שנה טובה

שנה טובה

רות ירדני-כץ
27.09.2011 18:59
יודע אנגלית מצויינת, ודופק את העם

יודע אנגלית מצויינת, ודופק את העם


איחולים ומשאלות לפוליטיקאים ולעם, עם פרוס השנה החדשהלדף הפייסבוק של עו”ד שמחה ניר

לדף הפייסבוק של האתר

היכנסו והצביעו “לייק” (“אהבתי”)

ותקבלו עדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדש

אני אזרחית אחת העם שאכפת לה ממה שקורה לנו ועוקבת בחרדה למה שקורה לנו מבקשת…

ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו מאחלת לך שנה של תעשה. אתה מדבר יפה, יודע אנגלית מצוינת ודופק את העם שלא בחר בך. הצלחת לחזור לשלטון בזכות הימין והחרדים שאיתם הקמת קואליציה. מאז בחירתך לא עשית כלום. תתעורר אדוני, אנחנו לבד בעולם בגללך ובגלל ליברמן שמחזיק אותך בביצים.

אלי ישי, ימי הביניים חלפו עברו מזמן מזמן. הפרדה בין נשים לגברים, חינוך ספרטני וסחטנות כבר לא עובדים. תיזהר, אריה דרעי מאחוריך, הוא הבין את זה ומה שהיה טוב לש”ס ולחבריך החרדים אז לא יתקבל יותר, ואנחנו החילונים לא ניתן לכם מנדט לשגע אותנו. 

שלי יחימוביץ’, שנה טובה לך ובהצלחה. אני שולחת לך ברכות ומקווה שלא תתבלבלי מהעובדה שנבחרת כיושבת ראש מפלגת העבודה. שהכח שניתן לך לא יעביר אותך על דעתך. שתדעי לעבוד עם חברייך לצמרת ועם אלה שבחרו בך. שתשמרי על עקרונותיך, יושרך ואמינותך. כמו שאת יודעת, אין קיצורי דרך, הדרך ארוכה ואת צריכה להיזהר במעשייך מפני שאין רחמנות וסובלנות. 

עמרם מצנע, גם לך אני מאחלת שנה טובה. לא הצלחת לכבוש את ראשות המפלגה. לא נורא. אבל מצפה שתרתם ותתרום כל מה שאתה יכול למפלגה שהצהרת שהיא ביתך.

עמיר פרץ, תראה לכולנו שלמרות וחרף שלא נבחרת אתה יכול ומסוגל לעבוד עם שלי יחימוביץ’ ולא לנקום. דיבורים לחוד ומעשים לחוד.

לך בוז’י הרצוג “החנון”. אתה אמרת את זה. אתה ממש לא חנון והוכחת את מעמדך במפלגה בבחירות אלה. בזכות חוכמתך, הצניעות, והניסיון שלך אל תתן לאף אחד לשים רגליים ליושבת ראש. גילוי אישי, אני לא שייכת למפלגת העבודה.

מר מופז, אתה עומד בפינה ומחכה לבחירות ב”קדימה” כדי לתפוס מקום ראשון. מרגע שהצטרפת “לקדימה” בדקה התשעים, אתה לא מפסיק לחתור תחת לבני. במקום להושיט יד וליצור נבחרת חזקה, אתה מפורר. אם תעמיד את עצמך מול לבני, לדעתי לא תזכה, אבל כן תוסיף הרבה מלח. מאחלת לך שנה של לעשות ביחד ולמען ואת האגו תשאיר בצד.

אחמד טיבי, אני מבקשת להזכיר לך שנולדת וגדלת במדינה דמוקרטית ולא במדינה שיש בה שולטים דיקטטורים. התחנכת בבתי-ספר במדינת ישראל, התרבות שרכשת היא בזכות מדינת ישראל. למדת רפואה במדינת ישראל ועל חשבון מדינת ישראל. אכלת מהצלחת עד תום ואתה יורק לתוכה בלי בושה. אם אתה כל-כך מזדהה עם העם הפלשתיני לך אליהם, גור איתם ותעזוב אותנו, אבל לפני שאתה עוזב, תשלם למדינת ישראל כל מה שקיבלת ממנה. קשה לי לאחל לך שנה טובה.

לבסוף שנה נהדרת לראשי המחאה החברתית. אתם הצעירים שהובלתם מהלך אדיר מגיעות לכם מחיאות כפיים סוערות. כן, אתם צודקים מגיע לכם חיים יותר קלים, פחות יקרים ועם חלום, תקווה ועתיד.

______________

לדף הפייסבוק של עו”ד שמחה ניר

לדף הפייסבוק של האתר

היכנסו והצביעו “לייק” (“אהבתי”)

ותקבלו עדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדשכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר