ל”נאום תשובה מרב-סטיריקן איטלקי לרב-חובל ישראלי”

ל”נאום תשובה מרב-סטיריקן איטלקי לרב-חובל ישראלי”

חנה אייזנמן – 01.06.2011
16.05.2012 10:13
ל"נאום תשובה מרב-סטיריקן איטלקי לרב-חובל ישראלי"


אוריאנה פלאצ’י: “אני מוצאת את זה מביש שבאיטליה מתקיימות צעדות תמיכה בהן צועדים אנשים בתחפושות של מתאבדים, מקיאים גידופים מרושעים על ישראל, מנפנפים בתמונות של מנהיגים ישראליים שעל מצחם טבוע צלב קרס… אנשים אלה היו מוכנים למכור את אמותיהם בשביל הזכות לראות יהודים שוב במחנות ההשמדה, בחדרי הגאז, בתנורים של דכאו, מטהאוזן, בוכנוואלד וברגן בלזן”.לכבוד היודונאצים משתתפי חגיגות “יום הנאכבה”

ב”ה

 

 

 

ל”נאום תשובה מרב-סטיריקן איטלקי לרב-חובל ישראלי

 

 

 

איך הגעתי לדברי אנונימוס כמוך

 

אצלך החיים הם סאטירה… אצלינו החיים הם ענין של חיים או מוות

 

לפני הכל אסביר לך איך הגעתי לדבריך, שלא באמת ראויים לתגובה, כפי שכל מה שכתבו השטירמר של יוליוס שטרייכר ואדוניו, גבלס, לא היו ראויים לתגובה, מבחינת רמתם המוסרית, אלא, כשטינופת כמוך ודומיך מצליחים במעשיהם, קידום תכנית השלבים הג’האדית להשמדת היהודים בארץ ישראל, הרי, נראה, שאין ברירה, אלא, לרדת למדמנה, ולנסות ליבש אותה…

 

אצלך החיים הם סאטירה, כי אין לך דאגות וחייך אינם מאויימים, יום יום ושעה שעה, אצלינו, החיים זה ענין רציני מאד, המלווה, לעיתים, בבדיחות מקאבריות, כדי להימלט אל ההומור השחור, מפני העובדה שאנו חיים על זמן שאול, אצלינו החיים הם ענין של חיים או מוות, כשפושעים, כמוך, מתאמצים בכל כוחם להטות את כף המוות, לטובת תכנית השלבים, להשמדתנו.

 

כידוע לך, העם היהודי, בכל דור ודור, מאז יציאתו ממצרים, גורר אתו טפילים מוצצי דם, ערב-רב, שעיקר עיסוקו – להביא להשמדת העם היהודי. אלה עברו, כנראה, מה שנקרא היום “גיורי צה”ל”, ומאז, כ”יהודים” הם מתנכלים לנו, היהודים, כאילו היו דורשי טובת “עמם”, וכשהעם אינו משתכנע, הם מגייסים סייענים מכל העולם, כמוך, לקדם את מטרתם. לפני הולדת הנאצים, נקראו הצמאים לדם יהודים בשמות שונים; למשל – עשו. למשל – עמלק. וכל ילד יהודי יודע כי “הלכה בידוע, עשו שונא ליעקב..”. פירושו של דבר, כי, ידיעת העובדה, שהגויים חפצים בהשמדתנו אינה ניתנת כלל לעירעור, ועל-כן, כמוה כהלכה לכל דבר. כל רדיפה או דרישה מן היהודים, בשם דעתה או רצונה של “הקהיליה הבינלאומית” – “העולם הנאור”, עשו, כאילו היו המדד והברומטר לאנושיות, הוא עבירה על ההלכה ומעשה נאצי למהדרין. בדיוק, אבל, בדיוק, אותו עולם נאור, בתוכו האיטלקים, השמיד בין שבעה לארבעה-עשר מליוני יהודים בשנות השלושים והארבעים של המאה הקודמת. ובקיצור – ה”קהיליה הבינלאומית”, ה”דואגת” כל כך לתואמיה בארצנו, היא נאצית. אתה נאצי, המתלווים אליך, נאצים, והיצורים שאתה שופך עליהם את רגשותיך ההומאניים, אף גרועים מן הנאצים, ותואמיכם, שונאי יהודים, כמותכם, בתוכנו, הם המביאים לידיעתנו כתבי פלסתר כמו שלך, וכך הגעתי למאניפסט הנאצי שלך. לא שהוא מדהים, תואמיך, מאביסים אותנו בזוהמה כזו, כבר עשרות שנים. אלה, המתרגמים את דבריך לידיעתנו, ולא מתוך כוונה להוכיח לנו שאתם חלאת האדם, אלא, כדרכם, להפוך את הדברים – אם “צדיק” כמוך כותב דברים כאלה, זו הוכחה ניצחת לחוסר האנושיות שלנו, כולכם יצורי אותה מדמנה.

כולכם, בכוחות משותפים –  יודונאצים ונאציי כל העולם, דוגמתך, כבר מזמן הייתים מצליחים להביא עלינו את הקץ, אילולא רחמי האלוקים עלינו, הא-ל שלא ירחם עליך ועל כל חבריך.

 

יש איטלקים ויש איטלקים

 

מוכנים למכור את אמותיהם בשביל הזכות לראות יהודים שוב במחנות ההשמדה

 

אוריאנה פלאצ’י הגדירה יצורים כמוך, ואורו סנסי (VAURO SENESI), המשתתף במשט ה”הומניטרי”, “צרצרים”. כאלה החוזרים על מנטרות ארכי-אנטישמיות, בהתבכיינות מתחסדת צבועה, כאותו משורר דלות, המצרצר כל העת את אותה המנגינה.

 

פלאצ’י מתארת את הנאציזם הפושה באיטליה, שהיתה תמיד קרקע פוריה לפיתוח וטיפוח שנאת ישראל, עובדה ידועה מאז ומתמיד, גם למוסוליני ולהיטלר היו מעריצים רבים וגם לאינקויזיציה באיטליה.

 

וכך מביעה פלאצ’י את שאט נפשה מן ה סנסי-יוגנד-SENESI JUGEND:

 

“אני מוצאת את זה מביש שבאיטליה ישנן צעדות תמיכה בהן צועדים אנשים לבושים בתחפושות של מתאבדים, שמקיאים גידופים מרושעים על ישראל, מנפנפים בתמונות של מנהיגים ישראליים שעל מצחם טבוע צלב קרס ומעוררים באנשים רגשות שנאה כלפי יהודים, אנשים אלה היו מוכנים למכור את אמותיהם בשביל הזכות לראות יהודים שוב במחנות ההשמדה, בחדרי הגאז, בתנורים של דכאו, מטהאוזן, בוכנוואלד וברגן בלזן”.

 

ואתה מתאר את אשפת האדם, כדלהלן:

 

בפניהם של הנערים והנערות שעומדים לעלות על הספינה, תוכל למצוא חיוכים, מבטי תקווה ותום לב של צעירים שמאמינים עדיין בהשקעה מעצמם למען האחרים. תמצא הכל – אך לא שנאה...

 

בסך הכל ג’מבורי על הים… מכירים את פאטנט ה”צעירים”; אמני הרצח הערבים, מוגדרים “צעירים” בתיקשורת הערב-רב ב”ישראל”, תואמיכם בשנאת ישראל – “צעיר פלסטיני”, “צעירים מן הכפר….” וכו’. אבל, ילדינו בני השמונה עשרה, שנולדו, כהוריהם, במדינה במצור איסלאמי, של מליארד וחצי מאמיני ג’יהאד, הילדים, שאינם יודעים מה הם חיים, שלא תחת איום מתמיד של השמדה, הנשלחים בידים כבולות לחסום בגופם את אמני הרצח בעולם ואת סייעניהם, הם “חיילי צבא הכיבוש“! במקום שהילדים האלה יהיו ליד אמא, במקום ללכת לאוניברסיטה, במקום לצאת למשטים הומניטריים, הם נאלצים ללבוש מדים, ללמד את ידיהם לירות, דבר שנוגד לגמרי את הנשמה היהודית, אבל, בעולם שכולו רשע ודמים, אין להם ברירה, ולאלה מטיף מוסר, יצור חסר כל מוסר, כמוך, בן לעם שרדף במשך דורות את היהודים. ברומא שלך, עליה משתלטים המוסלמים, וזה מגיע לכם, עדיין ניצב על תלו שער הניצחון על היהודים…. והאפיפיור החי בקרבם הוא בוגר הנאציזם, כנער וכבוגר!!

 

סנסי, ה”צדיק”; אתה מעלה על האניה “צעירים”, משהו כמו חנין זועבי, כדי שתוכל  להושיט אצבע מאשימה ולהתבכיין על “ילדים חפים מפשע” שרצחה “מדינת ישראל”, במקרה שישראל תעשה את מה שהיא חייבת לעשות למשט ההומנאצי – להטביעו!!

 

 

הבטחה ישראלית חסרת אחריות!

 

אמרת גם שתשתדל לא להשתמש בכלי-נשק ממיתים

 

אבל, אתה מעיד, שכבר הובטח לך, שאתה וההיטלר יוגנד… סליחה, הסנסי-יוגנד אשר אתך לא ייפגעו, כדלהלן:

 

                          אמרת גם שתשתדל לא להשתמש בכלי-נשק ממיתים

 

לא ברור לי למה מרום מבטיח דבר כזה לנאצים?

 

ותגובתך החצופה:

 

אני מודה לך על הדאגה – ושאתה מאמן את חייליך לא להגיב באלימות ליריקות ולהשלכת בדלי סיגריות. אני מבטיח לך שאף אחד לא יירק על חיילי הקומנדו – יריקה היא מעשה של השפלה, המנוגד לעקרונות הפציפיזם שעבורם אנו נאבקים, בגידה במילותיו של פעיל השלום שנרצח בעזה ויטוריו אריגוני – “להישאר אנושיים” – שבשמם תפליג הספינה.

 

אתה “פאציפיסט”. אנחנו מכירים נאצים פאציפיסטים כמוך. יש בתוכנו כאלה. הם פאציפיסטים, עד שזה מגיע להסתה לרצח יהודים, אז הם הופכים לחיות טרף, כמוך!!

וכמובן, כולך “תמימות”, כל מה שעושה משט “הומאניטארי” להגשת סיוע לגדולי המרצחים בעולם, זה – יריקות והשלכת בדלי סיגריות…. זה כל מה שעשו המרצחים על המרמרה…. טוב, אתה איטלקי לא תורכי, ואפשר לסמוך על הבטחתך, שאפילו יריקות לא תהיינה… מנוול!….

 

איפה היה המשט שלך לדארפור, שם מתבצע רצח עם? למה אין משט של פאציפיסטים כמוך לסוריה, שם מתבצע רצח עם? איפה המשט ללוב?

 

איפה היה המשט לגוש קטיף, התישבות יהודית, על חולות שוממות במשך אלפיים שנה. התיישבות משגשגת שפירנסה את חלאת האדם העזתית. והעזתים ניצלו את הכנסת האורחים לשחיטת יהודים…

 

איפה היו פושעים כמוך, כש”מדינת ישראל”, שמדיניותה מותווית על ידי הערב-רב, תואמיך, ה”יהודים”, שלעיל, גירשה רבבת יהודים, כדי למסור את אדמותיהם לידי אבות המדבר, מרצחי עזה?

 

ואיפה היו המשטים שלכם, כאשר עזה, בתמורה למדיניות היודנריין בארץ ישראל, הגדילה את טווח תותחיה ומרססת מוות על כל ישובי הנגב של היהודים?

 

איפה המשט שלכם לשחרור הילד, גלעד שליט?

 

איפה המשטים ההומניטאריים שלכם, כאשר מדינת הדמים והזדון הזו, משחררת אלפי רוצחי יהודים, שוחטי תינוקות, שידוע לכל, שהם ימשיכו בטבח העם היהודי?

 

איפה המשט ה”הומניטארי” שלכם, כאשר מדינת הרשע והפשע, “ישראל”, ממשיכה לספק דלק לרוצחי השומרים במסוף הדלק, שהוקם, במיוחד, לסיפוק דלק לרוצחים בעזה?

 

איפה המשט לשדרות? כאשר זו מרוססת בטלים הנורים, על ידי ה”נצורים” המסכנים, שנשק לעולם אינו חסר להם?

 

איפה משט המחאה שלך, כאשר ה”נצורים” מחלקים מטעמים לעוברים ושבים ונוסעים במכוניותיהם, בחגיגות לרגל שחיטת תינוקות באיתמר? איפה היה המשט לאיתמר?

 

ומהי, לפי נאצי כמוך, מטרת נוער-סנסי? פשוט מאד:

 

“הספינות המיועדות להוביל סיוע הומניטארי לעזה…

“… שנאמר לאוכלוסיית עזה שלא נשכחה, ועדיין יש סיבה לא להפוך את הייאוש הפלסטיני לשנאה..

“סולידאריות האקטיבית המופנית לאוכלוסיה בעזה הנמצאת במצור אכזרי כבר שנים…

 

“מצור אכזרי” – “מצור” מעניין מאד; נשק לעולם לא חסר, מזון יש בשפע, כמתואר לעיל.

 

“מצור” – תידלוק, אספקה שוטפת של חשמל, מים, מזון ומליארדי שקלים.

 

על כל הטוב הם גומלים, כמצופה מכלב שוטה, הנושך את היד המושיטה לו מזון, ומדביק את בכל היד בכלבת.

 

כמוך, הם שאבו את עומק שנאתם ואת רצחנותם ואת הבטחון שלא יאונה להם שום רע, מתבוסתנותה של “ישראל”, אותה תבוסתנות, שמביאה נאצי כמוך להטיף מוסר ל”ישראל”, על שעדיין לא הטביעה את עצמה, מעל לראשה, בדמה שלה, בסיועה לאותם מרצחים, שנאצי כמוך מביא להם “סיוע הומניטארי”, וגם, מרשה לעצמך להטיף מוסר, לאורך כל המכתב המזוהם שלך, כדלהלן:

 

אתה, כאיש צבא, מצהיר שהאוניות האזרחיות העמוסות אך ורק בצעירים ובסיוע, הן “בעלות מטרה לאתגר את החיילים הישראלים”. בחייך, אדמירל! הממשלה שלך מתגאה באחד הצבאות החזקים בעולם. האם עשר ספינות-מטען מאתגרות את הצבא?

 

המטען שהאניות שלך נושאות הוא, מטען של שנאה, מוכרת וידועה, בכל דור ודור, בהם מתאחד כל העולם להשמידנו. אתה וכל הנילווים אליך, פשוט, נאצים! אתה יכל לטפוח על חזך בגאווה – אנו מחדשים את ימי ההיטלר-יוגנד, כקדם.

 

אתה, צח הלשון הנוטפת ציאניד, יודע היטב, שבעשר ספינות טעונות בחיילים ובתותחים צה”ל לא היה רואה אתגר גדול כאתגר שמציבות לפניו עשר ספינות, טעונות צפעונים בלבוש האחות תרזה. זה האתגר האמיתי לצבא, המגן על עצם קיום מדינתו, בידים כבולות בכבלי ה”הומאניזם”! מעודף הומאניות, אבדה כל פרופורציה, בקרב עמנו, והוא בעצם משתף פעולה עם הנאציזם הבינלאומי. אילו היה צה”ל צבא הומאני באמת, היה מחסל מזמן את קן המרצחים, עזה, ולכם לא היה משאיר זכר. הוא היה הופך אתכם לזיקוקי דינור, בדיוק כפי שעושים בני טיפוחיכם באטובוסים עמוסי יהודים.

 

ועוד, אתה מרשה לעצמך לירוק:

 

אני רוצה לומר לך דבר שיגדיל את הגאווה הצבאית שלך: על פני הנערים והנערות שיעלו איתי לספינה – ועל פני, שמזמן אינני נער – תוכל להבחין בפחד. מפחידים אותנו חיילי הקומנדו החמושים ואוניות המלחמה, מפחיד אותנו הרגע שבו נפגוש בכם. הפחד הזה נותן לנו מניע נוסף להרים עוגן, כי הוא מקרב אותנו לפלסטינים שנדונו לחוות הפצצות מן השמיים.

 

אתה באמת בטוח, אדמירל מרום, שהביטחון של ישראל יובטח רק על-ידי הפחד שאתם מטילים? אמרת שאתה רק משרת את הצבא הישראלי, רק ממלא פקודות. “רק מילאתי פקודות”, הוא משפט שמחזיר אותי להצטדקויות בזמנים איומים בהיסטוריה של אירופה…”.

 

פשוט, בלבלת את היוצרות, ואתה אפילו לא מקבל פקודות, אתה נאצי בהתנדבות.

 

 

פחד? הלוואי והיתה לכם ולג’יהאדונאצים סיבה לפחד! עם אסד, אינכם מעיזים להתעסק, עם קדאפי, אינכם מעיזים להתעסק, עם בין-לאדן, לא העזתם להתעסק, גם לא עם ערפאת והנייה, כי אתם פחדנים צבועים!!! כי אתם יודעים, שאלה שאתם מעריצים, לא היו נוהגים בכם גינוני יתר, אלא, מעיפים אתכם ואת האניות שלכם, השמימה, ומשם הייתם נופלים, חתיכות חתיכות – בשר, עץ ושרידי כלי נשק. מנוולים!

 

מזמן צריכה היתה ישראל למחוק את עזה מתחת השמים, אבל, היא פוחדת מן הנאציזם הבינלאומי. כמה חיילים רצחה כבר ישראל, ביציאות ובכניסות, שעל כרחה, לקן הצפעונים, עזה. היא מקריבה עם שרידי חרב ומשרפות, של כולכם, מרוב “הומאניות”; כי, טבח יהודים זו שגרה, ולא יעלה על הדעת, שיהודי ישיב מלחמה שערה…

 

המכתב שלך חשוב מאד, הוא מעיד, כי הנאציזם חי ובועט וניזון שוב מדמנו.

 

 

חנה אייזנמן, ירושלים                                                 01.06.2011כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר