ה”ציונים” תוקפים בכל החזיתות

ה”ציונים” תוקפים בכל החזיתות

חנה אייזנמן
19.01.2012 04:36
ה"ציונים" תוקפים בכל החזיתות


הרבנים גם יהיו הראשונים שיבינו אותנו, הראשונים שיתלהבו לענייננו, ומעל הבימה ילהיבו את האחרים. אין צורך בכינוס אסיפות מיוחדות, רבות מלל, ישבצו זאת בעבודת הקודש. וכך יאה… הרבנים יקבלו את הודעות האגודה והחברה כסידרן וישמיעו ויסבירו אותן לקהילתם. ישראל יתפלל בעדנו ובעד עצמו… (” מדינת היהודים”, חבורות מקומיות)ב”ה

 

 

 

ה”ציונים” תוקפים בכל החזיתות

 

 

 

 

הם מקבלים הכשרה מיוחדת לכך! מטרת ההכשרה, בשיטה שהוכיחה את עצמה אצל הנאצים, היא לכבות כל זיק יהודי, אם נותר כזה, בזומבים, המבצעים, לילה לילה, בסתר כנפי השטן, מדיניות ארכי-נאצית, למהדרין.

 

לילה לילה מושלכים יהודים מבתיהם בארץ ישראל. הפעילות הזו של חיילים עבריים, היא “התקווה בת שנות אלפיים…”. להיות עם חפשי בארצנו, חפשי מן האמת, חפשי מן הצדק, חפשי מן האנושיות, חפשי מזהות, חפשי מיהדות, חפשי להיות נאצי! למה, רק לגויים מותר? מי הם בכלל? הם חושבים שהם יכולים להיות נאצים טובים מאיתנו? שרק יתבוננו בנו, לילה לילה – חיילים אלמונים הננו במדים, וסביבנו זורים אימת-צלמוות, כולנו גוייסנו לכל החיים, משנאה משחרר רק המוות… זכינו – חיילים עבריים מסוגלים לפעול כמו הקוזאקים ופלוגות ה-SS כמו חיילי פטליורה וכמו משמר האינקויזיציה. מה אתם יודעים… חיילים עבריים במדים… עם נשק ביד… מי חלם על מציאות נפלאה כל כך, כאשר, קודמינו, כצלמנו בדמותנו, “נאלצו” להיות יודנראט, קאפו’ס ואנשי ה”משטרה היהודית”. והנה, יש לנו צבא עברי, ממשלה דמוקרטית/זועבית/טיבית/חנין’ת, ממש, חזון אחרית הימים של הדגול מרבבה, הרצל.

 

והרבנים לצידנו! מה יכל להיות מוצלח יותר מזה? הם קובעים הלכה לתלמידיהם, להתגייס לפלוגות  הסער, לראות לעצמם זכות להימנות על הצבא העברי, לראשונה, לאחר אלפיים שנים, בו רק לגויים היה הכח לרדוף את היהודים. גם הם הולכים לאור חזונו של הרצל:

 

 

“לכל חבורה הרב שלה, ההולך עם קהילתו. הכל מתארגנים לחבורות ללא כפייה. החברה המקומית מתלכדת מסביב לרב. כמספר הרבנים, כן מספר החבורות המקומיות. הרבנים גם יהיו הראשונים שיבינו אותנו, הראשונים שיתלהבו לענייננו, ומעל הבימה ילהיבו את האחרים. אין צורך בכינוס אסיפות מיוחדות, רבות מלל, ישבצו זאת בעבודת הקודש. וכך יאה. אנו מכירים את ההשתייכות יחד ההיסטורית שלנו, רק באמונת אבותינו. שכן, מזה זמן רב קלטנו לתוכנו קליטה בל-תימחה את לשונם של לאומים אחרים. הרבנים יקבלו את הודעות האגודה והחברה כסידרן וישמיעו ויסבירו אותן לקהילתם. ישראל יתפלל בעדנו ובעד עצמו… (” מדינת היהודים”, חבורות מקומיות)

 

זה התפקיד, שממלאת ה”ציונות הדתית”, מאז ועד היום!! היא תמלא את כל “חובותיה”, אבל, זכויות לא תהיינה לה, אף לא כמלוא אצבעון… 

 

“ובכן, כלום, תהיה לנו לבסוף תיאוקרטיה? לא! האמונה מלכדת אותנו, המדע עושה אותנו חפשיים. על-כן, לא ניתן כלל לדחפים תיאוקרטיים של אנשי-הדת שלנו להרים ראש. אנו נדע להחזיקם בבתי-הכנסת שלהם, כשם שנחזיק את צבא-הקבע שלנו בקסרקטינים. צבא וכהונה יכובדו מאד וכראוי לתפקידיהם הרמים. בענייני המדינה, עם כל ההערכה כלפיהם, אל להם להתערב, פן יביאו עליה קשיים מבית ומחוץ.

כל אדם חפשי ובלתי מוגבל באמונתו או בכפירתו, כמו בלאומיותו. ואם יקרה שישבו בתוכנו גם בני אמונה אחרת, בני לאום אחר, נעניק להם הגנה מכובדת ושוויון-זכויות חוקי. למדנו את הסובלנות באירופה. הנני אומר זאת ללא כל שמץ של לעג. האנטישמיות הנוכחית, רק במקומות ספורים, ניתן לזהותה עם אי-הסובלנות הדתית הישנה. בקרב עמי-התרבות זוהי על פי רוב תנועה, שבה רוצים הם להתגונן מפני רוח-רפאים של עברם, הם”.

 

למה להרחיב? מי שאינו אידיוט מושלם, או רשע גמור, מבין, שהאג’נדה של הרצל, לא די שלא היתה, כלל, יהודית, אלא, אנטישמית. וזו מיושמת באדיקות מירבית ואינטנסיבית ביותר, כשרבני ה”ציונות הדתית”, ממלאים את תפקידם ההרצליאני באמונה, על כל פרטיו ודקדוקיו, כשהם ניתלים באילן גבוה – הרב קוק. ובקיצור – נותנים יד חפצה ונטויה למלשינים, לרודפים ולמוסרים. נותנים יד לציונאציזם. כך, מיומו הראשון. למעשה, הם פרשו על עצמם, מרצונם, את כנפי האופל הזה. אבל זה, מילא, אלא, הם נטלו לעצמם את הזכות להוציא את כלל ילדי ישראל לשמד “ציוני”, כשהם מגדירים את ממלכת השטן – “ממלכתיות”. עשרות שנים מתבצעת פה מדיניות נאצית למהדרין, והם שותקים! כלומר, לא שותקים – הם ממשיכים להרעיל את תלמידיהם בשקרים מתועבים, הם ממשיכים לשלוח אותם, בדם קר, אל מוות חסר תועלת, כשהם מגדירים את מלחמות ה”שלום”, המובאות עלינו באמצעות נסיגות נפשעות ומזוויעות, כ”מלחמת מצווה”. הרשעים האלה יכלו מזמן להביא למצב של שלום דה-פאקטו בארץ ישראל, אילולא שיתפו פעולה עם הציונאצים ברדיפתם את העם היהודי. הציונאצים לעולם לא יסכימו לישיבת יהודים על סנטימטר אחד מעבר ל”גבולות אושוויץ”, הם יחריבו כל זכר יהודי בהר הבית, כי משימתם הראשונית היא – עקירת עם ישראל משורשיו ויצירת עם אחר, עם הרצליאני, מין מפלצת חסרת זהות, ככל העמים. זה הדבר היחיד לו מוכשרת מדמנת ה”ציונות”!

 

ועכשו נטפלים לחוק טל. כידוע, במדינה הציונאצית יש עורף תורה, עודף יהדות, עודף יהודים…. ואת העודף צריך להשמיד, כהשמד עודפי פירות וירקות. אך, מכיוון, שמנקודת המבט הציונית, כל יהודי וכל תג בתורה עודפים לציונות, הרי, יש להחריב להשמיד הכל. ואת זה הם עושים, כאמור לעיל, באדיקות מירבית. כבר הגדיר אותם יצחק כצנלסון, הי”ד – “חלאת המין האנושי”.

 

והרשעים האלה, הרבנים, שכחו לגמרי את תנאי הברית. הם מאמינים, באמת, שאם יכפיפו את הקב”ה לציונאצים, ה”מדינה” הקדושה וצה”ל הקדוש”, ינצחו…. ובכן, הם לא ינצחו! לא אותנו ולא את האויב מבחוץ, נהיה אלה אנחנו שננצח את האויב מבית ואת האויב מחוץ, בעזרת ה’!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר