הם יורים ברבנים

הם יורים ברבנים

חנה אייזנמן
13.11.2011 14:44
הם יורים ברבנים


הפושעים שהשליטו ומשליטים את מלאך-המוות על יש”ע, מצפים שהדמורליזציה תקנה לה שביתה בעם היושב בציון ותבריח אותו, אבל, כידוע – כאשר יענו אותו, כן ירבה וכן יפרוץ – על כן מדינת ישראנירנברג מכשירה את הוורמאכט שלה לבצע את הטיהור האתני ביהודים שמעבר לקו הירוק. ולפני הכל, מסלקת את המנהיגים.ב”ה

 

הם יורים ברבנים

 

 

הם יורים ברבנים

 

הפושעים המשליטים את מלאך המוות על יש”ע, מצפים שהדמורליזציה תקנה לה שביתה בעם היושב בציון ותבריח אותו

 

זה שנים הם יורים ברבנים. הם ושכירי החרב שלהם. הם רצחו את הרבנים – מאיר כהנא, ברוך כהנא, עראמה, רענן, בירן, דיקשטיין, הרלינג, טלבי, מאיר חי, פוגל, מרצבך ועוד רבים אחרים, לפניהם ואחריהם וביניהם. כולם “מתנחלים”! אפילו בנאמן ביתם (לא מתנחל), ברב חיים דרוקמן הם ירו, אך הצליחו להרוג “רק” את נהגו, אפרים איובי, הי”ד, ואולי לכך כיוונו…. ומאז הרב דרוקמן אינו נוטה ימין מן ה”ממלכתיות”, כמלוא הנימה. מטרת הטבח להציג לעם-ישראל מצג שווא, של ה”שטחים” המסוכנים, שזו, ממש, מצווה “לפנות” מהם את היהודים, לטובתם. ה”צבא הטוב ביותר במזרח התיכון” יכל היה מזמן להשליט שקט ושלווה בארץ ישראל, אבל, הדבר נאסר עליו, אדרבא, תפקיד הצבא היום, להבעיר את ה”שטחים” ולהתעלל ביהודים, זו מצוות היודונאצים השולטים ב”ישוב”, מאז בן-גוריון, ימח שמו וזכרו. הפושעים המשליטים את מלאך-המוות על יש”ע, מצפים שהדמורליזציה תקנה לה שביתה בעם היושב בציון ותבריח אותו, אבל, כידוע – כאשר יענו אותו, כן ירבה וכן יפרוץ – על כן מדינת ישראנירנברג   מכשירה את הוורמאכט שלה לבצע את הטיהור האתני ביהודים שמעבר לקו הירוק. ולפני הכל, מסלקת את המנהיגים.

 

באינתיפאדה של שנת 2000 הם רצחו רבנים בשיטת הסרט הנע, ודווקא רבנים אנשי ה”ציונות הדתית”, נאמניהם בכל נפשם ומאודם. למה? כי הם שואפים להביא כליה על העם היהודי, והרבנים האלה מתעקשים: “אנחנו שותפים”, והם עלולים גם לדרוש זכויות, בכח היותם ה”שותפה ההסטורית”. פושעי ישראל יודעים, כי לא ירחק היום, ונאמניהם יחליפו דיסקט, ואז, כל השומעים להם, שימשיכו לשמוע להם, יחליפו כיוון, אל השפיות, ויילחמו בהם, כי הם השלוחה היהודית של הנאציזם הבינלאומי. היו תמיד!

 

הרבנים שנטבחו היו יושבי יש”ע (להוציא הרב מאיר כהנא, ה’ יקום דמו בפושעי ישראל), ועל כן, מועדים למרידה, ביום מן הימים. לעומתם, הרבנים יושבי הקו הירוק, אינם מועדים, הם ימשיכו להיות “ממלכתיים” עד הסוף המר, ולא לפני שיראו עוד רבים מתלמידיהם נופלים על הגנת המדינה, כך, שתוכל להמשיך בפשעיה נגד העם היהודי, עד כלותו. 

 

זו תמצית תורתו של הרצל. הוא עטף את השחור-השחור הזה בעטיפה צבעונית, וההסוואה עבדה מצויין, ועדיין עובדת. עדיין אנו שומעים את האמירה המעוררת שאט-נפש וקבס – להגיב בדרך “ציונית” – כלומר, על שחיטת ילדים יהודים, להשיב בהצבת קרוואנים שמדינת הדמים, ימח שמה, תמהר להחריב. כאילו היה ישוב ארץ ישראל, תגובה לנאציזם ולא מצווה ראשונית בתורה! ואכן, זו ה”ציונות” – תורה מדינית “ריאלית”, שבינה לבין היהדות אין גם קשר קלוש ביותר. ועל כן גם מצוות – תמחה את זכר עמלק מתחת השמים, לא תשכח –  נשקלת ב”מה יאמרו הגויים”, כאילו הגויים אמרו אי פעם אחרת מ – לְכוּ וְנַכְחִידֵם מִגּוֹי וְלֹא יִזָּכֵר שֵׁם יִשְׂרָאֵל עוֹד: תהלים פרק פג

 

“תם” מה הוא אומר – גבלס קטן עלי

 

כל יודונאצי יכל לעלות שם על הבמה ולהתחרות בקולגות שלו בעומק שנאת ישראל שלהם

 

המחזיקים במורשת הרצל הסירו את עטיפת ההסוואה; במשך כמה שנים הם נקטו בשיטת המרחב, בו השתלבו טוב כל כך – החיפזון מן השטן – הם רצחו אותנו קמעא קמעא, אבל, לאחרונה, הם איבדו את סבלנותם, ועכשו הם רוצחים, ללא כחל וסרק, מגרשים ללא רחמים, ובבתי המשפט מנקים את היודונאצים המפיצים תעמולה ארכי-גבלסית, אפילו מייחסים להם “תום לב”, כמו לגדעון ספירו, ימח שמו וזכרו, שצריך היה מזמן לעמוד לדין על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם.

 

אשר ליוסי שריד, מכיוון שהיה במשך עשרות שנים חבר בהנהגת מדינת הדמים והזדון הזו, ומראשי מובילי תכנית השלבים להשמדתנו, במסווה “תהליך השלום”, הוא צריך לעמוד לדין על פי תקדים משפטי-נירנברג. אין בעולם שונאי ישראל רבים מסוג יוסי שריד וגדעון ספירו, שכל נקבובית בעורם, המהווה שק לתכולה של רקב ומק, מתיזה רעל שנאת ישראל מטורפת. כל הווית חייהם, היא השנאה!! זו גם הסיבה ששנאו את רבין, שלטעמם לא היה זריז דיו בקידום התכנית להשמדתנו, למרות שגם הוא לא היה מן האיטיים בנושא זה.

 

קחו את הנבל, יוסי שריד. שונא רבין זה, השתתף, כמובן, בפסטיבל השנאה אשר בשם טכס-הזכרה, ייקרא. כל יודונאצי יכל לעלות שם על הבמה ולהתחרות בקולגות שלו בעומק שנאת ישראל שלהם. את הפרס יקבלו בטכס הענקת פרסי ישראל ביום העצמאות למדינה ה”ציונית”. כרגיל, האמת מתגלה דווקא מתחת לערימות הזבל של “מחנה השלום”; יוסי שריד, ימח שמו וזכרו, אומר: “תג מחיר, פשע נגד הציונות”. תודה, טינופת! הרי זה מה שאני אומרת כבר עשרות שנים – הקיום היהודי לצנינים הוא בעיני ה”ציונות”! רצח העם היהודי בארצו, זו שיגרה מתבקשת בעיני ה”ציונות”, אבל, רמז, עלוב ככל שיהיה, ליצר הקיום היהודי, מסכן את ה”ציונות”. זו האמת לאמיתה!!!!

 

“תג מחיר” זו בדיחה, גם אילולא היה זה מעשה השב”כ – זרוע הרוע של מדינת הדמים והזדון. לא “תג מחיר”, אלא, המחיר, עצמו, דרוש לנו, ובגביה מראש, כדי לנטרל את הסיבה!!! מזמן היתה זו חובתנו הראשונית לקיום היהודי, וצו מוסרי ראשון במעלה – לגרש או להשמיד כל זכר לבלוף הערבי בארץ ישראל. לסלק אותם, לפחות, מאותו קטע ארץ קטן, בצידה המערבי של ארץ ישראל. כבר כמה דורות אנו נטבחים בידי האיסלאם, קודם במדינות כיבושיו, וזה, למעלה ממאה שנים בארצנו, אלפי יהודים נרצחו, כאן, בשיבת-ציון הנוכחית, והיודונאצים ממשיכים להושיט יד לשלום למפלצות מוצצות דם יהודים, כי זה צו ה”ציונות”.

 

ייבסקציה יוזמת

 

יהודים נעצרים ברעש גדול, ומשתחררים בקול דממה דקה

 

המחלקה היהודית בשב”כ, הייבסקציה המצחינה, אותה זרוע המגינה על שוחטי תינוקות יהודים, ויוצאת מכליה, נגד יהודים, בחסות הפרובוקציות שהיא יוצרת. כמה יהודים נעצרו כבר, בעקבות שריפת המסגד בטובה-זנגריה במהלך סכסוך חמולות? כמה מסגדים, כאילו, נשרפו? כל העצורים שוחררו. בכל אירועי “תג-מחיר” לא נמצא המבצע… נכון, היו מעצרים, מעצרי שווא, כמו מצג השווא הנקרא “תג-מחיר”. כל שני וחמישי עושה המדינה לרצח-העם-היהודי פרובוקציות כאלה, יהודים נעצרים ברעש גדול, ומשתחררים בקול דממה דקה. אבל, מנגנון התעמולה משתמש באגדות האלה כדי לקבע במח העם, שהטובים מכולם, הם, בסך הכל, חוליגאנים, שאינם מצייתים לשלטון החוק. כל מעשה ומעשה של המדינה הזו מעיד עליה –  גרועה מן הרייך השלישי של היטלר. תמצית חלאת המין האנושי. על המדינה הזו חל דין רודף, והיא עדיין קיימת, בזכות היהודים החיים בה. היבדלות מן המדינה זה צו הקיום, צו השעה:  (כ) וַיְדַבֵּר יְקֹוָק אֶל מֹשֶׁה וְאֶל אַהֲרֹן לֵאמֹר: (כא) הִבָּדְלוּ מִתּוֹךְ הָעֵדָה הַזֹּאת וַאֲכַלֶּה אֹתָם כְּרָגַע: במדבר פרק טז חובה עלינו להיבדל, לאלתר, ממדינת הדמים הזו. למה אנו צריכים לשלם את מחיר פשעיהם של פרס, יוסי, ביבי, ציפי ושאר רודפינו, כופרים בעיקר ושונאי חינם?

 

ל”מדינת ישראל” אין זכות קיום בארצנו!

 

“מדינת ישראל” רוצחת העם היהודי, מאז ומתמיד, עוד מימי היותה “המדינה שבדרך”. מקימיה היו יודונאצים, ותומכיה היו עדרי-הצאן, חסרי-המוסר, ששיחקו את המאמינים בכוונותיה הטובות של מדינת הרוע הזו ואפילו הגדירו אותה כ”ממלכתיות”. “מדינת ישראל” היא מלאך המוות, הנשען בכל כבדו ובבטחון גמור, על עמוד התמך – ה”ציונות הדתית”.

 

הכושי יעשה את שלו הכושי יכל ללכת

 

כל אדם חפשי ובלתי מוגבל באמונתו או בכפירתו, כמו בלאומיותו

 

תכניתו של הרצל, שר”י, ל”רועי העדה” –

 

“לכל חבורה הרב שלה, ההולך עם קהילתו. הכל מתארגנים לחבורות ללא כפייה. החברה המקומית מתלכדת מסביב לרב. כמספר הרבנים, כן מספר החבורות המקומיות. הרבנים גם יהיהו הראשונים שיבינו אותנו, הראשונים שיתלהבו לענייננו, ומעל הבימה ילהיבו את האחרים. אין צורך בכינוס אסיפות מיוחדות, רבות מלל, ישבצו זאת בעבודת הקודש. וכך יאה. אנו מכירים את ההשתייכות יחד ההיסטורית שלנו, רק באמונת אבותינו. שכן, מזה זמן רב קלטנו לתוכנו קליטה בל-תימחה את לשונם של לאומים אחרים. הרבנים יקבלו את הודעות האגודה והחברה כסידרן וישמיעו ויסבירו אותן לקהילתם. ישראל יתפלל בעדנו ובעד עצמו… (” מדינת היהודים”, חבורות מקומיות)

 

זה התפקיד, שממלאת ה”ציונות הדתית”, מאז ועד היום!! היא תמלא את כל “חובותיה”, אבל, זכויות לא תהיינה לה, אף לא כמלוא אצבעון… 

 

“ובכן, כלום, תהיה לנו לבסוף תיאוקרטיה? לא! האמונה מלכדת אותנו, המדע עושה אותנו חפשיים. על-כן, לא ניתן כלל לדחפים תיאוקרטיים של אנשי-הדת שלנו להרים ראש. אנו נדע להחזיקם בבתי-הכנסת שלהם, כשם שנחזיק את צבא-הקבע שלנו בקסרקטינים. צבא וכהונה יכובדו מאד וכראוי לתפקידיהם הרמים. בענייני המדינה, עם כל ההערכה כלפיהם, אל להם להתערב, פן יביאו עליה קשיים מבית ומחוץ.

כל אדם חפשי ובלתי מוגבל באמונתו או בכפירתו, כמו בלאומיותו. ואם יקרה שישבו בתוכנו גם בני אמונה אחרת, בני לאום אחר, נעניק להם הגנה מכובדת ושוויון-זכויות חוקי. למדנו את הסובלנות באירופה. הנני אומר זאת ללא כל שמץ של לעג. האנטישמיות הנוכחית, רק במקומות ספורים, ניתן לזהותה עם אי-הסובלנות הדתית הישנה. בקרב עמי-התרבות זוהי על פי רוב תנועה, שבה רוצים הם להתגונן מפני רוח-רפאים של עברם, הם”.

 

הוזה “מדינת היהודים”, חי בעולם הזוי של תיאוריה בלי תפיסת המציאות. ראינו זאת כבר לעיל, אך, להלן, הוכחה נוספת:

 

“הצבא – מדינת היהודים אמורה להיות מדינה נייטראלית. אין ה יא זקוקה אלא לצבא-קבע – אמנם מצוייד בכל אמצעי הלחימה המודרניים – לשמירת הסדר כלפי חוץ וכלפי פנים….”

 

על כן לא מפתיע שהאידיוט, מנחם בגין, כתב הקדמה לספר בפרסוּמו בעברית….

 

“ראה, הנה מוטלות גופותינו שורה ארוכה, ארוכה
פנינו שונו. המוות נשקף מעינינו. איננו נושמים.
—–
לא נאהב, לא נרעיד מיתרים בצלילים ענוגים ודמומים
לא נשאג בגנים עת הרוח עוברת ביער”.

 

(נתן אלתרמן)

 

וכלום לא השתנה, עדיין אנו נטבחים בידי קואליציית הרשע – “ציונות”&ג’יהאדכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר