דוא”ל “הזוי”

דוא”ל “הזוי”


21.04.2012 11:42
דוא"ל "הזוי"


הדוא”ל, שלהלן, שוגר אלי על ידי שושה. ולמה אני מביאה אותו לפניכם, כי אני יודעת שזו האמת, מאז שעמדתי על דעתי! מי שכל האירועים, זה שנים, לא הביאו אותו למסקנה האחת והיחידה – “ישראל” שואת עם ישראל, בכוחות התאים האפורים שלו, ודווקא, הקטנים ביותר שבהם, אז, הוא, באמת קשה עורף!החלק העצוב ביותר הוא, שכבר עשרות שנים אני מתאמצת להבהיר לכם, ש”מדינת ישראל” היא שואת ישראל, אבל, הצנזורה ושטיפת המח הפושעת של ה”ציונות”=נאציזם בכיפה מונעים מכם את האמת! בעוד ימים אחדים תחגגו את היום המר והנמהר, בו הכריזו משתפי הפעולה עם הנאצים לצימצום דראסטי של מספר היהודים בעולם, על עצמאותם לרדוף את העם היהודי באופן “לגיטימי” ו”דמוקרטי”. זה שהנהגת ה”ציונות הדתית” תידרש לתת את הדין ביום הדין, לא יעזור לכם בעולם הזה. כאן, הכל, עדיין, נתון בידיכם, ואם לא תתנערו מן השקרים, הם יבלעו אתכם חיים! ח”א


ב”ה

מתוך אתר רוטר- אני הוספתי גם את נתניהו לסיפור מאחר שאין שום הבדל בינו ובין ברק! (שושה)


הבסיס לתיאוריית הקונספירציה הזו הוא – על מנת שהמצב יהיה אבוד יש לאפשר לערבים להתעצם כך שישראל תוכה שוק על ירך! באותו אופן שאיפשר משה דיין במלחמת ששת הימים לכסח את ישראל.

על פי התיאוריה אהוד ברק מוביל לאיבוד שליטה ואסון על מנת להשתלט על המדינה ולערוך בה את ההפיכה שרוצה השבט הלבן (מדינת כל אזרחיה וביטול יהודיותה של המדינה) וארה”ב – באמצעות ה- CFR
ומחלקת המדינה.

*********
להלן התיאוריה:

האם אובמה דוחף את ישראל לתקוף לבדה את איראן? מכל מה שאמר אובאמה מסתבר דבר אחד – ארה”ב לא מתכוננת להילחם באיראן, אלא רק אחרי שישראל תתחיל במלחמה הזאת ביוזמתה.
מדוע? מדוע ארה”ב מחכה שישראל תתחיל במלחמה ולא יוזמת בעצמה את ההתקפה על מתקני הגרעין של איראן?
זאת השאלה העיקרית – והתשובה לפניכם:
מאחורי ההחלטה הזאת עומדת הדוקטרינה של פרופסור מילטון פרידמן מאוניברסיטת שיקאגו, שרבים מנשיאי ארה”ב היו תלמידיו (אצלנו הנגיד פישר ומי שמינה אותו לתפקיד).
התיזה שלו אומרת כך: צריך לגרום לאזרחים “שוק והלם” חברתי-כלכלי-מדיני-ופוליטי מוחלט, שיחולל משבר בקנה מידה קולוסאלי, ויגרום לשיתוק מיידי של האזרחים ושל היכולת שלהם להתקומם או אפילו להבין.
זאת תהיה שעת הכושר המתאימה להפיכה מיידית וכוללת של כל המערכת, ואפשר יהיה להעביר כל החלטה פוליטית/מדינית/כלכלית שהשלטון רצה להעביר אך לא הצליח לעשות זאת באמצעים הרגילים.

ועכשיו אלינו – מלחמה עם איראן תביא בדיוק למצב הזה.
איראן, חיזבאללה, סוריה והחמאס, יתקיפו את כל שטח ישראל באלפי טילים קונבנציונאליים, לא קונבנציונאליים ואולי אפילו כימיים.
ישראל תקבל מכה אדירה עם מאות אלפי הרוגים ופצועים ובתים ותשתיות הרוסים.
רק אחרי שנקבל את המכה הזאת, ורק אז, תיכנס ארה”ב למערכה ו’תציל’ את ישראל מהשמדה גמורה.
אין פלא שהמשרד להגנת העורף מכין עיר אוהלים בנגב לכל מאות האלפים שיישארו ללא קורת גג. אין פלא שגם מכינים בתי קברות לקברי אחים שלא יהיה זמן לקבור את כולם. אין פלא שגם מכינים חדרי מיון בפריפריות.
המנהיגים יהיו מוגנים במקלט האטומי הענק בהרי ירושלים ויכולים להיכנס אליו אלפי אנשים מה’אליטה’.

אחרי המלחמה הזאת, אחרי ה”שוק וההלם” העם המסכן הזה לא יוכל כבר להתנגד להחלטות של המנהיגים – למסור את יו”ש, למסור את הגולן, ולהפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה.
ואם זה נראה לכם ממש מופרך – תזכרו שבדיוק באותה שיטה השתמשו ‘המנהיגים’ כדי להחזיר את חצי האי סיני למצרים…
הם יצרו מלחמה שמראש נפסיד בה.
מלחמת יום הכיפורים. (שימו לב באיזה יום המלחמה פרצה ואת זה תכנן יהודון).
ההלם שבו היה שרוי עם ישראל איפשר למנהיגים להחזיר את כל סיני תמורת דף נייר.
בראש המנהיגים האלה עמד שר הביטחון משה דיין ממפלגת העבודה, ש’ערק’ לממשלתו הימנית של בגין. הוא שיזם ביחד עם קיסינג’ר את התכנית להחזרת חצי האי סיני באמצעות תבוסה יזומה במלחמת יום הכיפורים.
בדיוק כמו ששר הביטחון עכשיו – אהוד ברק, ‘ערק’ ממפלגת העבודה אל ממשלתו הימנית של ביבי נתניהו, וכעת הוא יוזם את מסירת יו”ש והגולן והפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה באמצעות תבוסה יזומה במלחמה עם איראן…

======================================================================================================================
בנימין נתניהו ואהוד ברק
דוא"ל "הזוי"נתניהו רוצה לשריין לברק את המקום השני ברשימת הליכוד- מסקנה: הם לגמרי מתואמים ורק משקרים לציבור כדי להסיח את הדעת מבנימין נתניהו שהוא שותף מלא לפעולות ברק.האם אהוד ברק הוא זאב ונתניהו הוא סבתא טובה? באמת?נזכיר שוב: נתניהו מבקש לשריין לברק את המקום השני ברשימת הליכוד. מה זה אומר על הקשר בין השניים?השיטה של המשטר היא הסחות דעת- הוא תמיד מסיח את הדעת מפעולה נפשעת ופוגענית ומספר איזה תירוץ כדי שהעם יבלע את הפשע.זה כמו שהמטדור מסיח את דעתו של השור ומפתה אותו בעזרת הסדין האדום להכנס אל הזירה, ואז הוא דוקר אותו עם החנית שתביא למותו. הסחות הדעת הן השיטה הרגילה של השלטון ולכן בכל אירוע מומלץ לבדוק מה הן המטרות האמיתיות של השלטון, או של נתניהו, ומה הן- הסחות הדעת. 

וגם זו האמת!!!

לא נמאס למתנחלים לקבל בכל פעם את פניו של ליכודניק שקרניק אחר? שבא להסיח את דעתם ולסמא את עיניהם ואז מאחורי הגב לאשר ולאפשר את הגירוש?
רק אלפים שיבואו למקום, וכן להפסיק לעשות מילואים, להפסיק ללכת לבגצ ולכל מה שקשור לרוע הזה רק זה – אולי יעזור
תראו מה ואיך הצביעו אפילו הניצים של הליכוד:

כצלה מתייחס להפלת החוק שהגיש נגד הריסת בתים בישובים באישון ליל, “הפלת החוק בידי מי שנחשבים ניצי הליכוד – חוטובלי, אדלשטיין, אלקין ובוגי, מוכיחה שוב שממשלת הליכוד בראשות נתניהו-ברק כופה על חבריה, גם על הטובים שבהם, להצביע פעם אחר פעם נגד מצפונם, נגד ארץ ישראל”.

הישועה גם לא תבוא מהאיחוד הלאומי וגם לא ממיכאל בן ארי והעוזר שלו שאני אישית (שושה) מתרחקת ממנו מאוד מאוד

בנימין נתניהו הוא שקרן סדרתי, ומשקר למתנחלים כדי לאפשר את גרושם, כדי שלא יתכוננו ולא יתארגנו נזכיר שבגירוש גוש קטיף הזרים המשטר כספים לבניה עד הרגע האחרון כדי לבלבל את המתנחלים, כך שלא יהיה להם ברור אם יהיה גירוש, או לא, והם לא יתארגנו ולא יתכוננו. 
תושבי בית המכפלה בחברון: נתניהו שיקר, הובטח לנו שלא נפונה 
פורסם:  04.04.12, 17:08

דוא"ל "הזוי"
דוא"ל "הזוי"


“בימים האחרונים עמדנו בקשר עם אנשי ראש הממשלה. הובטח לנו חד-משמעית כי לא יהיה פינוי”.
נתניהו לא רק משקר, ואז מגרש באכזריות, הוא גם תוך כדי האונס מספר לנאנסת שהוא עושה זאת לטובתה. הנה כך: ראש הממשלה, בנימין נתניהו, התייחס הערב (רביעי) לפינוי של ‘בית המכפלה’ היום בחברון: “העיקרון שמנחה אותי הוא לחזק את היישוב היהודי ביהודה ושומרון”.וכך חיזק נתניהו את היישוב היהודי במגרון (שימו לב לעדות על הטרדה מינית בסוף הסרטון):
http://www.youtube.com/watch?v=kYtfZ07Fh4U
מסכות שקרים נוספות בזמן כהונתו של נתניהו: שקרים בגירוש מגרון (לא יהיה גירוש, ניתן לכם להזיז את הבית, ועוד) שקרים ברצח של אשר פלמר ובנו התינוק יונתן (לא נרצחו, נהרגו בתאונה) הלינץ’ בחיפה- היה על “רקע פלילי ולא לאומני”. שקרים ועוד ועוד שקרים. גם הזאב בכיפה אדומה שיקר שהוא סבתא, וגם במלחמת העולם השניה – שיקרו ליהודים. זהו תעלול מתועב וניבזי שהפושעים משתמשים בו – תמיד. 
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר