“התירוץ של ‘תורתו אומנותו’ אינו מקובל”

“התירוץ של ‘תורתו אומנותו’ אינו מקובל”

חנה אייזנמן
29.11.2011 03:21
"התירוץ של 'תורתו אומנותו' אינו מקובל"


למה נתן הקב”ה תורה לישראל? פשיטא; כדי שיהיה להם תירוץ להשתמט מצה”ל! מה, זה לא ברור? הקב”ה תמיד מתערב לטובת ה”ימין”, זו פגיעה אנושה בדמוקרטיה! זו התערבות גסה בענייניה הפנימיים של הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון, שהסטאליבנים בנו. תורה ניתנה ליהודים, כדי שיחיו “על חשבוננו”, שלנו, ה”ציונים”. 

 

ב”ה

"התירוץ של 'תורתו אומנותו' אינו מקובל"                                          

“התירוץ של ‘תורתו אומנותו’ אינו מקובל

 

ועדת החוץ והביטחון ערכה היום (ראשון) סיור בבקו”ם, החברים הביעו סיפוק מנתוני המוטיבציה ודאגה מנתוני הגיוס הכוללים.

(ערוץ7)

 

הרשעות מרקיעה שחקים!

 

למה נתן הקב”ה תורה לישראל? פשיטא; כדי שיהיה להם תירוץ להשתמט מצה”ל! מה, זה לא ברור? הקב”ה תמיד מתערב לטובת ה”ימין”, זו פגיעה אנושה בדמוקרטיה! זו התערבות גסה בענייניה הפנימיים של הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון, שהסטאליבנים בנו. תורה ניתנה ליהודים, כדי שיחיו “על חשבוננו”, שלנו, ה”ציונים”.

 

ב”זכות” רבני ה”ציונות הדתית” הפך צה”ל לסובב ומסובב היקום ה”ישראלי”. צה”ל הוא קדש הקדשים, צה”ל מעל לכל, צה”ל, תכלית הבריאה, צה”ל, דרכיו דרכי נועם וכל נתיבותיו שלום, צה”ל, תכלית הקיום היהודי, ככתוב: כי הוא חייך ואורך ימיך ובו תעסוק יומם ולילה, רצוי, באישונו, בכל המאחזים ה”לא חוקיים”. צה”ל דוחה עם ישראל, צה”ל דוחה תורת ישראל, צה”ל דוחה ארץ ישראל. צה”ל דוחה!! צה”ל הוא לגיון זרים, המשמש את גדולי שונאי ישראל. חיילי צה”ל, המתגייסים מכח האינרציה של האילוץ הבולשביקי, משרתים פיקוד ומדינה של פושעי מלחמה ופושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות! וזו עובדה, שאינה ניתנת להכחשה!!

 

למה לא נדרשים לשום תירוץ המשתמטים מציווי ראשוני ביהדות – לימוד התורה?! אלה הם המשתמטים, שמהם יש לדרוש לתרץ את התנערותם מתכלית קיומם, מחייהם ומאורך ימיהם. אבל, במדינה שתרבות-אנשים-חטאים בנתה, ה”תרבות” ה”ציונית”, המרוקנת מכל תוכן יהודי, השאלה החשובה מכולן היא – איך לא להיות יהודי! קשה להיות יהודי, אבל, ממש לא קשה להיות אנטישמי, ו”מדינת היהודים” מחפשת בכל דבר וענין את הדרך הקלה, כ”בכרה קלה משרכת דרכיה”. אז הולכים לצה”ל הקדוש, והלכה בידוע – קדושת צה”ל דוחה קידוש ה’! וזה, תירוץ שאסור לקבלו! כי לא בחיל ולא בכח, כי ברוחי אמר ה’. אילולא אותו קומץ של לומדי תורה, צה”ל היה מזמן מחוסל, הוא ו”המדינה” הקיימת בשבילו. כן, פנומן עולמי – צה”ל הוא צבא “ונהפוך הוא” אשר יגנו האזרחים המה על חייליהם, במקום, להיפך! אבל, ההיפך ידרוש מן החיילים הקדושים לאחוז בנשק “לא טהור”…. לא שצה”ל אינו מטמא את ידיו בנשק טמא, אבל, זה רק לקידום תכנית השלבים ה”ישראלית” לחיסול השליטה היהודית בארץ ישראל!  ומכיוון שזה במצוות ה”ממלכתיות”, הרי, הנשק הופך, באופן אוטומאטי, לטהור!

 

צה”ל יכל היה להתעלות לדרגת קדושה, אילו, לחם רק במלחמת מצווה. ואילו נלחם רק במלחמת מצווה, כבר מזמן לא היו כאן מלחמות, ולא היה צורך ביותר מצבא ייצוגי ומערך מילואים, לכל צרה, שלא תבוא… אבל, צה”ל הוא בשר תותחים, “קדושים”, כמובן, המשמש את שולחיו בתעתועי המלחמה וה”שלום” שלהם. ולכן, נשקו אינו טהור, והוא, הצבא, לא די שאיננו קדוש, אלא, הוא רוי במ”ט שערי טומאת המתים, הנופלים כשבלים אחרי הקוצר!

 

רבני ה”ציונות הדתית”, השולחים אל מותם דור אחרי דור של תלמידיהם, במלחמות מיותרות, כשהם, למעשה, הגורמים להן, בהנפקת בשר-תותחים ללא הגבלה, הם פושעים מתועבים! מלחמת-מצווה היא לכיבוש הארץ, לא לעשיית שלום עם עמלק! מלחמת מצווה היא להגנת העם ולא להגנת מדיניות ארכי-נאצית, נגד העם! צבא “מדינת ישראל” משרת את תמצית חלאת המין האנושי, מין ערימת אשפה מצחינת שחקים, המכה ביהודים ומיטיבה עם רוצחיהם. העובדה שעם ישראל שותק, זה הדבר המפחיד ביותר! העם הזה איבד את יצר הקיום, וגרוע מכך, איבד את כושר ההבחנה בין טוב לרע. רבנים, מנאצי שמים, בלבלו עליהם את שכלם ואת נשמתם. על ראשנו מתרחשת שואה איומה, והכל ממשיכים בסדר יומם הרגיל, הכולל, גידופים, נאצות והתנערות מאחרוני השפויים בעם הזה, נוער הגבעות ותומכיו – יהודים בכל רמ”ח ושס”ה, המצליחים גם בדור שכולו חייב, לשמור על שפיות; לשמור על שפיות בתוך טירוף מערכות מזוויע.

 

המנוולים, מסוג הנהגת ישראל וצה”ל, מזכירים לי תמיד את אשת הדייג. דרישותיה של החצופה עלו מיום ליום, ואפילו, משעה לשעה. דג הזהב, ברחמיו על הדייג, נתן לה את כל מבוקשה, עד שביקשה שדג הזהב, עצמו, יעמוד לפניה, לשרתה. ועל פי הכלל הידוע – תפסת מרובה לא תפסת, חזרה אשת הדייג לסמרטוטיה הבלויים, לתפירת רשתות הדייג המצחינות ולצריף המט ליפול. כך היה עם דור הפלגה – בנו מגדל גבוה, למלוך על כל העולם, והמגדל התמוטט כבנין קלפים שהמהמרים בהם, פיספסו בגדול.

 

מדינת הכפירה השחצנית הזו, מזלזלת בבורא עולם, מתאמצת להסיג לאחור תהליכים שהוא מסובב, ולא רחוק היום, שהמנוולים, ימח שמם, ימצאו את עצמם בבור תחתיות, בלי יכולת לטפס למעלה, כראוי להם – חבר תולעים ששכחו כי מעפר הם ואל עפר ישובו. ויפה שעה אחת קודם!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר