בלי ידיעת הא”ב לא ניתן לקרוא את המפה

בלי ידיעת הא”ב לא ניתן לקרוא את המפה

חנה אייזנמן
12.09.2011 03:16
בלי ידיעת הא"ב לא ניתן לקרוא את המפה


הדברים שלהלן, כפי שהם, הוחלפו בדוא”ל, בעקבות השגותי על פסקי הסנהדרין, שאינם מבוססים על עובדות ולא על ההסטוריה הקרובה של “מדינת ישראל”.
ב”ה
                           בלי ידיעת הא"ב לא ניתן לקרוא את המפה
                         
אחד מעשרות בתי הכנסת בגוש-קטיף ששרפה “מדינת ישראל”. כאן, בית
                          -הכנסת בנצרים. תרמנו לבנייתו, השתתפנו בטכס הנחת אבן הפינה
                          ובטכס חנוכת בית הכנסת והכנסת ספרי התורה… ובאה המדינה ה”ציונית”,
                          וכילתה בו את שנאת ישראל שלה. אין סליחה, אין מחילה ואין כפרה. היישות
                         ה”ציונית” תיזכר לדיראון עולם בדברי ימי ישראל.


ל-dov

 
 
ראשית, אין לכם מושג בעובדות! “מדינת ישראל” הוכרזה לאחר ההשמדה, ולא בכדי. היא לא קמה למען העם היהודי, אלא, נגדו, ומייסדיה, ימח שמם, עשו הכל כדי להבטיח שאזרחיה יהיו מן הסוג המתאים להם, ולכן נתנו יד להשמדת יהדות אירופה. את מורשתם הנחילו לכל מנהיגי “המדינה”, מאז ועד היום.
 
הנה דבריו של הפושע נגד האנושות, חיים ויצמן:

(NEW JUDEA, סתו 1937 [“בן המאה העשרים”, בן הכט]):.. ארץ ישראל אינה יכולה לפתור את בעיית יהודי אירופה…. מליוני יהודים אלה אבק-אדם הם על גלגלי ההסטוריה ואפשר שיצטרך להיזרות ברוח, אין אנו רוצים שינהרו לארץ ישראל, אין אנו רוצים שתל-אביב שלנו תיהפך לעוד גיטו בזוי .

ועל בן גוריון, ימח שמו וזכרו: 

 

“את מאמצי ההצלה הותיר, איפא, בן גוריון לחלוטין בידי גרינבוים, שרת וקפלן. שתי עובדות ניתן לקבוע במסמרות: הוא לא שם את ההצלה בעדיפות ראשונה של המדיניות הציונית, ולא ראה במפעל ההצלה נושא מרכזי, שמחובתו לעמוד בראשו. הוא לא מצא לנכון להסביר מדוע נהג כך, לא בימים ההם ולא בימים אחרים. אדרבא, את מיטב מאמציו ואת מירב כוחותיו הקדיש לליכוד הישוב והציונות מאחורי ‘תכנית בילטמור’ (תכנית החלוקה) וההכנות הדרושות להוצאתה לפועל” (הדרך לאייר, שבתי טבת).

 

“…. תמיד היתה זו דרכנו בציונות, בארגון העליה לארץ-ישראל, לברור מעטים מרבים. אשר על כן, בוגדים היינו?”

(חיים כהן, היועה”מ לממשלה דאז, כתובע במשפט הדיבה נגד מלכיאל גרינוואלד, שהאשים את קסטנר בשת”פ עם הנאצים, “כחש”, בן הכט).

 

נחום סוקולוב:  “… התנועה הציונית אינה חברה לעזרת נודדים. אין מגמתנו למלא את הארץ בהמוני יהודים, סתם, מכל הבא ליד…”

 

“תמיר: תסכים אתי שהג’וינט והסוכנות היהודית השתיקו את הידיעות בארה”ב על השואה עד שנת 1944 ובמשך אותה שנה?

 

פרופ’ אקצין: הציונים, הסוכנות היהודית והג’וינט נמנעו מלפרסם בעיתונות האמריקאית את דבר השמדת היהודים”

(משפט גרינוואלד [קסטנר], עדות פרופ’ אקצין, דיקן הפקולטה לחוק ומשפט באונ’ העברית, ירושלים ת.פ. 124/43, ביה”ד המחוזי בירושלים. מובא ב-“אות-קין”).

 

עשרות רבות, אם לא יותר, מאמרים שלי עוסקים בציונאציזם, לכן, לא ארחיב כאן, אתה מוזמן לקרוא את המאמרים, הם מבוססים על מחקר רב שנים!!!

 

היו מנהיגים אחרים

כה אמר הרב מ. ברלין (הצופה, עריוהכ”פ התש”ז, 4.10.1946): 

 

 

“… ועל כן החליטו… לאבד את העם ואת הארץ, גם יחד, לדעתם ולרצונם. פשוטם של הדברים, במקום להמשיך את המאבק ולהיות מוכנים לסבל ולמועקה, עד אשר יחונן ה’ את עמו ואת נחלתו, כתבו וחתמו שטר ויתור על החלק הגדול ביותר של ארץ ישראל, זה המקום היחידי שיש לנו תקווה – מלבד כל הקדושה וכל הסגולה שבו – ובלבד כי בחלק קטן יינתן לנו שם של מדינה ודגל של מלוכה….”.

 

מנחם אוסישקין (עמד בראש המאבק נגד תכנית אוגנדה)

 

….זה נתן לו כח לסבול במשך אלפיים שנה. אני יודע שבמשך אלפי השנה לא השגנו כמעט כלום במובן המדיני, אבל האומה הישראלית האמינה ולעולם לא תמצאו במשך אלפים השנה אף הכרזה אחת ואף דוקומנט אחד באיזו צורה שהיא, שאנו מוותרים על חלק של הארץ, או על כל הארץ, על התקווה המלאה...

 

….. אין זה אומר כלום. לא הרי המצב אם עושים זאת בהסכמתנו, או אם עושים את זאת נגד הסכמתנו. זוהי השאלה העיקרית. אם עושים זאת בהסכמתנו, אז אנחנו בוגדים בכל התקווה בשלימותה, תקוות הדורות. אם עושים זאת בלי הסכמתנו, הרי דברים רבים נעשו בלי הסכמתנו – גם ה”אוטו דה-פה”, גם הפוגרומים ברוסיה נעשו בלי הסכמתנו, וגם פוגרומים בארצות שונות נעשים בלי הסכמתנו – אבל אז אין אנחנו בוגדים באומה.

 

ואפילו ברל כצנלסון:

 

“… הציבור לא זע, קול ענות של בודדים לא גורר אפילו הד. שאגת חמס על שוד-עם לא נשמעה… זהו פרי פעולתה החינוכית של ההסתדרות הציונית במשך השנים האחרונות. החינוך המרדים, המלמד תמיד זכות, המצדיק כל עוול, מקהה כל רגש ומרפא כל פצע בדברי מתיקה ובתנחומות שווא – זוהי השיטה אשר השכילה לעשות את התנועה העממית המדינית לחסרת אונים וחסרת ערך, לכתחילה – בעיני עצמה, ואחר כך – בעיני אחרים”


 וזו היתה יזמת ה”ציונים”!!! הם, כביכול, עשו ויתור כואב, כדי לקבל מדינה, אבל, באמת, לא רצו בארץ ישראל, לא באתרים שידברו אל הזיקה היהודית בעם. ולכן הפילו את ירושלים, יהודה, שומרון ובנימין לידי הלגיון הערבי, ולכן צרו על ירושלים, כדי להכניעה ולהיפטר ממנה!!

 

אולי לא שמתם לב – אבל, דם יהודים נשפך כאן כמים, דווקא משום שנזהרים כל כך ב”לא תהיה מלחמת אחים בעוד האויב בשער”, ומאז דואגת מדינת הדמים והזדון הזו – האויב שבתוך השער – שהאויב שבשער יישאר בו לצמיתות, רק כך הם יכולים לשלוט בעם ישראל ולהתעלל בו. הדרך הארוכה שלכם, שהתארכה כבר מעל ומעבר לעמידה טוטאלית על דם ישראל, עולה לנו בארצנו, בדמנו, ובחילול ה’ נורא ואיום.

 

אתם רוצים להמשיך לשחק בפוליטיקה, זה עניינכם, חלקי לא יהיה עמכם, בשום פנים ואופן. הבירור הגדול כבר כאן, ואם לא נכריע אותו בדרך הקשה/קלה, פה תהא קבורתנו, כי זה כל מה שנהיה ראויים לו (להזכיר, גוש-קטיף נקבר, כי השתמשו באותו תירוץ – יהיה שפך דם. אם יהיה, זה יהיה רק עוד פרט אחד בפשע מספר אחת נגד העם היהודי, מתוצרת כחול-לבן-אדום)

 

שנה טובה, שנה בה תכלה מדינת זדון מן הארץ

 

 

חנה אייזנמן

 

 

— Original Message —–

From: Dov
Sent: Monday, September 12, 2011 8:39 AM
Subject: RE: הודעה בענין מיגרון !!!!

ב”ה

לחנה בקר טוב

מייחסים רע לרעים וטוב לטובים.

אמנם מקובלים אנו מדברי חז”ל שאם יש לנו לפרש מעשיו של אדם לרע או לטוב הרי אנו מעריכם שאם הוא צדיק בוודאי התכוון לטוב ואם הוא רשע בוודאי התכוון לרע.

לכן יש בסיס איתן לטענה ששני ה”המנהיגים” גם בן גוריון וגם וייצמן ו”אפילו” הרצל התכוונו לרעה. עם כל זאת עלינו לשאול את השאלה, לו יצוייר שגדול הצדיקים היה עומד לפני הדילמה הזו של חלוקה ומדינה או לא חלוקה ולא מדינה היה האיש בוודאי חוכך בדעתו וקשה היה לחזות מה היה מחליט.

בל נשכח שמדינה היתה נחוצה בדחיפות אז כדי להציל את יהדות אירופה מהצפוי לה. אילו היתה קמה המדינה לפני מלחמת עולם2 היה סיכוי רב להציל את יהדות אירופה.

זה שהמדינה שקמה היתה שונאת את עם ישראל לדורותיו ורוצה להפכו זה בוודאי מבוסס למדי, עם כל זאת העובדה הינה שכשהמדינה קמה לא עכבו את שלומי אמוני ישראל מלעלות ארצה, אולי כי סברו שבאשר הכוח בידם הם יניאום משמירת מסורת ישראל הלאה כפי שאכן עלה בידם דבר זה במידה לא מבוטלת.

הפיכת מדינה למדינה ראויה יכול שתיעשה בשתי דרכים

א.       מהפכה

ב.       שינוי זוחל.

הדרך הראשונה עשויה להיות כרוכה בשפיכות דמים ח”ו ובסכנה מפני 70 הזאבים מסביבנו. ולכן בסופו של חשבון עדיפה הדרך השניה. דרך זו קשה מאוד אולם אט אט היא תשיג מטרתה בשיטת הכרסום והכיבוש הזוחל כפי שעשו מצביאים גדולים לאורך כל ההיסטוריה, כאן הכל ניתן להיעשות בדרכי שלום.

העובדה היא שהיום בכנסת עלה מספר נציגי שלומי אמוני ישראל באופן ניכר מ17 בהקמת המדינה ל23 היום שלא לדבר על עליה בייצוג של אישים משלומי אמוני ישראל במפלגות החילוניות.

בדרך כלל תהליך כזה הינו מעריכי כלומר ככל שמספר הנציגים עולה המהירות בגידול מספרם מבחירות לבחירות עולה עוד יותר. מה גם שיש ירידה דרסטית בריבוי הטבעי של החילונים שהינו היום בוודאי שלילי ועליה בריבוי הטבעי של שלומי אמוני ישראל זאת למרות שהמתבוללים כמאז ומעולם משתדלים להיעזר בגויים מהגרים (כמעשה המתייוונים וכמעשי מלכי ישראל הרשעים).

לכן במטותא ממך הצטרפי למהלך החיובי של הקמת הרשות היהודית בעינים פקוחות וטובות

דב

 


From: חנה [mailto: eisenh@012.net.il]
Sent: Sunday, September 11, 2011 3:41 PM
To: Dov
Subject: Re:
הודעה בענין מיגרון !!!!

 

עדיין נאחזים בטבור “המדינה” ומייחסים את כל הרע לבריטניה, שאכן, היתה נאצית, אבל, ה”ציונים”, שהקימו את “המדינה” היו לא פחות נאציים, בדיוק כפי שהם היום. “תכנית החלוקה” היתה ביזמת חיים ויצמן ודוד בן-גוריון, יעידו גם הדברים הבאים:

 

“לאחר שקמה מדינת ישראל התפתחה כעין תחרות מי מהשנים ראה ראשון בפתרון החלוקה פתח-הצלה לציונות המדינית וכביש מהיר למדינה, וייצמן או בן גוריון…. עמל חייו של ויצמן עד כה לא היה כלל מוקדש לפתרון ממין החלוקה. לוּ יוחסו הדברים האלה לבן גוריון היה להם בסיס איתן יותר. שכן, רעיון החלוקה היה גלום בתפיסתו הציונית מראשיתה וחזר והופיע בכל אחד ואחד מגלגוליה….” (שבתי טבת, הדרך לאייר).

 

המנוולים שבנו את המדינה, בנו מדינה אנטישמית, בכוונה תחילה! זו “מדינת ישראל”, ועל כן, זו מערכת המשפח שלה, זו הממשלה שלה, וזה הנשיא שלה, ימח שמו וזכרו, ששיגרתם לו איגרת. בכל דברי ימי ישראל, לא היה לעם היהודי אויב ערמומי ושפל יותר משמעון פרס.

 

ואת המדינה חובה למחוק! סור מרע ועשה טוב. בלי הסרת המדינה מעל פני הארץ, לא תוכל לקום כאן רשות  יהודית.

 

חנה אייזנמן

—– Original Message —–

From: Dov

To: Dov

Sent: Sunday, September 11, 2011 2:22 PM

Subject: הודעה בענין מיגרון !!!!

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר