לפרוץ את המחסום הפסיכולוגי

לפרוץ את המחסום הפסיכולוגי

חנה אייזנמן
14.02.2012 10:49
לפרוץ את המחסום הפסיכולוגי


חובה לפרוץ את המחסום הפסיכולוגי! המדינה, הפועלת להשמדת הייחודיות היהודית בארץ ישראל, בשירות ארגון הרשע של ה”סדר העולמי החדש”, איננה מלכות-ישראל והיא איננה הגשמת התקווה בת שנות אלפיים, היא, בדיוק, ההיפך מזה!! כל קודש רחוק ממנה, היא למטה ממ”ט שערי טומאה.



סרט חובה!!!

http://www.youtube.com/watch?v=uIotx1aGtKg

ב”ה

לפרוץ את המחסום הפסיכולוגי

 

לַמִּתְנַדְּבִים בָּעָם    /ח.נ. ביאליק

 

לִבְשׁוּ-נָא עֹז! דִּרְכוּ-נָא עֹז!

בִּמְעָרוֹת הַצּוּרִים, חֳרָשִׁים מְצִלִּים,

הִתְלַקְּטָה הַפְּלֵיטָה בִּימֵי חַשְׁמוֹנָאִים,

צִחֲצוּחַ חֲרָבוֹת עִם רִנְנַת הַתְּהִלִּים

כְּאֶחָד הֵשִׁיקוּ דְּמִי יְעָרִים וּסְלָעִים,

וּבְמַחֲבֵא חֳרָשִׁים, בִּמְעָרוֹת אֲפֵלָה,

יְשׁוּעָה גְדוֹלָה גָּמֵלָה.

וַאֲנַחְנוּ דּוֹר דַּכָּא, קְצַר יָד, בְּנֵי עַם-עָנִי,

עַל-לִבּוֹת בָּנֵינוּ נַהַלְמָה-נָּא חוֹצֵץ,

וּדְבַר אֲדֹנָי עַמּוּדֵנוּ הַיְמָנִי,

וְהוּא פַּטִּישֵׁנוּ הַמְפוֹצֵץ!

עוֹד לֹא כָל-כֹּחֵנוּ נָתַנּוּ לָבֹז –

בֵּאלֹהִים לָנוּ עֹז!

 

לְעֶזְרַת הָעָם! לְעֶזְרַת הָעָם!

בַּמֶּה? אַל-תִּשְׁאָלוּ – בַּאֲשֶׁר נִמְצָאָה!

בְּמִי? אַל-תִּבְדֹּקוּ – כֹּל לִבּוֹ יִדְּבֶנּוּ!

מִי צָרַת הָאֻמָּה בִּלְבָבוֹ נָגָעָה –

הַמַּחֲנֶה יֵאָסֵף, אַל-נָא נַבְדִּילֶנּוּ!

כָּל-קָרְבָּן – יֵרָצֶה, כָּל-מַתָּת – נֶאֱמָנָה:

אֵין בֹּדְקִים בִּשְׁעַת הַסַּכָּנָה!

כָּל-פְּלֵיטַת הַטּוֹב, שְׂרִיד הָעֹז וְהָאוֹרָה,

שֶׁהוֹתִיר עוֹד אֵל בִּלְבָבֵנוּ פְּנִימָה,

הָבָה נְלַקֵּט, לַאֲחָדִים נֶאֱגֹרָה,

וְעַל-נֵס בְּיוֹם חֵילֵנוּ נָרִימָה;

וִילֻקְּטוּ אֵלֵינוּ מִקֶּדֶם עַד-יָם

חַיִל גָּדוֹל לְעֶזְרַת הָעָם!

 

חִשְׂפוּ הָאוֹר! גַּלּוּ הָאוֹר!

אִם הַרֲרֵי נֶשֶׁף עָלֵינוּ נֶעֱרָמוּ –

לֹא דָעֲכוּ כָל-הַנִּיצוֹצוֹת, לֹא תָמּוּ;

מֵהָרֵי הַנֶּשֶׁף עוֹד נַחְצֹב לֶהָבָה,

מִנְּקִיקֵי הַסְּלָעִים – סַפִּירִים לִרְבָבָה.

עַל-קַרְקַע הָעָם וּבְתַחְתִּיּוֹת נִשְׁמָתוֹ –

עוֹד תִּגַּהּ וּתְנוֹצֵץ שְׁכִינָתוֹ.

הוֹי, הָבוּ-נָא יַחְדָּו לָעֲבֹדָה הַגְּדוֹלָה!

נָגֹלָּה-נָּא הָרֵי הַנֶּשֶׁף, נָגֹלָּה!

נַחַשְׂפָה-נָּא שִׁכְבוֹת הָאוֹרִים הָרַבִּים!

הוֹי, בְּנֵי הַמַּכַּבִּים!

הַעֲמִידוּ אֶת-עַמְּכֶם, הָקִימוּ הַדּוֹר!

חִשְׂפוּ אוֹר, חִשְׂפוּ אוֹר!

 

אודיסא, תר”ס, תשרי

 

“מדינת ישראל”, כידוע, איננה מדינה יהודית, אבל, גם “מדינת היהודים” איננה! היא ממשיכתה של “הסוכנות היהודית”, שהוקמה על ידי שלטונות המנדט, ונמסרה לאחריותו של הציונל-סוציאליזם, לייצג, כביכול, את “הישוב” לפני שלטונות המנדט. למעשה עמדה ה”סוכנות היהודית” לרשות כל עבודה מלוכלכת של שלטונות המנדט. כן גם צבאה של ה”סוכנות היהודית” – ה”הגנה”.
לאחר שהאצ”ל נשף בערפו של בן-גוריון, נאלץ זה, להכריז על הקמת מדינתו, מחשש שהאצ”ל יתפוס את המלוכה. וכך הפכו פושעים מתועבים ומסוכנים ל”ממלכתיות”, ולפי מובילי בעלי הכיפות, בתנועה ה”ציונית”, זה, אפילו, “כס אלוק’ ממעל”. צבאו הפרטי של בן גוריון, ה”הגנה”, צבא מלשינים ומוסרים, היה ל”צבא ההגנה לישראל”, וממשיך בהגנה על אותה קליקה מתועבת ורודפת, שעיקרה, הגנה מפני היהדות, על כל השלכותיה – תורת ישראל, עם ישראל וארץ ישראל -. אי אפשר שלא לראות, כי מאז בן-גוריון, שהפיל את ירושלים, יהודה, שומרון ובנימין לידי האימפריאליזם הג’יהאדי, עיקר מלחמתה של “מדינת ישראל” הוא בנכסי צאן ברזל מובהקים של העם היהודי, כמו, הר הבית, חברון, שכם, בית-לחם, בית אל וכו’. הרשע והשנאה כה גדולים, עד כדי התנכרות טוטאלית לזכויות העם היהודי וראיית לב הארץ כ”שטחים כבושים”, כאשר הפושעים יודעים היטב, שלא רק על פי מורשת ישראל, מקידמת דנא, אין כאן כיבוש, אלא, אף על פי ההסטוריה המודרנית, הכיבוש היחיד שהיה פה, הוא כיבוש ערבי, בדם ואש ותמרות עשן – ברוח ובדם נפדה את “פלסטין” – לשעבר פלשתינא, לשעבר, ארץ פלישתים, ובכל הלשעבר, לא היה שמץ של ריבונות ערבית/ג’יהאדית בארץ הזו!!!

 

כידוע, מדינת היהודים מבצעת את כל הפשעים והחטאים, שנאסרו עלינו – עם ישראל – כשמובטח לנו, שמעשים אלה יביאו ל – ואבדתם מהרה מעל הארץ הטובה – חד וחלק ולא ברור ל”רבני” ה”ציונות הדתית”. כבר ראו וגם שיתפו פעולה בחורבן גוש קטיף… האם הם מטומטמים, או, גם הם ניקנו לארגון ל”סדר עולמי חדש”? הם רואים יום יום ברדיפה אכזרית של יהודים, בדבקות הרודפים בחורבן הארץ, בקידום שקר “שתי מדינות לשני העמים”, בפיצוח ראשי ילדי ישראל, בהשלכת יונקים ועוללים לבוץ ולגשם ולקור מקפיא באישון לילה, בעליית בולדוזרים על בנין-ציון, בשנאת עולם ובאכזריות נוראה. האבסורד הוא, שאסור להשוות ל”שואה” ולנאצים, כאשר אשפת האדם הזו, הציונל-סוציאליסטים קדמו לנציונאל-סוציאליסטים, והראו לאחרונים את הדרך; הסלקציה היתה תמיד דרכה של ה“ציונות”, כפי שמעיד גם התובע במשפט גרינוולד (קסטנר), עוכר ישראל, חיים כהן:  

 

“…. תמיד היתה זו דרכנו בציונות, בארגון העליה לארץ-ישראל, לברור מעטים מרבים, אשר על כן, בוגדים היינו?” (“כחש”, בן הכט).

 

הבאת השואה על העם היושב בציון מואצת מיום ליום, אך, לא די שהאנשים האלה שותקים, הם ממשיכים לשלוח את תלמידיהם לשרת בצבא היודונאצי, הם ממשיכים ללחוץ את ידיו של ראש הממשלה, שהיה צריך מזמן לעמוד לדין על פי תקדים משפטי-נירנברג, וממשיכים לקדש את תמצית הרע עלי אדמות – המדינה שהשמאל בנה – על גופותינו.

 

 

לא רצו מדינה, רצו שלטון אבסולוטי

 

 

 בן גוריון לא רצה במדינה יהודית עצמאית, אלא, במדינת חסות, שתבטיח את שלטונו ושלטון מפלגתו על הישוב בארץ ישראל, באופן אבסולוטי. רק שלטונם יכל  היה להבטיח את ה”גשר” בין הישוב לפטרון הבריטי. ועל כן יזם בן גוריון את תכנית-החלוקה; מינימום אדמה למינימום “אליטיסטי”, כלומר, שמאלני שונא ישראל.

 

והעדויות המתועדות, רבות:

 

ב-16.9.1919, נתפרסמה ב“טיימס” הלונדוני (מ.א.צ.ל) כתבה מאת סופרו במזרח הקרוב, ובה נאמר:

“…. הציונים האחראיים ביותר מטרותיהם הנוכחיות הן תרבותיות וכלכליות יותר מאשר מדיניות… בענין העליה התשובה הציונית היא: על הכניסה צריך יהיה להשגיח השגחה מעולה ולהרשות לבוא רק לעולים נבחרים, בה במידה שיהיו לנו עבודה או אדמה. אנחנו צריכים להתנגד לכל לחץ הדוחף אותנו לצד תכניות גדולות של עליה מיד”. 

 

ב-1.2.1918 (התורן מס’ 46, מ.א.צ.ל) מבטיח נחום סוקולוב:

 

 “אנחנו מצידנו נתאמץ לעצור בעד זרמי אמיגרציה פתאומית לארץ ישראל… היהודים בחו”ל ישארו, כמקודם, אזרחים נאמנים לארצות מולדתם ומגוריהם – אולם ליהודי ארץ ישראל הרי זה יהיה בית נאמן ממש. התנועה הציונית אינה חברה לעזרת נודדים. אין מגמתנו למלא את הארץ בהמוני יהודים, סתם, מכל הבא ליד…”

 

בספרו “מי גירש את הבריטים מן הארץ”? מצטט פרופ’ יוסף נדבה את הדברים הבאים, מנאומו של משה סנה, בכינוס של עסקני הציונים הכלליים, ב-1 במאי, 1945 :

 

“איננו מעוניינים כלל שהאנגלים יצאו מכאן, אינני יודע מה יתהווה כאן – ארץ ישראל או ארץ ישמעאל. ניחא לנו שהאנגלים יישארו כאן”.

 

ועוד הוא מצטט מתוך החוברת: “בתוהו לא דרך”:

 

“תכניתם של הטרוריסטים להקים כאן שלטון עברי היא איוולת וכוזבת כאחד, הואיל ועלייה של מיליונים יהודים וכו’.. זקוקה להסכמת המעצמות הגדולות ולתמיכה בינלאומית, כל זה לא יקום בכפייה טרוריסטית על אנגליה”.

 

ובהרצאה ב-7 במאי 1946 אומר ישראל גלילי

 

“…. מעולם לא חשבנו שהציונות תתגשם על שדה הקרב, תמיד האמנו ומוסיפים להאמין, שהציונות תתגשם על הקרקע, על העליה, על ההתישבות….”. (ספר תולדות ההגנה, כרך ג’, חלק ג’, עמ’ 1740).

 

וכדרכם, שיקרו, העובדה היא, שהם עוקרים מן הקרקע התיישבות יהודית לתפארת, כי הם התכוונו להגשמת ה“ציונות”, אפשר גם באוגנדה, ולא לשיבת ציון של העם היהודי.

 

שיבת ציון על בסיס מורשת ישראל, היה הדבר האחרון שהם רצו בו. כל דבר שריח מורשת ישראל עלה ממנו, לא היה לגיטימי;

 

 

קידום תכנית השלבים הבינלאומית להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל

 

 

היום, כאמור, תפקידה של “מדינת ישראל” להכריע את הישוב היהודי בארץ לרגלי ה – סדר עולמי חדש – כלומר, נאציזם עולמי, שלטון גזע עליון, שקיסינגר אחד מראשי מוביליו! אין זה מפתיע ששמעון פרס, ימח שמו וזכרו, בחר בו לקבלת “עיטור הנשיא”, שכן, בפרס ובביבי נמחק כל זיק של יהדות, הם מסתכלים במציאות מנקודת המבט המטורפת של ה”סדר העולמי החדש”, כמגדל-בבל, בשעתו, “כל הארץ שפה אחת ודברים אחדים”. זו האידיאולוגיה בבסיס הנאציזם והקומוניזם, זוועת עולם. “הנשיא” ו”ראש הממשלה”, עבדי עבדים לפושעים היטלראים, עובדים עם הארגון הזה; בכל האג’נדה שלהם, אין גם קידום ענין יהודי אחד, הם פועלים להכחדת היהדות, בשירות חולי הנפש האלה, טייקונים, מדינאים, תיקשורת ושאר בני שטן, לקידום שליטתם בעולם. גם אגדת “התחממות העולם” היא מרכיב בקידום שלטון “אליטה” ארכי-ארכי-נאצית, שחברים בה כמה יהודונים, בנוסף לקיסינגר. הכל מצביע על כך, ובכל זאת, עם ישראל ממשיך ללכת כצאן לטבח. המציאות היא שהן מעשי המדינה והן מטרתם, אינם רצויים. אלא, הקרבנות המידיים של המדיניות, תואמת מדיניות הנאצים, של “מדינת ישראל”, הם גם קרבנות שטיפת מח נפשעת, המתאמצת וגם מצליחה, לשכנע את העם היושב בציון, ובמיוחד את הציבור המוכה, המגורש והמבוזה, ציבור נאמני ציון, העם והקב”ה, שאמנם מעשיה של מדינת הדמים והזדון אינם רצויים, אך מטרתם רצויה, והיא רק טועה…. אבל, המנוולים אינם טועים, מאז ימי המשומד האנטישמי, מסוכסך הנפש, תיאודור הרצל. הוא אביהם הרוחני של כל רודפי ישראל, בכיפה ובלעדיה.

 

לא אתפלא אם יתברר שמאחורי הפיגועים בגיאורגיה ובהודו עומדת ממשלת “ישראל”, כשמטרתה להיגרר למלחמה עם איראן, על פי הוראת הארגון ל“סדר עולמי חדש”, ובתוך כך, להשמיד כל זכר יהודי מעבר לקו הירוק, בשלב ראשון….

 

לא צריך להתאמץ כדי לראות שמדינת-פרס מוחקת את כל נכסי צאן ברזל של עם ישראל, לא רק מרשימותיה, אלא, גם, פיזית, ממש. עם ישראל מובל להשמדה. אם לא יקלוט לאלתר, ולא יעצור את המתרחש, בכל הכח ובכל האמצעים, הוא יושמד!!!!

 

חובה לפרוץ את המחסום הפסיכולוגי! המדינה, הפועלת להשמדת הייחודיות היהודית בארץ ישראל, בשירות ארגון הרשע של ה”סדר העולמי החדש”, איננה מלכות-ישראל והיא איננה הגשמת התקווה בת שנות אלפיים, היא, בדיוק, ההיפך מזה!! כל קודש רחוק ממנה, היא למטה ממ”ט שערי טומאה. מדובר באויב מספר אחת של העם היהודי. היה כזה מלכתחילה, ולכן נבחר, בתיחכום רב, על ידי הארגון הבינלאומי/נאצי, להביא ל”פתרון הסופי” ל”בעיית היהודים”, שהיא, המחסום הראשוני לנאציזם הבינלאומי. אין כלי מתוחכם יותר. עובדה, העם היהודי צועד להשמדתו, מנפנף בדגלי ה”ממלכתיות”. ה”דמוקרטיה” וה”שלום”!

 

עם ישראל, אתה רץ לאבדון. ריצת אמוק, מובל בידי תמצית חלאת המין האנושי, מנהיגי המדינה הציונאצית, “ציונים” מתועבים, בכיפה ובלי כיפה.

 



כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר