוק לשון הרע, על מנת להשיב את כבודו האבוד אשר נרמס עד-עפר, ואילו אתה שותק כדג, ומחכה – לשווא – שהגל העכור הזה יחלוף לו, אבל הוא לא חולף – ואתה שותק.

אתה, ככל הנראה, אפילו לא מבקש מדוברת מערכת המשפט, עו”ד איילת פילו, להגן על כבודך. נאדה!

הייתי מנסה, אולי, לשחד אותך כדי שתגיש נגדי תביעה בגין לשון הרע, אבל אני לא משחד שופטים.

המקסימום שאני יכול – ומוכן – לעשות הוא לרדת על ברכי, להתחנן ולהתייפח לפני הוד מעלת כבודך: אנא, אדון עמיעד רט, אנא ממך, הגש נא נגדי תביעה על לשון הרע!

אז אני כורע ברך ומשתחווה לפניך: אנא ממך, תבע אותי!!!

שמחה ניר, עו”ד

______________

למשתמשי פייסבוק, טוויטר ושאר הרשתות החברתיות – נא לשתף!

נא להגיב באמצעות הקישור “הוספת תגובה” (למטה מכאן)

אל תאמרו “מבחן בוזגלו” – אמרו “מבחן אלישבע”*לסגור את לשכת עורכי הדין*לדף הפייסבוק של עו”ד שמחה ניר*לדף הפייסבוק של האתר של קימקא

דוקודרמה: זרוק אותו לאיראנים איך נפטרנו מאשר גרוניס 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר