“ביבי הוא מנהיג שהוא גדול על כל המדינה הזאת…”

“ביבי הוא מנהיג שהוא גדול על כל המדינה הזאת…”


07.03.2012 04:42
"ביבי הוא מנהיג שהוא גדול על כל המדינה הזאת..."


הרב האחד משווה לסיפור המגילה את פגישת פרס, יש”ו, עם אובמה, יש”ו. והוא מדבר על אהמנ’יג’אד ואחשוורוש ואסתר. ולמחרת, מספר לנו רב אחר, שהפגישה היום בין אובמה לביבי, היא גורלית בשבילנו…. ועוד, ביום אחר, מספרים לנו ב”חדשות”, משהו על הלחץ שלוחץ ביבי את אובמה…. האם האנשים האלה מטומטמים, או, בכלל, אינם מתמצאים, בענייני דיומא? 

 

ב”ה

 

 

 

שמשון דער נעבעכדיקר

 

 

ערפאת ישב אז ב”מוקטעה”

 

ערפאת ישב אז ב”מוקטעה” ברמאללה (איך אהבו מעצבי דעת הקהל במנגנון התעמולה של “ישראל” למען אש”פ, לגלגל את המלה הזו בלשונם הרעילה…), ואיך הגיע ערפאת למוקטעה? נורא פשוט – “ישראל” הבריחה אותו מ”ירדן” לתוניס, ומשם הביאה אותו, אחר כבוד, ל”שטחים”, כדי לזרות רצח על כל סביבותיו. גם את הנשק נתנו לו הפושעים, שמעון פרס ויצחק רבין. זה נועד, כמובן, ליצור “משטרה פלשתינאית חזקה”, שתשמור על הסדר בערב רב, שחובר לו יחדיו, על ידי מנגנון התעמולה להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל, ונקרא – “פלשתינאים”. והפושעים, שהיו צריכים מזמן לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג, ממשיכים לחמש את רבי-הטבחים, כשהם עושים הכל, כדי שלא יקרה שום דבר רע ל”פארטנרים”, ואז קובעים ה”מומחים” – אי אפשר לנצח את הטרור בכח…. מכאן – אז, תצטרף אליו… אבל, האמת, את הטרור הזה מפעילה “ישראל”. לא היא מצטרפת לטרור, אלא, היא יוצרת אותו, בהפעלת שכירי הרובים שלה!!!

 

ואיך חיפו ממשלות ישראל על מטרתם הזדונית – מחיקת ההתישבות היהודית ביש”ע, בשלב ראשון לחורבן העם היהודי? משהו, נוסח, האידיוט, מנחם בגין, שנתן להם אשראי כ”אחים”, ועל כן, צריך להתאחד אתם נגד האויב שבשער. איזו בדיחה מקאברית. האויב הנורא מכולם הוא בתוך השער, מהרסינו ומחריבינו, המדברים תמיד על “מדינה במצור”, ו“עוד נכונו לנו אתגרים…”, והעם המטומטם הזה אינו רואה שהם יוצרים את המצבים המאתגרים בכוונה תחילה, כדי לשלוט בעם. זו הסיבה היחידה לנסיגות, כדי שלא לפגוע בשיגרת המלחמות והמוות. כיום לא היה צריך להיות שום “פלשתינאי” בארץ ישראל, ואפשר היה לעשות זאת בקלות, ואפשר גם היום, אבל, אז, איפה יהיה התירוץ להפקרת ארץ ישראל?

 

ובכן, ערפאת במוקטעה, הוא “כופה” נסיגה על “ישראל”, מלאכי החבלה שלו טובחים ביהודים על ימין ועל שמאל, תרתי משמע, בחסות ממשלת “ישראל”. ומה עושה עם ישראל? תפילת המונים ליד הכותל, בתחינה לנפילת ערפאת…. את עראפת אפשר לחסל בפצצה פיצפונת אחת, או בכמה רימונים, וזה יהיה מוצלח מכל הבחינות, כי תמצית חלאת המין האנושי, אורי אבנרי וחברים, נמצאים בחברת ערפאת, כדי להגן עליו בגופם. וכאמור, עם ישראל קורע שמים בתפילותיו, במקום לקרוע את שמעון פרס וחבר בני השטן, אשר אתו. אבל, אלה הם “אחים יקרים”, שאפילו אסור לך, בינך לבין עצמך, להודות, שהם גרועים מן הנאצים.

 

ערפאת קבל מ”ישראל” ממלכה, במטרה המסויימת מאד, להיות ה”פארטנר”, הראוי לרשת את ארץ ישראל מעם ישראל.  

 

באותה תפילת המונים, כאשר, באמת, השתתפו בה המונים, לא השתתפתי! הייתי שם, עמדתי במעלה אחד מגרמי המדרגות… והתביישתי!!

 

היום קבלתי דוא”ל המורה למקבליו להעלות תחינה לפני האלוקים, שישמרנו מידי עמלק דהיום, מידי כל אויבינו, המבקשים לכלותנו. לא, הם לא התכוונו לראש עמלק – ה”מדינה” ה”ציונית” – הם התכוונו לגויים שאינם דוברי עברית.

 

וזה הזכיר לי את האידיוטים של רדיו קול-חי. אצלם מנהלים את תכניות ה – מאזינים למאזינים – רבנים, לא פחות. ואלה מתייחסים להצגה-הטובה-בעולם-לאנשים-הרדודים – לפגישות ה”גורליות” בין שלושת הפושעים הבינלאומיים – אובמה, פרס וביבי, כאילו ההצגה היתה האמת והמציאות….

 

הרב האחד משווה לסיפור המגילה את פגישת פרס, יש”ו, עם אובמה, יש”ו. והוא מדבר על אהמנ’יג’אד ואחשוורוש ואסתר. ולמחרת, מספר לנו רב אחר, שהפגישה היום בין אובמה לביבי, היא גורלית בשבילנו…. ועוד, ביום אחר, מספרים לנו ב”חדשות”, משהו על הלחץ שלוחץ ביבי את אובמה…. האם האנשים האלה מטומטמים, או, בכלל, אינם מתמצאים, בענייני דיומא? לא מתרשמים מן הפרעות שנעשות ביהודים, על ידי ביבי, בעצה אחת עם פרס, אובמה, קיסינגר ושאר מובילי הנאציזם הבינלאומי? בדיוק בשביל האנשים האלה, מוצגות ההצגות, ובצדק!! עדר של זומבים. דעתם מוסחת מהובלתם על ידי מדינתם להשמדה, והם, מתרכזים באיום הרחוק – ה”סכנה האיראנית”. בדיוק לפי תכנית בני השטן המובילים להשמדתנו.

 

מנהיגי “ישראל” רואים בעצמם גזע עליון, כמו מפעיליהם, הארגון הבינלאומי-נאצי, ל”סדר עולמי חדש” –

 

שרה נתניהו: “נעבור לחוץ לארץ. שהמדינה הזאת תישרף”

מאת: מערכת וואלה!

יום חמישי, 5 בספטמבר 2002, 7:40

 

“ביבי הוא מנהיג שהוא גדול על כל המדינה הזאת, הוא באמת מנהיג בקנה מידה לאומי. במדינה הזאת כולם רוצים להישחט ולהישרף? יאללה, למה הוא צריך להתאמץ כל כך? נעבור לחוץ לארץ. שהמדינה הזאת תישרף. המדינה בלעדי ביבי לא תחזיק מעמד. אנשים כאן יישחטו”.

 

ולזה ששלח אלי את הדוא”ל, החזרתי שנים:

 

עמלק בדורנו זו “מדינת ישראל”, והאשמה היא ה”ציונות הדתית”, שמכרה את בכורת היהדות לטינופת ה”ציונית”. ואשפת האדם הזו הורסת כל חלקה טובה, בלי שום עכבות. וה”ציונות הדתית”, ממשיכה להוביל את השבתאות ה”ציונית”. בראשה דמם של אלפי יהודים צדיקים וטהורים, המאמינים שהם נלחמים למען עם ישראל וארץ ישראל, אך, האמת היא, שהם נלחמים למען הסיטרא אחרא. וכל ה”רבנים” האלה, נציגי השבתאים והפראנקיסטים, ישלמו ביוקר.

 

מה שאתם מבקשים הוא להתפלל לה’ כששרץ בידינו!!! למה להתפלל, כשאפשר, פשוט, ללכת בדרך הישר ולהיבדל מעוכרי ישראל! עם אינו מקריב את עצמו לאבדון, כדי ל”קרב” רשעים, שדינם גיהינום. ימח שמם וזכרם!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר