ואני שבה ושואלת

ואני שבה ושואלת

חנה אייזנמן
05.07.2011 09:27
ואני שבה ושואלת


“אתם יודעים טוב ממני מה קורה שם…” – מה קורה שם, אהרון ברק? סתמת ולא פירשת, אולי, משום שאתה יודע, שהדמיון האנטישמי עובד שעות נוספות, כאשר מפתים אותו להרשיע את העם היהודי…. הנזק שמנוולים כמו אהרון ברק הביאו על העם היושב בציון, צריך להיבדק על ידי מערכת משפט יהודית, מערכת שהיא מוסרית, להבדיל ממערכת המשפח בישראל, מורשת אהרון ברק!ב”ה

 

                                                           עצמת הדמוקרטיה

ואני שבה ושואלת – מה ההבדל?  ואני שבה ושואלת

 

 

הם שבויים בקונספציות שגויות לחלוטין של “ממלכתיות” ו”אחדות ישראל”

 

 

מה חטאם של “רבני הימין הקיצוני”? הסיבה נורא נורא נורא נוראה ופשוטה – אנו מושמדים בארצנו, וככל שהטבח מתגבר, כן מתעצמת הכניעה לשוד המזויין של הג’יהאד – שוד ארצנו, היהודים. ו”רבני הימין הקיצוני” לא, ממש, מתלהבים מן התהליך הנורא. וכמו בשנות “השואה”, גם היום, כל העולם בעד, בדיוק כפי שהיה בימי הנאצים, ורק “הימין הקיצוני” משמיע קול נגד הנאציזם הפושה ומתגבר ב”במדינת ישראל”. וזה חטאם – הזעקה כי דם יהודים אינו הפקר, ונחלת אבות, איננה הפקר, וכי, ליהודים זכויות כלכל עם אחר וכמו לכל פרט אחר בעולם, ובתוך זה, זכותו לדעת, בלי שום צל של פקפוק – שחייו קודמים לחיי האויב. כך זה בכל העולם, עם נלחם על חייו ולא על זכותם של אויביו להשמידו. נכון, אילו חשבו מדינות, שחיי אויביהם קודמים לשלהם, לא היו מלחמות בעולם, אנשים היו מושמדים במליוניהם, בלי מלחמות, כי לרוצחי עמים אין עכבות. זה ה”שלום”, שאליו חותרים ה”ציונים”, נוסח, עולם ישן עד היסוד נחריבה. זה, לא ממש צודק, לא מוסרי ולא מלהיב את הקרבנות!

 

קול “הימין הקיצוני” אינו מספיק, צריך לעשות! לשלב הזה עדיין לא מוכנים “רבני הימין הקיצוני”, הם שבויים בקונספציות שגויות לחלוטין של “ממלכתיות” ו”אחדות ישראל”. ובחסות ה”אחדות” הזו, קורעים גדולי הפושעים בעולם, מאז בריאתו, את העם ואת הארץ. את הגוף ואת הנשמה ואת הכל!!

                                              ולתפארת הדמוקרטיה
 ואני שבה ושואלת

ואני שואלת את כל הפאשיסטים המנפנפים בדגל “מדינת חוק”, מה ביניהם לבין הנאצים, שרק מילאו פקודות לגיטימיות ודמוקרטיות, שהתקבלו על ידי הרוב ברייכסטאג, בהתאם לתפיסת המדינה שהם היו אזרחיה? מה שקורה כאן, זה בדיוק אותו הדבר, וכל דיקלומי “שלטון החוק” וה”דמוקרטיה” לא ישנו עובדה זו. והשאלה שלי, שלעיל, לא נענתה מעולם, מה שאומר – שתיקה כהודאה!!

 

שהפכטר’ים לא יתבכיינו ביום הדין, שהם לא אמרו, הם אמרו, ועוד איך!!!

 

כדלהלן:

 

מעצרו או עיכובו של הרב ליאור, רבה של קרית-ארבע, גם אם היה מוצדק – לא היה חייב להיות במחסום וברכב – שהרי ידוע בדיוק, איפה והיכן הוא נמצא, מתגורר ופועל – אז אפשר להפעיל את הראש. ונקווה שכך יפעלו גם בעתיד – כלומר: בשכל החכמה ואם צריך בעורמה, אך ייחד עם זאת, בתקיפות ונחישות – כדי שלא תיווצר אפשרות של מדינת הלכה, ליד מדינת החוק בישראל. שהרי אם “דינא דמלכותא דינא” – אז נא לקיים זאת ולדרוש גם מהרב ליאור וחסידיו לקיים את הפסוק כהלכתו

 

כל זב ומצורע ופכטר, מדקלם מן “המקורות” – “דינא דמלכותא דינא”, כמו הרשע, משה קצב, המשלם היום טבין ותקילין על התקלה המתועבת שבאמירה הזו. ואני חוזרת – גם ברייך השלישי, היה “דינא דמלכותא דינא”, וגם על זה אני חוזרת, אין שום הבדל!!

 

ליתר דיוק, יש הבדל אחד – שם עשה זאת עשו השונא ליעקב, גנטית, כאן עושים זאת המתחזים ליהודים, וזה נורא מכמה סיבות – ראשית, אם זה איננו ערב רב, הרי שנאתם היא שנאה נרכשת, כאידיאולוגיה, והיא איומה ונוראה מכל שנאה, כי דבר שנרכש במאמצים, יקר יותר מדבר שניתן במתנה!

והשנית – כשה”יהודים” עושים כמעשי הנאצים, הרי, כל העולם מבין, שהוא היה בסדר גמור בכל דור ודור, בהם עמד עלינו לכלותנו, וזה, כנראה, מה שמגיע לנו, כי, אנו, בעצמנו, מודים בכך….

 ואני שבה ושואלת

                                  עצמתה של דמוקרטיה

למשל, השתתפות של יהודים במשט ההומניטארי, שיש בו הכל, רק לא הומאניות, זה מעשה ארכי-נאצי
; אין ירי על כל הנגב, גוש קטיף לא הוחרב בידי המדינה שהשמאל בנה, כדי לתיתו במתנה למרצחים, גלעד שליט, מעולם לא נחטף, מאות ילדים יהודים לא נרצחו בתאוות דם חייתית, סתם, מדינת היהודים מטילה מצור על אוכלוסיה אזרחית חפה מפשע.  יתר על כן, יודעים כל הנאצים, יהודים ואחרים, שבעזה יכל כל ילד לאכול מטול לארוחת בוקר, בנוסף לבקלאווה, המחולקת ברחובות, בחגיגות לרגל שחיטת תינוקות יהודים.

 

כתנא דמסייע מביא פכטר את הגדול מכולם, שונא ישראל מעומקא דליבא, אהרון ברק, מי שהצהיר שהיהודים רוצים לזרוק את הערבים לים, וכך אומר הפכטר:

 

וכבר אמרו בתי המשפט, לרבות פסיקה של הנשיא ברק ושופטיו – שגם לחופש הביטוייש גבולות ושמדינה דמוקרטית רשאית ולפעמים אף חייבת להלחם ולהגביל זכות זו אם יש בה אלמנטים הרסניים מסיתים וזדוניים שמביאים לפגיעה באושיות החברה הדמוקרטית הישראלית.

 

כידוע, ברק הוא אבי תורת האקטיביזם-השיפוטי, כלומר, לברק היתה הזכות, על פי הדוקטרינה הרודנית שלו, לדחוק את רצון העם מפני תפיסתו המעוותת. מעולם לא החמיץ הזדמנות, דווקא בחו”ל, כמובן, לרמוז שישראל היא מדינת המזלזלת בכבוד האדם ובחירותו, כמו –

 

כאשר חושבים על זכויות האדם בישראל יש כמובן לחשוב על זכויות האדם באזור התפוס. אתם יודעים טוב ממני מה קורה שם. הפתרון אינו בפסיקתו של בית המשפט העליון, ויש לקוות שהוא יימצא בהקדם האפשרי.

הבעיה האחרת היא זכויות האדם של המיעוט הערבי בישראל. איננו יכולים לדבר על זכויות האדם במדינה בלא לדבר עליהן. אני חושב כי אם תשאלו ישראלי אם הוא מצדד בשוויון לערבים, הוא ייאמר שכן, כמובן. ואם תשאלו אותו האם אתה בעד גירוש הערבים, הוא יגיד שכן, כמובן – והוא לא ירגיש שיש סתירה בין אמירות אלה.

                                                ואני שבה ושואלת 

“אתם יודעים טוב ממני מה קורה שם…” – מה קורה שם, אהרון ברק? סתמת ולא פירשת, אולי, משום שאתה יודע, שהדמיון האנטישמי עובד שעות נוספות, כאשר מפתים אותו להרשיע את העם היהודי…. הנזק שמנוולים כמו אהרון ברק הביאו על העם היושב בציון, צריך להיבדק על ידי מערכת משפט יהודית, מערכת שהיא מוסרית, להבדיל ממערכת המשפח בישראל, מורשת אהרון ברק!

 

 

רק לחשוב, שלא אהרון ברק נעצר, אלא, דייני ישראל, אנשים הדורשים את טובת היהודים ולא את טובת משמידיהם. אנשים שאינם מסווים את מעשיהם בשקרים צבועים, דוגמת שונא ישראל, אהרון ברק, המצדד ברוצחי העם היהודי בשם – חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו. בשמו של החוק הזה, רצח בג”צ את טלי חתואל, עוברה וארבע בנותיה. בשם חוק זה, סירב הבג”צ להרוס את המבנה הנטוש, שחלש על ציר כיסופים, ושימש מקום מארב למרצחים,. צה”ל המליץ להרוס, אבל, האקטיביזם השיפוטי של הפושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות, מנע את ההריסה. שש נפשות יהודיות, שיכלו להביא עוד מאות ואלפי נפשות יהודיות לעולם, נשלחו לגן-עדן, הן רצו עוד לחיות, וכך רצה גם כל עם ישראל, אבל, כבודו של הערבי הוא ברצח יהודים, ולא ייתכן לפגוע בכבוד האדם(?) הערבי… וכאשר ליוו יהודים את הטבוחות (בוידוא הריגה עד התרקנות מחסניות הקלצ’ניקובים), שוב ירו המרצחים. זה מה שקורה שם, פושע!!! ורק אז, התירו להרוס את המבנה.

                                          ואני שבה ושואלת
                                                                 הכח הדמוקרטי

 

אילו הלכו מתנחלים והרסו את המבנה, כפי שהיו צריכים לעשות, או, אילו צה”ל הרס את המבנה, שהוא ידע היטב שהוא מחוייב הריסה, היה קופץ הפושע נגד האנושות, אהרון ברק, אנשים היו עומדים לדין, על “לקיחת החוק לידים”, ואהרון ברק היה מספר לכל העולם – אתם יודעים טוב ממני מה קורה שם….

 

 

מי שצריך להיעצר, ויבוא יום, שיעמדו לפני בית דין של מעלה, ולא יהיה להם פתחון פה, הם, אותם רבנים “ממלכתיים”, שהביאו עלינו את השוד ואת הטבח, בשטיפת מח אלימה במאות אלפי ילדי ישראל, לציות לפאשיזם (לשון המעטה) של ה”ממלכתיות” שהשמאל בנה לחורבן עם ישראל.

 

הנה הוא, קבלו את הפאשיזם:

 

“עסקתי בימי נעורי בספרו המפורסם של תומאס הובס  – “לויתן”, וראיתי, שהמדינה היא ה”לויתן, שבולע את חיי היחיד ואף את חיי האומה. ותמיד פחדתי ש”לויתן” זה יהפוך את החיים האנושיים והלאומיים לחיי קסרקיט, שבהם אין ליחיד שום ערך עצמי ויש לו רק תפקיד, שקבעה לו המדינה. המדינה בסוציאליסמוס, כמו בפאשיסמוס ונאציות, נעשית אליל בשביל כל יחיד. אין לו דעה משלו וחלילה לו להתנגד לאינטרסים שלה, אף במשהו. ואף העומד בראש המדינה נעשה אל ואליל. כאלו-היה בשמים, כן ה”ראש”, או ה”מנהיג”, או ה”דיקטאטור” בארץ, יותר נכון – במדינה, אחת היא, אם שמו “לנין” או “סטאלין”, או שמו “מוסוליני” או “היטלר”. ומזה פחדתי תמיד. וכשראיתי את ה”חירות” ואת ה”דימוקראטיה” שברוסיה הסובייטית, כמו שציירתיה בפרק שלפני הקודם, אין תימה, שנקעה נפשי מן הסוציאליסמוס…”.

 

הרב יוסף לא סלח למנוולים שחטפו אותו מריכבו, ובצדק! ההתנכלות המתבטאת במעצר רבנים, מטרתה האחת והיחידה, לפגוע בתורת ישראל, ממילא, בעם ישראל, וכמובן, בכל זכויות ישראל. והרי שבים ואומרים כל העת – המדינה היא לא היהדות, אשיות המדינה הזו הן הציונות והדמוקרטיה, זהו החוק במדינה הזו, ואותו יש לאכוף. ואם זה אינו מוצא חן בעיני התורה, אז המדינה תכפה אותו עליה.

 

מכירים את הסיפור – הדייג ודג הזהב – הדג שנתן לאשת הדייג את כל מבוקשה, מבית נאה ועד ארמון ומשרתים, גדולה ותפארת ורודנות, ואז דרשה שהדג יתייצב בפניה ויהיה כאחד משרתיה…. וכל הטוב נעלם כלא היה, ושוב ישבה העלובה ותיקנה רשתות דייג קרועות, ליד הצריף המט ליפול….

                                        ואני שבה ושואלת

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר