מערכת המשפט חסרת אונים

מערכת המשפט חסרת אונים

חנה אייזנמן
04.01.2013 02:43
מערכת המשפט חסרת אונים


עצם הניסוח מעיד, שכותבו מחבב מאד וסלחני מאד כלפי ה – infant terrible אז, בן שבעים, שמערכת המשפט חסרת אונים כנגדו… זו, כנראה הסיבה, שלא די שיצא נקי מעלילת הדם שלו על משה זר, אלא, תשלום הוצאות המשפט של המשמיץ, נדרשו מידי משה זר….. מעניין אם היה משפטן אחד, בתחום, בכל מערכת המשפט, שאמר איזו מלה על פסק הדין המזעזע הזה….ב”ה

 

 

מערכת המשפט חסרת אונים

 

א. קצת רקע             

מערכת המשפט חסרת אונים

                               תום לב: 

                                                      העיתונאי גדעון ספירו נעצר עם שובו מעזה
                                                העיתונאי הישראלי גדעון ספירו נעצר במעבר ארז עם שובו מביקור ברצועת עזה *                                                                                                                                                   
                              הגיע לרצועה לפני ימים אחדים על ספינת פעילי השמאל * נחשב לידידו הקרוב של מרגל האטום מרדכי ואנונו

     


“יותר מעשרים שנה כותב גדעון ספירו מכתבים לשופטי ישראל; הוא פעיל זכויות האדם, בן 70…. ספירו נוזף בשופטים, מגנה אותם, מגדף אותם. מערכת המשפט אינה יודעת מה לעשות איתו.

 

“לפני חודשים אחדים שלח ספירו שני מכתבים לשופט בית המשפט העליון, אדמונד לוי. לוי שחרר למעצר בית את שמשון ציטרין, שעמד לדין באשמת חלקו במעשה לינץ’ שביצעו מתנחלים בנער פלשתינאי ברצועת עזה. “גילית פנים של שופט מנוול”, כתב ספירו לשופט לוי וסיפר לו על עצמו: הוא היה ילד בגרמניה כשהנאצים החלו לבצע מעשי לינץ’ ביהודים”. (31.01.2006 http://www.haaretz.co.il/misc/1.1079817)

“הארץ”, העתון לאנשים החושבים: “מה עוד יכולנו לעשות היום לקידום תכנית השלבים ולא עשינו”.

 

גם כותב העלילה, לעיל, כאילו בעובדה הכתוב מדבר, היה צריך לעמוד לדין!

 

עצם הניסוח מעיד, שכותבו מחבב מאד וסלחני מאד כלפי ה – infant  terrible  אז, בן שבעים, שמערכת המשפט חסרת אונים כנגדו… זו, כנראה הסיבה, שלא די שיצא נקי מעלילת הדם שלו על משה זר, אלא, תשלום הוצאות המשפט של המשמיץ, נדרשו מידי משה זר….. זר לא יבין זאת. רק במדינת ה”שלום” הזו, המנוהלת בידי עב”מים, ולאחר עשרות שנים של שטיפת מח אלימה, אנשים מבינים, ואפילו, שותקים. מעניין אם היה משפטן אחד, בתחום, בכל מערכת המשפט, שאמר איזו מלה על פסק הדין המזעזע הזה….

 

ובאמת, ההוצאות של ספירו היו מיותרות לגמרי. הוא לא היה צריך להתאמץ כל כך, כדי להימצא זכאי… לא חבל על הכסף? וודאי שחבל, אז, צריך להחזיר לו… הלוא, לפי עתון “הארץ”, מערכת המשפט כבר מזמן הרימה ידים בכל הנוגע ל”ילד” הזה, שאינו בר עונשין. אז, על מה ולמה, שיחקו את המשחק הזה?

 

מערכת משפט, בכל מדינה אחרת, להוציא מדינת שמאל ישראל, היתה יודעת, היטב, “מה לעשות אתו”. מדינה שפויה לגמרי, היתה משליכה אותו ואת כל דומיו לכלא (את הסעיפים, רישמו אתם… מסוכן להתעסק עם האנשים האלה…).

                      מערכת המשפט חסרת אונים

בצד ימין, ה”מסכין”, מיידה אבנים, במרץ, בנוער יהודי, המטייל על שפת הים, בין מעוז-היום לבין כפר ים. בצד שמאל, ההצגה הגדולה, בהשתתפות צה”ל ה”קדוש”.


הכל כבר יודעים שה”לינץ” בנער המואסי, לא היה ולא נברא. אבל, הלינץ’ שעושה ספירו לעם ישראל, בכלל, ולמתנחלים, בפרט, חי וקיים ובועט, במרץ בלתי נדלה, ומערכת המשפט, ר”ל, אינה יודעת “מה לעשות אתו”. באמת, מסכנה, מערכת המשפט.

 

להזכיר שהנער שנעשה בו “לינץ'” קבל בערב המוני אורחים מן המגזר הג’יהאדי, קבל מחמאות על משחקו המצויין, ואולי קבל תגמולים נאים על משחקו, מן המדינה שמערכת המשפט שלה אינה יודעת מה לעשות עם ספירו. אבל, יודעת להפעיל מרצחים ערבים, כדי להצדיק את גירוש היהודים מארץ ישראל.

היו גם מי שצילמו את מעשה הלינץ’, רק שכחו להוריד מן הסרט, את ה”קרבן”, המיידה אבנים בנוער יהודי, וחיילי צה”ל מגינים עליו.


מערכת המשפט חסרת אונים

גם לא הצליחו להעלים את הסרטון המראה איך הצלמים מביימים את הסצינה.

 

אבל, לא סיפור המואסי המאוס הוא הנושא שלי, אלא, מערכת המשפט “חסרת האונים”, נגד אויבי ישראל, ומלאת און ומרץ נגד קרבנותיהם.

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר