איש אחד במקום שאין אנשים

איש אחד במקום שאין אנשים

חנה אייזנמן
16.04.2012 13:04
איש אחד במקום שאין אנשים


את המאמר כתבתי ברגשות חצויים, כפי שמעיד המשפט האחרון בו. היום (פחות משבוע אחרי) כבר לא הייתי כותבת אותו, אבל, בכל זאת אשאיר אותו כאן, כדי להצביע על צביעותם של האחרים, שאותם שירת אייזנר במשך עשרות שנים, ועכשו הם סטרו בפניו. כי כך יאה וכך נאה למוכר בכורת ישראל בזדון “ממלכתי”.ב”ה

 

 

איש אחד במקום שאין אנשים

 

 

רדיו קול-חי, הנשלט בידי חבורת שמאל קיצוני ו/או “ממלכתי”, עשה טובה לישוב, ולסיום דישדוש ארוך במדמנת “שמה הטוב של ישראל”, הביאו עדות אופי על שלום אייזנברג….

 

האמת היא, שברגע ששמעתי את שכשוך הדישדוש במדמנת העלאת הגירה המבחילה, ביקשתי לכבות את הרדיו במכונית, בעלי רצה, דווקא, לשמוע, מה, בעצם, קרה… הסברתי לו בקיצור – אייזנר הכה פעיל שמאל, נאצי בהגדרה, מחו”ל, שבא ל”הפגין” בארץ… בעלי איבד עניין בכל הסיפור הזה. וכי, לא מובן מאליו שחייל יהודי צריך להכות בזרים הבאים ממרחקים לקדם את תכנית השמדת הישוב היהודי בארץ ישראל? הרי, אותו דני, שעתה זה יבש החלב משפתיו, ואין לו מושג בקורה, זה כמה דורות, בארץ ישראל, הגיע לכאן ממניע אחד בלבד – שנאת ישראל. האורח הלא קרוא הזה, צריך היה לחטוף כדור בראש, בדיוק, כפי שהיו צריכים לחטוף כל “פעילי השלום”, יהודים וערבים, בכל “הפגנותיהם”, ממפגיני בילעין ונעלין ועד מכשפות ווטש. על כל אלה חל דין רודף!! לכל הנ”ל יש מטרה אחת בלבד, לראות בהשמדת היהודים בארץ ישראל.

 

אילו דאג הדני לזכויות האדם, הוא היה מגיע להפגין נגד גירוש המוני של יהודים מבתיהם, בארצם היחידה, הוא היה מפגין נגד השלכת תינוקות יהודים מבתיהם, לבוץ ולגשם, באישון לילה (כן, רונן גרוס, המנוול!!!!), הוא היה מפגין נגד חורבן חוזר ונישנה של התישבויות יהודיות משגשגות, שצמחו בישימון, בארץ ישראל. הוא היה זועק חמס נגד שוד העם היהודי, נגד נישולו משארית אדמתו, הגזולה ברובה בידי אלה, שאותם הוא משרת, כי מטרתו מטרתם, השמדת היהודים!

 

 

התולעים שומעים עדות אופי על האדם

 

ובכן, כיבינו את הרדיו, וזאת בפעם השניה היום, לאחר ששמענו את נאומו חוצב הלהבות של רונן גרוס, בזכות כיפוף ראשו של ביבי לפני הגויים, שאסור למרוד בהם, ולמען אַחד את כל העולם נגד איראן, שהיא הסכנה הקיומית ל”ישראל”, מה שאין כן, מסירת ארץ ישראל לאותו ג’יהאד, ממש, ובזכות ההתישבות בגליל במקום במקומות ה”שנויים במחלוקת” בינלאומית…. בקיצור, נאום שלא היה מבייש כל תבוסתן מרושע, שוחר חורבן ישראל, העם, לא ה”מדינה”.

 

לאחר עת ארוכה שבנו והדלקנו את הרדיו, ואז שמענו את ה”טובה לישוב” הנ”ל; חברו של אייזנר מספר לנו ששלום אייזנר הוא אדם ערכי ומוסרי…. האם יש יהודי שפוי אחד בארץ ישראל, שפוי או מוסרי, שאינו מבין, מעצמו, שמעשהו של אייזנר מעיד על אפיו – איש ערכי ומוסרי, הממלא את חובתו כחייל יהודי, בארץ טובעת באויבים מבית ומחוץ, העומדים עלינו לכלותנו?

 

שוב כביתי את הרדיו. בכמה הוכחות לטירוף המוחלט של המדינה המתועבת הזאת צריך האדם הקטן להיווכח? אייזנר נדרש לעדות אופי, לא פרס, ימח שמו, המרשה לעצמו להזדעזע לנוכח התנהגותו של אייזנר, ומרגיע, שזה מקרה יחידני. וכי הצטרכנו לפרס, כדי לדעת שיש רק צדיק אחד בסדום? הרי, פרס, עצמו, צריך היה לפני עשרות בשנים לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג. בראשו של הנבל הזה דמם של רבבות קרבנות “תהליך השלום” שלו. רצח העם היהודי בארצו, אינו מזעזע אותו, דווקא, אין לו שום בעיה עם זה, מה עוד, שהובלת העם היושב בציון לטבח זיכתה אותו כבר בפרס נובל לשלום, ועכשו הוא זוכה גם לאיזה תואר כבוד מצד ארה”ב הארכי-נאצית.

 

 

דנמרק מבקשת הבהרות….. טירוף, טירוף, טירוף!!! במקום ש”ישראל” תדרוש הבהרות מן הממשלות שאזרחיהן מסיגים את גבול ישראל ומתערבים בעניינים לא להם, מפריעים את הסדר הציבורי בישראל, נוהגים כאילו היו בעלי הארץ, מרגילה “ישראל” את הנאציזם הבינלאומי לנקוט בשיטת – ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה.

 

אל חופינו הימיים והאויריים מגיעים משטים ומטסים הומנאציים, כאשר בעולם כולו נרצחים עמים על ידי המוסלמים. אבל, זה לא מעניין, מה שמעניין הוא – להכות ביהודים, כרגיל. אבל, הנאציזם הבינלאומי לא היה מרים את ראשו המכוער, אילולא הודרך לכך על ידי היודונאצים!! במשך עשרות השנים, בהן, כל מה שעל ישראל לעשות הוא לומר את האמת, לא די שהיא נמנעת מן האמת, אלא, מטפחת את כל שקרי התעמולה להצדקת השמדתנו. מנגנון התעמולה של ישראל הוא המתוחכם ביותר בעולם, ולא כפי שמתבכיינים; אילולא היה מוצלח כל כך, לא היו מגיעים המשטים והמטסים. האמת לא היתה מאהיבה אותנו על עשו השונא ליעקב, בידוע, על פי ההלכה, אבל, הרֶשע לא היה מחציף פנים כל כך!!!

 

וכאשר מתלווה להסברת “תהליך השלום” של פרס, המדיניות המתאימה, הרי, החוצפה תמשך. לו היו בקרבנו, ולו חמישים אייזנרים, אבל, משודרגים, הטירוף היה מגיע לקיצו!!! אייזנרג, משודרג להכי נורמלי, חייל יהודי שמכה בעומדים עלינו לכלותנו, עד כלותם! אייזנר לא צריך היה להכות בקת הרובה, טינופת שהכתה אותו, אלא, לירות ברוצח!! לשם מה יש לחייל העברי רובה? כדי לעשות רושם טוב על הקהיליה הבינלאומית, שהשמידה שליש מעמנו, בשמירה על “טוהר הנשק”, כלומר, בזיהומו בעמידה על הדם? עד מתי ישתפו היהודים פעולה עם מבקשי כליונם?

 

אילו היו חמישים אבי ביבר בעת גירוש גוש קטיף, היו עוד רבים רבים אחרים מסרבים למלא פקודות נאציות בעליל, וגירוש היהודים מארץ ישראל היה נפסק!!! לא היה מי שיבצע את הפשע, חסר התקדים בדברי ימי ישראל.

 

ואילו היו חמישים שלום אייזנר, היורים ב”מפגינים”, למיניהם השמאלניים, לא היינו נדרשים לכל מיני “תקריות דיפלומטיות”, אילו היה לנו צבא יהודי ולא צבא המשרת את תמצית הרוע האנושי, את ה”ציונים”, היתה כל האנרגיה של העם היושב בציון מושקעת בדברים חיוביים, כמו, הגברת התורה והאדרתה, ובנין הארץ וקבוץ בניה בתוכה. במצב הנוכחי, כשעם ישראל חי חיים מטורפים לגמרי, הודות למנוולים ה”דמוקרטיים” ולפושעים, משיחי השקר של ה”ממלכתיות” הארורה, הטירוף יימשך.

 

יש לי רק בעיה אחת עם שלום אייזנר – אם הוא, אכן, ערכי ומוסרי, מה הוא עושה בצבא המשרת את מדינת הדמים והזדון הזו? למה הוא נשמע למפקדים ולמשטר אנטישמיים, וזו, לשון המעטה!!!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר