הדמונאציה היחידה במזרח התיכון ובעולם כולו

הדמונאציה היחידה במזרח התיכון ובעולם כולו

חנה אייזנמן
26.03.2012 01:39
הדמונאציה היחידה במזרח התיכון ובעולם כולו


בשעתם, דאגו הרוצחים – חיים ויצמן ובן-גוריון, וחבורת הזבל אשר אתם, לרכז כאן את דומיהם – עוכרי ישראל ומנוכרי ישראל, שהיו כלי קיבול אידיאלי לתעמולה ולהסתה הארכי-אנטישמית של המנוולים שהקימו מדינה, שתאפשר להם באופן “לגיטימי” ו”דמוקרטי”,להרוס את העם היהודי, בהתאם לשבועתם: עולם ישן עד היסוד נחריבה…“זה מעולם לא היה קשור לפלסטינים, לדמוגרפיה, לשאיפה להסדר שלום… המניע היה אחר לגמרי; הפרת האיזון העדין בין חברת המתנחלים לבין החברה הישראלית”.  הוחלט “ללמדם שיעור בצניעות, ואולי גם בדמוקרטיה.. (יאיר לפיד, לאחר טיהור חבל עזה מיהודים)!

ב”ה

 

 

הדמונאציה היחידה במזרח התיכון ובעולם כולו

 

 

בג”צ החליט להחריב את מיגרון! למה? כי הוא אחד המרכיבים המרכזיים, המובנים במנגנון, המכונה “מדינת ישראל”, היא, המדינה הציונאצית היחידה במזרח התיכון ובעולם כולו.

 

 בשעתם, דאגו הרוצחים – חיים ויצמן ובן-גוריון, וחבורת הזבל אשר אתם, לרכז כאן את דומיהם, חלאת המין האנושי – עוכרי ישראל ומנוכרי ישראל, שהיו כלי קיבול אידיאלי לתעמולה ולהסתה הארכי-אנטישמית של המנוולים שהקימו מדינה, שתאפשר להם באופן “לגיטימי” ו”דמוקרטי” להרוס את העם היהודי, בהתאם לשבועתם: עולם ישן עד היסוד נחריבה. היתה להם בעיה אחת – קדמו להם, לערב רב, בארץ, היהודים! ועל כן, לפני הכל, יצאו למבצע שמד מקיף, כשהם משתלטים על מושבות ה”חרדים” ועושים ככל יכלתם השטנית להעביר את ילדי ישראל על דתם. כבר אז הצליחו לקשור את הקשרים המתאימים, כלומר – הצליחו לגייס למשימותיהם את היהודים בעלי ההון, וכידוע – בעל המאה הוא בעל הדעה.

 

בספר אלה מסעי מופיע הסיפור הבא: במלחמיה (מנחמיה) באו כמה נערים למקום בו השתכנו הרבנים (קוק וזוננפלד) וספרו כי נאסר עליהם לבוא בציצית לבית הספר. המורים היו שליחי הברון…

 

בעל המאה הוא בעל הכפיה החילונית, עד עצם היום הזה.

 

במשך עשרות שנים, בהן הוענקו כל כספי משלם המסים למוסדות החינוך לעקירת ילדי ישראל ממורשתם, ולקיבוצים, עקורי ישראל, התבכיינה התעמולה הגבלסית על ה”סחיטה” של ה”דתיים” וה”חרדים”, למען החינוך היהודי. כי המבקשים לשמור על גחלת ישראל, נאלצו להילחם על כל פרוטה, בעוד, האחרים, היו פטורים מן המאבק הזה, הם קיבלו הכל, בלי להתאמץ, שהרי הקופה היא של ה”הגמונה הצודקת” של עוקרי ישראל.

 

“ישראל”, מאז הקמתה, מתמחה בשיחזור הנאציזם על כל פרטיו ודקדוקיו! זו הסיבה לעקירת התישבויות שלמות מעל פני אדמת ארץ ישראל. אותה הכרזה של אז, על עצמאות המדינה הציונאצית, היא שהעניקה להם – שאין להם כלל זכות לחיות בארץ הזו – את הזכות לקבוע את גורל העם היהודי בארץ ישראל. הם מתעללים בנו, יותר מכל גוי לפניהם!! מהי זכותם? הצהרת בלפור? חזון “מדינת היהודים” של הרצל, ימח שמו? איזו זכות יש לחלאת האדם הזו, לגעת ביהודים? מנין נובעת זכותם לגרש אותנו מארצנו? מי הם? כן, כבר ידוע, חלאת המין האנושי, אבל, האם יש בהם משהו נוסף, שמזכה אותם ברדיפת היהודים בארצם?

 

וילדינו ממשיכים להתגייס, שאם לא כן, יאכלו מרורים. והמדינה הציונאצית, משתמשת בהם לקידום כל קאפריזה ומעשה שטן שלה, כאילו היו רכושה. המדינה של הרצל, בן גוריון ושמעון פרס, ימח שמם וזכרם, טבחה רבבות יהודים בארץ ישראל! ומי שימשיך לשלם, זה העם הטבוח הזה, העומד על דמו שלו ומוחל עליו! העם היוצא להתאבד בשדות הקרב לקידום כל הרע בעולם!

 

כשהשואה שמחוללים על ראשנו היודונאצים, תגיע לסיומה, איש לא יוכל להגיד – לא ידענו… לא האמנו שיהודים מסוגלים לזה….

 

כל הגויים מסוגלים לזה, והיודונאצים, יותר מכולם!

 

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר