ל”ג בעמר, כמדיניות

ל”ג בעמר, כמדיניות

חנה אייזנמן
29.04.2013 12:32
ל"ג בעמר, כמדיניות


“הקטנה והורדת גובה הלהבות…”. זו, בדיוק, מדיניותה של המדינה ה”ציונית” – כיבוי שריפות – לשמר, לעולם, את מצב המלחמה בארץ, כדי להבטיח את שליטת הרשעים על שארית פליטת ישראל, עד, שגם זו תכלה מן הארץ, ר”ל.ב”ה


ל”ג בעמר, כמדיניות

אי אפשר לנצח את הטרור

הוא מומחה לטרור ואיש שב”כ לשעבר, וקוראים לו, ש. כ. והמומחה קובע – אי אפשר לנצח את הטרור….. לשם כך לא צריך להיות מומחה, כל שמאלני, שמוסר נשק ל”טרוריסטים” יספר לך, שטרור אי אפשר לנצח בכח, על-כן, יש לתת לו עוד כח, כדי להצדיק את האמירה הנפשעת הזו.

וכמובן… “מה זה יעשה לנו, כעם”, אם נשתמש בכל הכח נגד ה”טרור”.

השאלה היא, מה עשו לנו, כעם, כל רודפינו מבית, המעניקים את כל הכח לג’יהאד האיסלאמי, ואז, אומרים, שאי אפשר לנצח את הטרור…. כבר קבע ג’וזף פארח, עתונאי ערבי, אמריקני, נוצרי, אוהב ישראל – “ישראל” מעצימה את הפאשיזם האיסלאמי…

זה לא טרור!!!! זה הג’יהאד הכל איסלאמי להשמדת היהודים בארץ ישראל!!!! וכל המומחים לטרור, יודעים זאת. ולמה איני שמה את המומחים במרכאות, כי הם באמת מומחים לשמר ולקבע את הטרור. זה אותו נוסח של “מדינה במצור”, שהרי, להחזיק בפירות הניצחון על העומדים עלינו לכלותנו, זה “כיבוש משחית”.

מתנהלת כאן לוחמה פסיכולוגית ופיזית נגד היהודים בארץ ישראל, שמפלצתית כמוה לא מוכרת בדברי ימי העולם.


מה זה יעשה לנו

“מה זה יעשה לנו..”. זה יבטיח שלא ישחטו פה משפחות שלמות בלילות שבת וחג. זה יבטיח שלא יפוצצו כאן מנייני יהודים במסעדות ובאוטובוסים. זה יוסיף לנו כבוד, זה יוסיף לנו בטחון, במעשה ובהרגשה. זה יהיה הדבר הנכון ביותר, המוסרי ביותר, האנושי ביותר, המתבקש ביותר והשפוי ביותר.

מה שקורה עכשו בארצנו, זה טירוף מוחלט. זה מטורף עד כדי כך, שזה נשגב מתפיסתו של העם המושמד והולך. זה מרושע, זה מתועב. זה מזוויע, זה משהו, שאין מלים להגדירו. גועל נפש. זה משהו, שרק עוכרי ישראל מסוגלים לעשותו לעם היהודי.


אמרו חז”ל: נמשלו ישראל לעפר ולכוכבים, כשעולים, עולים עד הרקיע ועד הכוכבים, כשיורדים, יורדים עד עפר…. כל מי שעיניו בראשו, נוכח לדעת, כי, אכן, כך!

מבצעים את הפשעים הנוראים ביותר, באיצטלה הומאניסטית…. מורשת הרצל&ויצמן&בן-גוריון, השאירה, הרחק מאחור, את הנאציזם!

“הקטנה והורדת גובה הלהבות…”. זו, בדיוק, מדיניותה של המדינה ה”ציונית” – כיבוי שריפות – לשמר, לעולם, את מצב המלחמה בארץ, כדי להבטיח את שליטת הרשעים על שארית פליטת ישראל, עד, שגם זו תכלה מן הארץ, ר”ל. יוצאים מעזה, נכנסים לעזה, יוצאים מעזה, נכנסים לעזה…. בינתיים נופלים ילדי ישראל בהמוניהם, אבל, ל”ציונות” זה, כלל, לא אכפת, זה הדבר האחרון שעניין אותה אי פעם.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/255137כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר